isana argan içerikli saç bakım yağı

4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (1)

4. Argan yağlı saç yağı. Tanım?

Cruelty free ürünler kullanmadığım dönem koştum Loreal saç bakım yağı aldım. Çok beğenmiştim ama kokusu beni üzdü. Daha sonra Loreal'in bildiğin cani bir katil olduğunu öğrendim ve sırasıyla Bioblas, Isana kullanmaya başladım.

100ml 'lik bu ürün içeriğinde argan yağı ve ay çekirdeği sayesinde saçları besliyor. Peki gerçekten besliyor mu? EVET! KESİNLİKLE! Saçlarımda herhangi bir ağırlık hissetmeden dolgun olmasını sağlıyor.

Ben sabahları kuru saça sürüyorum. 2 pompa elime alıp ellerimi birbirine sürtüyorum. Sonra da hoop saç uçlarıma.

Islak saça da sürebilirsiniz. Kolay tarama sağlıyor. Yapısı çok yoğun. O yüzden elime yediriyorum önce.

Bu ürünü Rossmann'da bulabilirsiniz. Fiyatı 10-13tl arasındaydı. Cruelty free olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

12 şubat 17:49

3. Ben daha önce pantene markasının arganlı yağını ve avonun mavi pompalı yağını kullandım ve isananın arganlı bu yağını onlara nazaran çok daha fazla sevdim. Öncelikle keskin bir kokusu var,koku hassasiyetiniz varsa kesinlikle almayın derim fakat ben bu kokuyu sevdim. La vie est belle gibi kokuyor :D Ürünün pompası tam kararında yağ çıkarıyor ki bu miktar diğer markalara göre hayli az. Diğer markalarda israf oluyordu açıkçası ama isanada çok bastırsam bile az geliyor zaten ürün yoğun yapılı. Saçları yumuşatması Pantene kadar başarılı değil fakat buklelerimi diğer markalara göre çok daha belirgin şekillendiriyor,benim bu ürünü daha çok sevme nedenim bu oldu. Diğer yağlar ile dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Zaruri bir ürün mü? Hayır. Arada değişiklik olsun istiyorsanız veya şekillendirme açısından şans vermek istiyorsanız satın alabilirsiniz fakat almadığınızda çok da bir şey kaybetmezsiniz süslüler :) Ayrıca ben ürün bittikten sonra alacağım başka yağları da bu şişenin içine dökmeyi planlıyorum,pompanın tasarruf olayından dolayı. Çünkü biliyoruz ki diğer pompalar bol keseden yağ çıkarıyor öyle ki geri kalanı ellerime tırnaklarıma sürüyorum :D israf olmasın diye her yere kullanılan ıslak mendil gibi asdfgh

16 mayıs 2016 10:56 16 mayıs 2016 11:11

2. Beklentiye beğeni oranının değişeceği bir ürün fakat yıpranmış elektriklenen saçlarınız varsa yeterli değil haberiniz olsun.Bence saçı ağırlaştırıyor.Günü dahi kurtarmıyor.

11 mart 2016 01:45


1. (link: http://www.rossmann.com.tr/imgsrv//upload/product/800/4d1a3383-dca0-4d12-a518-1ed99ce407a8.jpg şu ürün)

Rossmann'larda satılan isana markasına ait saç bakım yağı. Isana'nin şampuan, kuru şampuan, sac köpüğü gibi bir çok ürününü severek kullanmama rağmen bunun hicbir faydasını görmedim. Elseve'in extraordinary oil'i ile kıyaslayınca kesinlikle vasat grubuna dahil oluyor. Nemli saça yada kuru saça uygulanabileceği söyleniyor fakat iki kullanım seklinde de hicbir faydasını görmedim. Aksine az miktarda kullanmama rağmen sacimda az da olsa bir ağırlık yaptı. Belki isananin şampuan+sac kremi ile kullanınca faydalı olabilir ama elseve'in yağı hangi sampuanla kullanirsam kullanayim çok güzel sonuç veriyordu. Sanırım sekiz lira gibi bir fiyata almıştım. Keşke elseve alsaydim.

22 mayıs 2015 12:38