sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24)
 • medya (6)

24. Yıllar boyunca instagram biosunda yanlış ingilizceyle “fall in love with her bestfriend” yazıyordu, sanırım biri uyarmış düzeltmiş sonunda. Nişanlısında hala duruyor, insan ona da söyler, bir de sabancı mezunu past tense bile bilmeden...

Benim eleştirdiğim nokta dil bilmemek değil, öylesine “cool” dursun diye İngilizce bir takım cümleleri daha en basit kuralı bile gözetmeden her tarafa yazmak. 

28 ocak 13:50

23. Kimdir, ne iş yapar bilmiyordum girdileri okuyunca instadan bi bakayım dedim. Son fotolarında hep aynı çantayı takmış. Tek markalı çantası bu sanırım, çünkü buradan öyle duruyor.

Elbette taksın. Bu ne ya falan diye dalga geçmem ama sürekli bütün fotolarda görününce komik durmuş. Ben de bir çantamı çok severek almıştım, öyle pahalı bir şey değildi mangodan %50 indirimle 55 lira idi, 1-2 ay sürekli takınca arkadaşlarım beni bu çantadan tanımaya başlamıştı :d kötü bir durum değil ama dediğim gibi işte, komik. Ben kendime de gülmüştüm bu kıza da güldüm.

Bir de profili hep reklamlarla dolmuş. Reklam oyuncusu gibi intiba bıraktı...

28 ocak 11:08

22. Kimdir diye bakayım dedim,bakmaz olaydım. 

28 ocak 09:34

21. gerçek fakirliği bu kızda görebilirsiniz. chanel çanta kullanmak lüks bir durum zengin işi. böyle irem gibi zengin olmayıp zengincilik oynarsanız da tek çantayla gezer durursunuz başka çantaya paranız yetmez. Bu da ayrı bir varoşluk konusu. marka takıntılı bir kız. git orta segment birşey al farklı farklı kullan neden bunu yapıyosun kendine tüm instagramın o çantayla dolmuş. komik bir durum gerçekten. başka bu tarz marka çantaya gücü yetmiyor orta segmente de eli gitmiyor yapıştı kızın üstüne çanta (gizlinot: swh)

28 ocak 09:26

20. Bütün instagram sayfası reklam dolu. Umarım ona kanıp parasını harcayan insanlar yoktur. Bütün markaların reklamını yapan bir pr hesabı gibi.

26 aralık 2018 23:48

19. İdil Sivritepenin üçüzü

8 aralık 2018 20:13

18. Ukala kelimesinin anlam karşılığı. Kendi sosyal yaşantısında başarız konuşmasını dahi bilmeyen etiket kovalayan aşırı egolu bir kızcağız. Sosyal medyada böyle bir tipin bile sevildiğini hatta yancılarının türediğini gördükçe tek özelliği elindeki imkanları sergilemek olan insanları takip edenlere zamanını harcayanlara çok üzülüyorum. Sosyal medya fenomeni furyası tanımadığı insanların hayatını merak eden üstüne bir de kurcalayacak kadar vakti olanlar sayesinde var. Her birinizin saniyesi bile paylaşılan ama aslında var olmayan o pembe karelerden kat be kat değerli oysa... İzlemeyi bırakın kendi hayatınızı yaşayın. Ha bu arada şuradaki yorumlara sevgilisi ve kendisi tek tek çemkiremedikleri için çok üzülüyorlardır zannımca.

6 kasım 2018 19:53 6 kasım 2018 20:02

17. tanım: barbaros'lu bir hayat yaşayan, barbaros tanıtım kanalı sunan youtuber.

barbaros, barbaros'la bir gün, barbaros'la uzun ilişki, barbaros'u seviyorum...

barbaros'lu yaşamlar sunar. . bizi mali krizden kurtaracak tek kişi barbaros. barbaros çok yaşa.

17 ekim 2018 18:53

16. Ben prensesim, dunyam cok renkli, seviyorum seviliyorum - harika bir iliskim var zengin ve guzelim havalarindan sıkılmadık mi artik gencler? İnstagram bir reklam balonu ne yazik ki ve bunlar da her gun bize sunulan hayatlar. Çoğu kez bir suru yoruma ve elestiriye ateş püskürdüğünü gördüm- bence eleştiriye daha acik olmali sunmaya calistigi pozitif kisilik - good vibes gokkusaklari ve unicornlar bunu gerektiriyor ne yazik ki. 

17 ekim 2018 17:09 17 ekim 2018 17:23

15. Bu kız o her fotoğraf karesinde yer alan siyah chanel çantasını almadan önce hayatını nasıl idame ettiriyordu çok merak ediyorum. İnstagram profilinde kendinden çok chanel çantasının fotoğrafı var, irem akdemir yerine hesabının adını “chanel akdemir” yapsa yadırgamam. Gücü bir tane almaya yetmiştir, severek kullanıyordur, asla lafım yok, şahsen bende o bir tanesi de yok ama var diye de her kombinde madalya gibi boynuna asmak, istisnasız her paylaşımda üşenmeden chanel diye etiketlemek, kabak tadı verdi gibi. Bir insanın hiç mi başka çanta kullanası gelmez, eşofman da giyse o çanta, abiye de giyse o çanta. Anladık chanel’in var, senin chanel’in, chanel, chanel. O çanta dışındaki bütün yüksek fiyatlı çantalar da ya Simla’ya ya da Hazal’a ait. Aralarında nasıl bir diyalog geçiyor cidden çok merak ediyorum, “kanka senin çantayı bi ver de fotoğraf çekip kendiminmiş gibi davranayım” falan mı diyor?  Bir markanın bu kadar kölesi olmak ne bileyim, bana gösteriş gibi geliyor. 

16 ekim 2018 12:06 16 ekim 2018 12:19