yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (101)
  • medya (10)

  101. epilatör, jilet, ağda fark etmez, parayı verirseniz irem hanım affetmez. 

  ne diyorlardı parayı veren düdüğü çalar mı?

  yarın ağda reklamı teklif edilse her gün jilet çok zor oluyordu, ağdayla uzun süre pürüzsüzlük daha iyi diyecek olan söylemleri para tarafından kontrol edilen influencer. artık influence olmak size kalmış çünkü bu şahıs için rüzgar her seferinde başka yönden esiyor

  ilgili medya:
  1
  21 mayıs 21:49

  100. giydiği kıyafet zarayken trendyol linki verip başka bir ürüne yönlendiren kişi.

  simlanın storysinde bir IGtv videosunu gördüm, evde giydikleri rahat gözüküyordu yorumlarda üstündekini soranlar olmuş zara demiş. eşofman altını bulamayınca storysinde sabitli olan linklere girdim. aynı takımı trendyolda satılan başka bir markanınmış gibi etiketlemiş :D neye inanalım biz şimdi iremciğim

  25 nisan 21:20 25 nisan 21:21

  99. irem 28374838 tane storinden anladığımız üzere balayına mandarin’e gitmişsin?  bu görgüsüzlüklere katlanamıyorum. kendim gitsem konum etiketlemem demiyorum, ama yemin ederim her fotoğrafıma konum atmazdım kime neyi ispatlıyorsun beni öldürdü skkfldlds. sponsorla mı gitti bu etiket olayı sponsorun şartı mıydı bilmiyorum ama valla cok komik gözüküyorsunuz ya.. selin yağcıoğlunu severim mesela ama o yakalarınıza taktığınız chanel broşlar kombininizi voaavv yapmıyor.alnınıza yapıştırırsınız yakında skdkdksl

  17 eylül 2019 17:56 17 eylül 2019 18:00


  98. çok fakirken birden eline para geçse, 'sonradan görme biri' deyip geçerdim ama zaten maddi durumu iyi olan birinin, bu kadar görmemişlik yapmasına anlam veremiyorum.

  bir de o kadar tantana yapılan düğün bu muydu? dans eğitimi almışlar ama videoyu izlerken çocuk iremi tutamayıp uçuracak diye panik oldum. uğruna 'teslim alma partileri' düzenlenen gelinlikse cidden " :D " tepkisi yarattı. gelinlikçi sponsor olmuş da, kötünün iyisi deyip bunu seçebilmiş sanki.

  allah hepimizi lüks bi balayında karı-koca instagram atışmalarına girmekten korusun, amin.

  13 eylül 2019 17:58

  97. fotoğrafına "deniz yıldızları da bir canlı keşke toplamasaydınız" şeklinde yorum yazan bir takipçisine kendisini severek takip ettiğini söylemesine rağmen saldırgan bir üslupla cevap yazan ınstagram ünlüsü. yazan kişi iyi yorumlar da yazdığını, kötü niyetle yazmadığını söylemesine rağmen eşi de tartışmaya dahil olup olayı büyütmüşler. çok rahatsız ediciydi.

  13 eylül 2019 14:08 13 eylül 2019 14:08

  96. Deniz yildizlari olan son fotografina biri “onlar da canli keske almasaydin” demis, Irem ters bir sekilde cevap vermis, baska biri “elestiriye acik olmalisiniz” yazmis, bu sefer barbaros ve irem buna uzun uzun cevap vermis. Balayindayken instagram yorumlarina iki koldan cevap yetistiren bir cift :) 

  13 eylül 2019 13:46

  95. sırf sponsorlu diye dubai ye eylül sıcağında gidip balayı yapmak mi? inşallah influence ettiği kitle gaza gelip peşinden mandarın oriental a balayına gitmeye kalkmaz gecesi 2.500 TL dışarısı 50 derece amin.

  13 eylül 2019 12:43


  94. balayına dubai’ye gidip avm gezen birey

  12 eylül 2019 12:34

  93. Allah’a şükür evlendi, inanamıyorum bitti düğün tantanası ya. Şimdi de yeni bir efsane doğuyor, “theAtaers”. Şu kızın aşarılıkları beni öldürecek. Hayatındaki her anı “mış” gibi yaşıyor. Her şeyi “mış” gibi. Balayına gitti, bir insanın hayatındaki en özel, en güzel tatil olması gerekirken kız hala otelin dolabında çok zengin”miş” gibi guccilerini, chanellerini gösteriyor. Bir insan birkaç gün kalacağı balayına niye 8 ayakkabı, 4 çanta, sayısız gözlük götürür ki? Çünkü derdi gücü gösteriş, derdi gücü instagrama malzeme bulmak. Hiçbir

  Şeyi yaparken gerçekten mutlu hissettiğini sanmıyorum. Keşke hayattan biraz daha zevk almaya çalışsa. Çocuk onu gerçekten seviyor çok belli, umarım kendisi de bunca gösterişin, savsatanın arasında kocasına gerçekten ilgi ve sevgi göstermeyi başarabilir. Neyse Allah mutlu etsin, ne diyelim.

  10 eylül 2019 22:04

  92.  6 numaralı masaya 6 yaşlarındaki fotoğraflarını koymuşlar ya. Çok mü düşündünüz bunu. Umarım insanlar bunları örnek almaz. Bu bence artık ne yapıcağımızı şaşırdık olayı. Cidden kafayı yemişler. 

  10 eylül 2019 13:43