yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (22)
  • medya (1)
  2

  25. Bir çok süslümüzün de dile getirdiği gibi tek başına yeterli olmayan, nemlendirme etkisi de bulunmayan sadece ucundaki metal bilye sayesinde serinlik veren ürün.

  Ben kullandığım zamanda göz altlarımı gerdi daha doğrusu losyon gibi olduğu için göz altlarımı kalıp gibi yaptığını hissettim. O yüzden de makyaj yaparken kapatıcı altına kullandım. Kapatıcının çizgilere dolmasına engel oldu biraz. Tabi ki almayı tekrar düşünmüyorum ben bu şekilde değerlendirebildim.

  10 aralık 2019 17:51

  3

  24. Tek başına kesinlikle benim kuru göz altlarıma yeterli gelmedi. Kendisini farklı bir yöntem ile bitirdim. Gün içinde kapatıcı göz altlarımı iyice kuruttuğunda ve çizgilere dolduğunda, bilyesinden parmaklarıma biraz ürün alıp kapatıcının üzerine uyguladım. Hem kapatıcımı düzeltti ve tazeledi hem de biraz nem verdi. Bir kaç farklı marka kapatıcı ile birlikte kullandığım oldu ve hayret bir şekilde kapatıcılar ile iyi anlaşıyor.

  10 aralık 2019 16:41

  3

  23. Aşırı kuru ve sorunlu göz altlarına sahip değilimdir ancak nemlendirmesi bana yeterli gelmedi. Metal ucu sabahları uygulama sırasında ferahlık sağlıyor ancak üzerine tekrar bir nemlendirici geçmem gerekiyor. Daha önceki girdilerde belirtildiği gibi nemlendirici altına sürülebilir daha yoğun nem elde etmek istediğiniz durumlarda. Tekrar alacağım bir ürün değil kardeşime vermeyi düşünüyorum.

  10 aralık 2019 01:31


  2

  22. Metal kısmının serinletici etkisi dışında pek bir faydasını göremediğim göz çevresi nemlendirici. Yapısı kremden ziyade losyon gibi. Kullandıktan sonra hafif kaşıntı oluyor ama 5 dk sonra geçiyor. Nemlendiriciden önce uygulamak daha mantıklı. Üzerine tekrar göz kremimi uyguluyorum. Kısacası bence bu ürünün sadece serinletici roll on kısmı başarılı

  9 aralık 2019 21:26

  4

  21. uygun fiyatlı, hafif yapılı, serin ve hoş bir his bırakan göz çevresi roll-on'u.

  bu üründe arayışım renk açmak, morluk gidermek, kırışıklık doldurmak olmadığı için benim ihtiyaçlarımı karşıladı.

  not: allerjik ve hassas bir cildim olmadığı için herhangi bir yan etkisiyle karşılaşmadım ben ama hassas/allerjik ciltliler araştırmalı içeriğini, bayağı kötü yorum var malum. ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmiyormuş.

  8 aralık 2019 21:48

  3

  20. Gözaltı nemlendiricisi ihtiyacım varken satın aldığım ve çok bir beklentiye girmediğim fiyatıyla içime sinen bir kremdi. Ben roll on olayını seviyorum, kaz ayaklarına iyi geldiğini hissediyorum ve verdiği serinlik hissini seviyorum. Bu ürünün nemlendirmesi ilk kez gözaltı kremi kullanacak biri için yeterli gelebilir, benim için iyi gibiydi. Hafif bir nem sağlıyor serinlik hissi de veriyor ama neme doyurmuyor. Bu arada her zaman değil ama arasıra gözümü yaktığı oldu, sebebini anlayamadım ama sürekli olan ve cok fazla irrite eden, hassaslastiran bir durum değildi bu yüzden sorun etmedim. 

  6 aralık 2019 13:22

  2

  19. sözlük yorumlarını okumadan aldığım tek üründü ve aldığıma pişman oldum. kötü bir genetik miras olan ten rengimden 3-4 ton koyu göz altlarına sahibim, 17 liraya aldığım bu üründen devasa sonuçlar beklemiyordum fakat en azından nemlendirebilseydin be kardeşim. sürdükten yarım saat içerisinde göz çevremi daha fazla kuruttu. kokusu yok, sürdüğün zaman ferahlık verdiğini zannediyorsun ama sonrasında kurutuyor. bu kadar bi ürün, fiyatı dışında herhangi bir artısı yok

  11 kasım 2019 00:22


  5

  18. Göz çevrem çok kuru ve gün içerisinde nemlendirme için bu ürünü bir aydır kullanıyorum.

  Bu serinin göz dudak serumunu çok beğendiğim için bu ürünü aldım ve çok memnunum. Bende kaşıntı,yanma ya da alerji yapmadı. Sabahları serum üzerine bee beauty organik sertifikalı göz kremini kullanıyorum. Gün içerisinde bunu üzerinden geçiyorum.

  Şişlikleri indiriyor ve hızlı emiliyor. Sadece bunu kullansam nemlendirmesi yetersiz kalıyor ama yenilemek için çok iyi. Çantamdan eksik etmiyorum. Etkisi böyle devam ederse devamlı alacağım bir ürün olur.

  21 ekim 2019 15:42

  3

  17. Ürünün vaatlerine bakalım.

  • Cilt tarafından hızlıca emilerek, cilt görünümünde anti yorgunluk efekti sağlar.

  • Özel 24h-Hydro-Kompleksi sayesinde cildiniz daha bakımlı ve daha aydınlık görünür.

  • Hyaluronik asit, pullulan ve alginat'tan elde edilen 3D etki deposu formülü ve hydro kompleksi sayesinde cilt uzun süre yoğun olarak beslenir.

  • Yabani kuşburnu, asya'dan gelen su taşı, aynısefa çiçeği ve maya proteini içerikli özel etken kompleksi, düzenli kullanım halinde göz halkalarına ve göz çevresindeki gölgelere daha yumuşak bir görünüm sağlar.

  beğenilmemesinin sebebini bu ürünü bir anti-age ürünü sanılması sanırım ya da mesela sağlıksız beslenme, az su içme, sigara kullanma vs sebepleriyle göz altınızda oluşmuş koyu halkaları açmasını beklemek. beklentileri mantık çerçevesinde tutmak lazım.

  ben buzdolabında tutuyorum bu ürünü. sabah kalkınca yüzümü yıkadıktan sonra soğuk soğuk tüm göz çevreme uyguluyorum. göz çevremi rahatlattığını ve daha canlı gösterdiğini gözlemledim. nemlendirmesi benim için pek yeterli değil, göz çevrem gerilirse 1-2 saat sonra bi kremle destekliyorum genellikle.

  bittikçe alıyorum, buzdolabımdan eksik olmaz yıllardır, rival de loop adıyla çıktığı zamanlardan beri.

  21 eylül 2019 10:25

  1

  16. En beğenmediğim isana ürünü diyebilirim kendisi için. Tabi ki göz kremlerinin etkisini genç yaşta gözle görmek pek mümkün değil ama bu ürünle göz çevremin neme doyduğunu  hissetmiyorum. kullandığım diğer tüm göz kremlerini bu ürüne kıyasla daha başarılı buldum. 

  Edit: soğuk bilye başlığını göz çevresinde gezdirmek isteyenler bu iş için özel taş aparatlar var hem doğal yaş daha sağlıklı onu tavsiye ediyorum; bu ürüne boş yere para vermeyin.

  21 eylül 2019 02:02 21 eylül 2019 22:47