sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • medya (6)

20. Bütün instagram sayfası reklam dolu. Umarım ona kanıp parasını harcayan insanlar yoktur. Bütün markaların reklamını yapan bir pr hesabı gibi.

26 aralık 2018 23:48

19. İdil Sivritepenin üçüzü

8 aralık 2018 20:13

18. Ukala kelimesinin anlam karşılığı. Kendi sosyal yaşantısında başarız konuşmasını dahi bilmeyen etiket kovalayan aşırı egolu bir kızcağız. Sosyal medyada böyle bir tipin bile sevildiğini hatta yancılarının türediğini gördükçe tek özelliği elindeki imkanları sergilemek olan insanları takip edenlere zamanını harcayanlara çok üzülüyorum. Sosyal medya fenomeni furyası tanımadığı insanların hayatını merak eden üstüne bir de kurcalayacak kadar vakti olanlar sayesinde var. Her birinizin saniyesi bile paylaşılan ama aslında var olmayan o pembe karelerden kat be kat değerli oysa... İzlemeyi bırakın kendi hayatınızı yaşayın. Ha bu arada şuradaki yorumlara sevgilisi ve kendisi tek tek çemkiremedikleri için çok üzülüyorlardır zannımca.

6 kasım 2018 19:53 6 kasım 2018 20:02

17. tanım: barbaros'lu bir hayat yaşayan, barbaros tanıtım kanalı sunan youtuber.

barbaros, barbaros'la bir gün, barbaros'la uzun ilişki, barbaros'u seviyorum...

barbaros'lu yaşamlar sunar. . bizi mali krizden kurtaracak tek kişi barbaros. barbaros çok yaşa.

17 ekim 2018 18:53

16. Ben prensesim, dunyam cok renkli, seviyorum seviliyorum - harika bir iliskim var zengin ve guzelim havalarindan sıkılmadık mi artik gencler? İnstagram bir reklam balonu ne yazik ki ve bunlar da her gun bize sunulan hayatlar. Çoğu kez bir suru yoruma ve elestiriye ateş püskürdüğünü gördüm- bence eleştiriye daha acik olmali sunmaya calistigi pozitif kisilik - good vibes gokkusaklari ve unicornlar bunu gerektiriyor ne yazik ki. 

17 ekim 2018 17:09 17 ekim 2018 17:23

15. Bu kız o her fotoğraf karesinde yer alan siyah chanel çantasını almadan önce hayatını nasıl idame ettiriyordu çok merak ediyorum. İnstagram profilinde kendinden çok chanel çantasının fotoğrafı var, irem akdemir yerine hesabının adını “chanel akdemir” yapsa yadırgamam. Gücü bir tane almaya yetmiştir, severek kullanıyordur, asla lafım yok, şahsen bende o bir tanesi de yok ama var diye de her kombinde madalya gibi boynuna asmak, istisnasız her paylaşımda üşenmeden chanel diye etiketlemek, kabak tadı verdi gibi. Bir insanın hiç mi başka çanta kullanası gelmez, eşofman da giyse o çanta, abiye de giyse o çanta. Anladık chanel’in var, senin chanel’in, chanel, chanel. O çanta dışındaki bütün yüksek fiyatlı çantalar da ya Simla’ya ya da Hazal’a ait. Aralarında nasıl bir diyalog geçiyor cidden çok merak ediyorum, “kanka senin çantayı bi ver de fotoğraf çekip kendiminmiş gibi davranayım” falan mı diyor?  Bir markanın bu kadar kölesi olmak ne bileyim, bana gösteriş gibi geliyor. 

16 ekim 2018 12:06 16 ekim 2018 12:19

14. kendine ait olmayan marka çantalarla (bkz: ece targıt) (bkz: hazal ece yüceer) fotoğraf çekilmeyi adet haline getirdiğini düşündüğüm, sevimli mi itici mi çubuğunda itici ucuna yaklaştığım instagrammer.

18 eylül 2018 02:32

13. Bu kıza ağzını aç daha güzel çıkıyosun fotoğraflarda kim dediyse onun abv ya. Hiç mi arkadaşı tok bu kızın fotoğraflardaki pozların çok komik bi kapa şu dişlek ağzını demiyor. Eskiden çalışırken biraz daha normal biri geliyodu çok güzel fotoğraflar çekiyordu ne zaman işi bıraktı parayı instagramdan parayı kazanmaya başladı o da bozdu. Gerçekten çok komik ve iticisin irem o ağzını kapatmadan. Demek özdemir’e benziyorsun kapa şu ağzını artık.

Edit:imla

ilgili medya:
1
14 eylül 2018 10:46 14 eylül 2018 12:13

12. boooş bomboş zengin züppenin teki bence. gereksiz. cidden sevmiyorum kendisini sanırım elvin levinlerle aynı şey bunlar benim için. positive vibes iiii çok mutluyum sevgilimle beraber, hadi gözünüze sokayım sokayım. sokmak istediğimden değil amaa, sizinle mutluluğumu paylaşıyorum falan filan. yani ne muhabbeti var ne bir şeyi o kadar boş ki. madem zenginsin bi kursa git be kızım.

30 mayıs 2018 14:27

11. anlatılması güç bir iticiliği var. ukalalıkla karışık ergenlik gibi. simlayı takip etmeyi sevdiğim için son vlogunu izledim sürekli lafını kesmesi, aynı şeyi farklı cümlelerle ifade etmeye çalışması.. katlanamadım.

29 mayıs 2018 19:59