3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (2)
2

8. beklentimi karşılamayan saç bakım yağı.

saçımı kuruttuktan sonra bunu uçlarına sürüp kuru durmayan, düğümlenmeyen saç elde etmek amacıyla almıştım ama saçımda ağırlık yaptı. halbuki ben hafif ve dokusuz bir saç bırakmasını hayal etmiştim.

ben de duştan önce saçıma bakım yapsın diye bol miktarda uygulayarak bitirdim. duruma göre 1-2 belki daha fazla saat beklettim. öyle de çok bakım yaptığını söyleyemem.

kısacası günlük bakım için fazla, yoğun bakım için yetersiz kalan bir yağ oldu. sevmedim.

26 ekim 11:09 26 ekim 11:11

7. dipleri yağlı, uçları kuru boyalı saçlarımın memnun kalmadığı ürün. argan yağlı olduğuna açıkçası inanmıyorum. saçlarımda dökülme problemi olmamasına rağmen bu ürünü kullandığımda avuç avuç döküldüler, üstelik saçlarımı ağırlaştırdı ve kabarmasını-elektriklenmesini önlemedi. herhangi bir market kremi dahi bundan iyidir. isananın nadir falsolu ürünlerinden.

21 ekim 14:11

6. bu ürünü buklelerimi şekillendirmek için duştan sonra elimde ısıtıp daha sonra saç uçlarıma sürüyorum. eskiden buklelerime şekil vermek için köpük vs kullanırdım ama artık ya sadece bu yağdan sürüyorum ya da hiçbir şey kullanmıyorum. buklelere şekil vermesi konusunda başarılı. saçta ağırlık da yapmıyor. fön çektirdiğimde fönün yıpratıcı etkisini azaltmak için saçlarımın uçlarına sürüyorum aynı şekilde. mat saçlarımı maalesef daha parlak yapmadı.

12 mart 17:04


5. Büyük ümitlerle aldım ama ne yazıkki memnun kalmadım :(

Çok kalın yoğun bir yapısı var bal gibi desem doğru olur. Kokusunu beğendim hafif. Ambalajı da büyük bereketli olacaktır.

Beğenmeme sebebim ise ıslak saça sürdüğümde hiç yumuşatma etkisini görmedim bende ağırlıkta yapmadı -bundan önce kullanıp bitirdiğim superdrug serum çok daha ince olmasına rağmen çok güzel yumuşatıyordı ama silikon içeriyor ve watsonsta satılıyor-

Ben beğenmediğim saç serumlarını gece çok yoğun sürüp örüp saçımı sabahına yıkayarak kullandım hep çünkü Hindistan cevizi yağı gibi yastığı da kirletmiyor. Ne yazıkki böyle de hiç memnum kalmadım. Saçıma bu şekilde maske olarak kullandığımda bile bi yumuşatma bi onarma etkisini görmedim. Ayrıca içinde bolca silikon olduğu için saça çok sıkı tutunuyor ve durulamak çok ama çok zor oluyor. Saçlarım kalın telli ve boyları kuru olduğu için şampuanı diplere uygluyorum normalde akan köpükle boyları da yıkanıp yeterli temizliğe ulaşıyor. Ama bu ürünü kullandığımda boylarını da köpürtmek zorunda kalıyorum ve daha çok kuruyor. Faydasından çok zararını görüyorum böylece. Önermiyorum maalesef.

Hala saçımı güzel yumuşatan cf silikonsuz saç serumu bulamadım öneriniz varsa mesaj atarsanız çok sevinirim

12 mart 14:35 12 mart 14:37

4. cruelty free olduğu için gördüğümde gönül rahatlığıyla deneyebilmek için almıştım. kullandığımda saçlarıma kesinlikle ağırlık yapmadı. ben kullanırken ilk önce ellerime alıp ısıtıyorum daha sonra saç uçlarıma sürüyorum. kokusu da hoş. alınabilir yani tekrar

12 şubat 21:43

3. Argan yağlı saç yağı. Tanım?

Cruelty free ürünler kullanmadığım dönem koştum Loreal saç bakım yağı aldım. Çok beğenmiştim ama kokusu beni üzdü. Daha sonra Loreal'in bildiğin cani bir katil olduğunu öğrendim ve sırasıyla Bioblas, Isana kullanmaya başladım.

100ml 'lik bu ürün içeriğinde argan yağı ve ay çekirdeği sayesinde saçları besliyor. Peki gerçekten besliyor mu? EVET! KESİNLİKLE! Saçlarımda herhangi bir ağırlık hissetmeden dolgun olmasını sağlıyor.

Ben sabahları kuru saça sürüyorum. 2 pompa elime alıp ellerimi birbirine sürtüyorum. Sonra da hoop saç uçlarıma.

Islak saça da sürebilirsiniz. Kolay tarama sağlıyor. Yapısı çok yoğun. O yüzden elime yediriyorum önce.

Bu ürünü Rossmann'da bulabilirsiniz. Fiyatı 10-13tl arasındaydı. Cruelty free olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

12 şubat 17:49

2. Beklentiye beğeni oranının değişeceği bir ürün fakat yıpranmış elektriklenen saçlarınız varsa yeterli değil haberiniz olsun.Bence saçı ağırlaştırıyor.Günü dahi kurtarmıyor.

11 mart 2016 01:45


1. (link: http://www.rossmann.com.tr/imgsrv//upload/product/800/4d1a3383-dca0-4d12-a518-1ed99ce407a8.jpg şu ürün)

Rossmann'larda satılan isana markasına ait saç bakım yağı. Isana'nin şampuan, kuru şampuan, sac köpüğü gibi bir çok ürününü severek kullanmama rağmen bunun hicbir faydasını görmedim. Elseve'in extraordinary oil'i ile kıyaslayınca kesinlikle vasat grubuna dahil oluyor. Nemli saça yada kuru saça uygulanabileceği söyleniyor fakat iki kullanım seklinde de hicbir faydasını görmedim. Aksine az miktarda kullanmama rağmen sacimda az da olsa bir ağırlık yaptı. Belki isananin şampuan+sac kremi ile kullanınca faydalı olabilir ama elseve'in yağı hangi sampuanla kullanirsam kullanayim çok güzel sonuç veriyordu. Sanırım sekiz lira gibi bir fiyata almıştım. Keşke elseve alsaydim.

22 mayıs 2015 12:38