yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

  32. merkez bankasının bugünkü kararı ve son dönemle ilgili "bu ne faiz bu ne dolar turşusu" başlığı altında çok güzel bir (link: https://www.youtube.com/watch?v=PnYuokAlaKA videosu) var youtubeda.

  izledikçe kızıyorum, gözlerim doluyor. ne yapacağız gerçekten bilmiyorum.

  13 eylül 2018 22:38

  31. Babala tv'de çok güzel bir (link: https://www.youtube.com/watch?v=BOLbkpfDmSI&t=737s video) hazırlamış. Kendisini anlatmış, hayat hikayesini anlatmış. 

  Türkiye'de görüp görebileceğiniz gerçekten en vicdanı hür irfanı hür araştırmacı gazetecidir. Kendisi satılık değildir. Bu yüzden kendisini takdir ediyorum. 

  izleyin izlettirin. 

  7 eylül 2018 20:44

  30. youtube ve twitter'dan kendi imkanlarıyla haber sunan adam gibi adam.

  başımı kaldırıyorum; internete,televizyona,gazetelere,ödemekte zorlandığım faturalara, eriyen cebimdeki paraya, vatandaş olarak haklarıma bakıyorum. Geleceğe dair umutlu olmamı sağlayan bir irfan değirmenci'yi görüyorum. Sen olsun sakın susma irfan. söylenemeyenleri söylemeye devam et.

  11 ağustos 2018 12:57 11 ağustos 2018 13:00

  29. İstanbul’da geçinememiş, Ankara’ya dönmüş aile evine... köpeğini de sevgili Ertuğrul albayrak’a Emanet etmiş...

  Köpeğinden, evinden barkından ayrılmak zorunda kaldı bu adam. Yahu o kadar üzülüyorum ki. Neden? Neden?!

  5 temmuz 2018 23:39

  28. bundan sonra akşam haberi niyetine scope yayınlarını canlı takip edeceğim dürüst ve doğru gazeteci. arada bakıyordum ama artık düzenli olacak. kendisine destek olacağım. ayrıca kitapları olduğunu bilmiyordum ki bu da benim ayıbım. herlanda ve bir uyuyup uyanalım isimli 2 kitabı var. onları da alıp okuyacağım.

  ayrıca ekşideki yazarlar kırmış adamı. yok naifmiş, yok sakinmiş böyle olmazmış vs. ne yapsın adam sizin gibi sürekli yok o rezalet bu rezalet yok cinsiyet ayrımcılığı, kadına erkeğe küfür, durmaksızın güç gösterisi asarım keserimler. başımızdakinden göre göre stockholm sendromuna tutulmuşlar.

  irfan değirmenci candır. bi rahat bırakın, böyle güzel insanlara ihtiyacımız var.

  27 haziran 2018 21:49

  27. Dosdoğru insan işte , herkes iyi bir insan ve işini iyi yapan bir insan olduğu konusunda hemfikirdir fakat bu kimilerinin işine gelmediği için yok edilmeye çalışılıyor.

  27 haziran 2018 21:26

  26. Ankara ‘cumhuriyet halk partisi’ genel merkezi önüne, denizli ‘chp gençlik kolları’ndan istifa edip, oturma eylemi yapmak üzere gelen 5 gencin, twitter çağrısına cevap veren yüzlerce insandan sadece biri.

  Orada bulunan diğer insanlardan ayıran özelliğiyse şuan ‘ismail küçükkaya’nın sunuculuğunu yaptığı sabah programının eski sunucusu. Referandum seçimleri öncesi, “hayır diyen müslüman değildir” tadında televizyonda fetva veren bir din görevlisiyle ilgili yaptığı yorum sonucu işine son verildi. 

  Twitter üzerinden canlı yayın yapıp, oradaki gençleri ve seçmeni dinledi, kendisi konuştu, dertleşti.

  Ve ben gördüm ki, tamamen yalnızız! İrfan değirmencinin yayınını izlerken her kanala baktım. Ulusal kanal, halk tv, tele 1, artı tv... hiç biri orada değildi. Aksine şuan halk tv chp’yi göklere çıkarmakta!

  Irfan Bey’e sonsuz saygı ve sevgi duyuyorum. Ama Üzülüyorum be sözlük... 

  Düzenleme: yandaş medya diyoruz ya.. yandaşlığın sadece iktidarın yanındaki medya olmadığı bugün apaçık ortaya çıkmıştır. Yukarıda saydığım bütün kanallar, halkın yanında / muhalefet tarafında gibi görünse de diğerlerinden hiç bir farkı yok. yazık.. artık halkın medyası ya. Sosyal medya var. 

  26 haziran 2018 21:43 26 haziran 2018 21:49

  25. bugün chp genel merkezi önünde oturma eylemi yapmaya giden vatandaşların sesi olmuştur. irfan değirmenciyi çok eskiden beri takip ve takdir ederim. bir insanın iyiliğinin her zaman yüzüne yansıdığına öyle eminim ki. bakınız mesela bir kitle nursuz suratlarıyla içimizi karartırken bu adamın gözlerinin içi gülüyor. vatan millet sevgisini gözünden yüzünden okuyorsunuz. işsiz kalmıştır kendisi biliyorsunuz. gerçek bir gazetecidir. fakat şu anda kimse bu onurlu gazetecinin elinden tutmuyor. mv adaylığı söz konusu olsa da sanıyorum sözünde durmayan bir takım şahıslar yüzünden meclis bu güzel adamdan mahrum kalmıştır. muharrem inceye kendisi tamamen isteyerek, bir amacı olmaksızın destek verdiğini defalarca belirtti. biraz önce biten 1,5 saatlik yayınını halk tv dahi yayınlamadı ki bu konuda onlara çok kırıldım. herkes koltukta kim varsa ona biat eder olmuş vicdanını kenara atıp. bu adamı yayınlamaları gerekiyordu. o kalabalığın sesi olmaları gerekiyordu.

  orada canlı yayında bir sürü mesaj geldi sizi halk tvde görmek istiyoruz diye. yani böyle bir gazeteci olmayacak da kim olacak halk tvde? biz artık iyilerin sesini duymak istiyoruz. yeter.

  irfan değirmenci her akşam scope'ta 21.00'de canlı yayın yapıyor ve gazeteciliğini sürdürebilmek için destek bekliyor. biraz önce canlı yayınında da söyledi tekrar.

  (link: https://www.patreon.com/Degirmencirfan/memberships bu) adresten kendisine destek olabileceğimizi twitter adresinde belirtmiş. imkanı olanlar belki göz atmak ister.

  tanım: namuslu, adaletli, vatan sevdalısı ''kimilerinin aksine'' gerçek gazeteci.

  not: bu arada ismail küçükkaya ile ilgili bir mevzu anlattı. kendisinin başına gelenlerden sonraki telefon konuşmasını. ismail beyin neyin peşinde olduğunu bir kez daha duymuş olduk. dinlemek isteyenler için biraz önce bitirdiği canlı yayınının 1. kısmında anlattı.

  26 haziran 2018 21:31

  24. Sen mükemmel bir detaysın. 

  Twitter üzerinden chp ankara genel merkezi önünden yaptığı canlı yayını izlemenizi öneririm. Orange kardeşlere de güzel bir gol attı “trt burda mı? Yandaş medya burda mı? Kahve ikram edecektik. Gerçi yandaş olmayan medya kalmadı:D” dedi, vurdu gol oldu. İnsanlar şu an yağmurdan ıslanmış halde protestolarını sürdürüyor, değirmenci de yayınlıyor. Kılıçdaroğluna dip not: bizi kötü söyletme, seni hala seviyoruz, üzmek ve üzülmek istemiyoruz daha fazla. Adını anınca yapması gerekeni yaptı diyelim, küfür ve hakaretlere bizim de içimiz buruluyor ama zorluyorsun insanları. Lütfen koltuğunu devret. Lütfen.

  26 haziran 2018 21:03

  23. Anladığım kadarıyla periscope üzerinden gündemi yorumlamaya devam eden gazeteci. YouTube’da akşam postası adı altında videoları mevcut.

  (link: https://youtu.be/yIGLdj20vI4 Link) 

  Paylaştığım videonun 14:10 dan sonraki kısmını iyi izleyin. O zaman ismail küçükkaya’nın neden bu adamın tırnağı olamayacağını anlıyorsunuz.

  26 haziran 2018 14:22

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar