4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (1)

6. bu ürünü buklelerimi şekillendirmek için duştan sonra elimde ısıtıp daha sonra saç uçlarıma sürüyorum. eskiden buklelerime şekil vermek için köpük vs kullanırdım ama artık ya sadece bu yağdan sürüyorum ya da hiçbir şey kullanmıyorum. buklelere şekil vermesi konusunda başarılı. saçta ağırlık da yapmıyor. fön çektirdiğimde fönün yıpratıcı etkisini azaltmak için saçlarımın uçlarına sürüyorum aynı şekilde. mat saçlarımı maalesef daha parlak yapmadı.

12 mart 17:04

5. Büyük ümitlerle aldım ama ne yazıkki memnun kalmadım :(

Çok kalın yoğun bir yapısı var bal gibi desem doğru olur. Kokusunu beğendim hafif. Ambalajı da büyük bereketli olacaktır.

Beğenmeme sebebim ise ıslak saça sürdüğümde hiç yumuşatma etkisini görmedim bende ağırlıkta yapmadı -bundan önce kullanıp bitirdiğim superdrug serum çok daha ince olmasına rağmen çok güzel yumuşatıyordı ama silikon içeriyor ve watsonsta satılıyor-

Ben beğenmediğim saç serumlarını gece çok yoğun sürüp örüp saçımı sabahına yıkayarak kullandım hep çünkü Hindistan cevizi yağı gibi yastığı da kirletmiyor. Ne yazıkki böyle de hiç memnum kalmadım. Saçıma bu şekilde maske olarak kullandığımda bile bi yumuşatma bi onarma etkisini görmedim. Ayrıca içinde bolca silikon olduğu için saça çok sıkı tutunuyor ve durulamak çok ama çok zor oluyor. Saçlarım kalın telli ve boyları kuru olduğu için şampuanı diplere uygluyorum normalde akan köpükle boyları da yıkanıp yeterli temizliğe ulaşıyor. Ama bu ürünü kullandığımda boylarını da köpürtmek zorunda kalıyorum ve daha çok kuruyor. Faydasından çok zararını görüyorum böylece. Önermiyorum maalesef.

Hala saçımı güzel yumuşatan cf silikonsuz saç serumu bulamadım öneriniz varsa mesaj atarsanız çok sevinirim

12 mart 14:35 12 mart 14:37

4. cruelty free olduğu için gördüğümde gönül rahatlığıyla deneyebilmek için almıştım. kullandığımda saçlarıma kesinlikle ağırlık yapmadı. ben kullanırken ilk önce ellerime alıp ısıtıyorum daha sonra saç uçlarıma sürüyorum. kokusu da hoş. alınabilir yani tekrar

12 şubat 21:43


3. Argan yağlı saç yağı. Tanım?

Cruelty free ürünler kullanmadığım dönem koştum Loreal saç bakım yağı aldım. Çok beğenmiştim ama kokusu beni üzdü. Daha sonra Loreal'in bildiğin cani bir katil olduğunu öğrendim ve sırasıyla Bioblas, Isana kullanmaya başladım.

100ml 'lik bu ürün içeriğinde argan yağı ve ay çekirdeği sayesinde saçları besliyor. Peki gerçekten besliyor mu? EVET! KESİNLİKLE! Saçlarımda herhangi bir ağırlık hissetmeden dolgun olmasını sağlıyor.

Ben sabahları kuru saça sürüyorum. 2 pompa elime alıp ellerimi birbirine sürtüyorum. Sonra da hoop saç uçlarıma.

Islak saça da sürebilirsiniz. Kolay tarama sağlıyor. Yapısı çok yoğun. O yüzden elime yediriyorum önce.

Bu ürünü Rossmann'da bulabilirsiniz. Fiyatı 10-13tl arasındaydı. Cruelty free olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

12 şubat 17:49

2. Ben daha önce pantene markasının arganlı yağını ve avonun mavi pompalı yağını kullandım ve isananın arganlı bu yağını onlara nazaran çok daha fazla sevdim. Öncelikle keskin bir kokusu var,koku hassasiyetiniz varsa kesinlikle almayın derim fakat ben bu kokuyu sevdim. La vie est belle gibi kokuyor :D Ürünün pompası tam kararında yağ çıkarıyor ki bu miktar diğer markalara göre hayli az. Diğer markalarda israf oluyordu açıkçası ama isanada çok bastırsam bile az geliyor zaten ürün yoğun yapılı. Saçları yumuşatması Pantene kadar başarılı değil fakat buklelerimi diğer markalara göre çok daha belirgin şekillendiriyor,benim bu ürünü daha çok sevme nedenim bu oldu. Diğer yağlar ile dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Zaruri bir ürün mü? Hayır. Arada değişiklik olsun istiyorsanız veya şekillendirme açısından şans vermek istiyorsanız satın alabilirsiniz fakat almadığınızda çok da bir şey kaybetmezsiniz süslüler :) Ayrıca ben ürün bittikten sonra alacağım başka yağları da bu şişenin içine dökmeyi planlıyorum,pompanın tasarruf olayından dolayı. Çünkü biliyoruz ki diğer pompalar bol keseden yağ çıkarıyor öyle ki geri kalanı ellerime tırnaklarıma sürüyorum :D israf olmasın diye her yere kullanılan ıslak mendil gibi asdfgh

16 mayıs 2016 10:56 16 mayıs 2016 11:11

1. Beklentiye beğeni oranının değişeceği bir ürün fakat yıpranmış elektriklenen saçlarınız varsa yeterli değil haberiniz olsun.Bence saçı ağırlaştırıyor.Günü dahi kurtarmıyor.

11 mart 2016 01:45