yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (38)
  • medya (1)
  2

  47. yaz aylarında almıştım, 3-4 ay zar zor şans vere vere kullandım fakat artık anlaşamayacağımızı düşündüğüm için çöpe giden ürün oldu.

  göz çevremi nemlendirsin,buzdolabında bekletirim sabahları sürerim şişliği azaltır diyerek aldım. fakat her kullandığımda deli gibi yandım. gece sürüp yattığımda sabah daha şiş gözlere uyandım. sabah uyanıp sürdüğümde göz çevremin yanmasından kendime gelemedim. duştan sonra sürdüm, yapış yapış bi his bıraktı. 10-15 gün kullanıp demekki kendisine şuan ihtiyacım yok dedim ve attım çekmeceye. 1-2 ay sonra tekrar gözüme çarptı,aynı şeyleri tekrar denedim ama yok, asla verim alamıyorum, asla faydasını göremiyorum. bu şekilde 2-3 sefer şans verdim kendisine. faydası olacağından emindim ama son kulanımımda göz çevrem x2-x3 yanınca yeter diyip çöpe attım kendisini.

  aslında burdaki yorumlara bakarak almıştım ama maalesef biz anlaşamadık kendisiyle.

  23 şubat 16:38

  3

  46. 2 yıldır kullandığım göz kremim olur kendisi.

  akışkan yapısıyla çok hafif, hemen emiliyor ayrıca metal roll on ile ferahlatıp canlandırıyor. nemlendirmesi yetersiz kuru göz çevreniz varsa asla memnun kalmazsınız.

  fiyat bakımından en uygunu bu olduğundan ve rahatsızlık vermediğinden kullanmaya devam ediyorum.

  22 şubat 21:56

  4

  45. Hakkında yazılanları görünce acaba yanlış başlığa mı geldim diye düşündüğüm eye roll-on. Koyu göz altı halkalarım için arayıştayken satın aldım. Sulu ve hafif bi yapısı var ancak yapış yapış bir his bırakmıyor. Göz çevresi kuruluğum olmadığı için nemlendirmesi bana yeterli geldi ama kuruluk sorunu olanlar için yeterli olmayacaktır. Isana'nın q10 göz çevresi kremiyle dönüşümlü olarak kullandığım için belki nemlendirme konusunda sıkıntı yaşamamış olabilirim. Fakat ne alerjik bir reaksiyon ne de başka bir yan etki gözlemlemedim. Deneyerek anlaşılabilecek ürünlerden olduğunu düşünüyorum.

  22 şubat 21:49


  4

  44. göz çevresi için hafif, yağlandırmayan bir ürün arıyordum. bir de o bölgeyi hep unutuyor üşeniyorum o yüzden kolay keyifli bir kullanımı olsun istediğim için aldım. sonradan buraya bakınca biraz tedirgin oldum ama bende bahsedilen kötü etkileri olmadı. aşırı bir nemlendirmesi de yok ama zaten ben de günlük hafif bir şey istediğim için memnunum açıkçası. henüz kullanalı 1 hafta oldu başka bir gelişme olursa güncellerim.

  25 aralık 2020 12:27 25 aralık 2020 12:35

  43. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle maalesef bu ürünü satın almış bulundum. Hayatımda bu kadar kötü bir kozmetik ürünü görmemiştim. Sürdüğünüz anda yanma ve kızarıklığa sebep oluyor. Bir süre ıslak bir görünümden sonra kuruyor, bu sefer de göz altını gerip kupkuru bir hal alıyor, kırışıklıkların görünümünü arttırıyor. İki üç kullanımdan sonra çöpe attım.Rezalet bir ürün. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  9 kasım 2020 00:00

  1

  42. Keşke buradaki yorumlara bakarak alsaydım dediğim ürün. Yaklaşık bir sene kadar önce sınav döneminden oluşan gözaltı morluklarımdan bıktığım için böyle bi roller arayışındaydım. Rossmanda durumu anlatınca çalışan kız bana direkt bunu önerdi. Fiyatı da diğer çoğu markaya göre baya uygundu bu nedenle hemen satın aldım. Baya da hevesle eve gelip akşam gözaltıma uyguladım. Fakat tıpkı diğer çoğu süslünün de dediği gibi gözaltımı inanılmaz yaktı. Elimde tampon hareketleri yapıp yedirdim mecburen. İlk seferdendir diye düşünüp ürünü birkaç hafta daha kullanmaya devam ettim. Ama her sürdüğümde aynı şekilde deli gibi bir yanma, ardından hafif yapış yağış bir his bırakmaya devam etti. Üstelik çektiğim onca acıya rağmen morluklarımda da etkisi sıfır oldu. Yani belki başka yerime uygulasam bu kadar canım acımazdı fakat gözaltı ekstra hassas bir bölge olduğu için çok fazla yanma yaptı. Bende tüm bu etkiler ve morluklara iyi gelmemesi sebebiyle ürünü bıraktım. Tabi atmadım para verdim sonuçta diye ama bir kenarda durdu ayda bir aklıma geldikçe sürdüm ama tabi etki yine yok. Şimdi yeniden çekmecede görünce denemek istedim. Açıkçası artık yanma yapmamaya başladı fakat hala hiçbir etkisi yok. Sanırım cildim ürüne alıştı bu yüzden yanmıyor ama yorumları da okuduktan sonra zaten morluklar için bir ürün olmadığını öğrendim. Oysa satış yapan kız bana bu sorunum için satış yapmıştı. Üstünde yazanlar almanca olduğu için hiç uğraşmamıştım ama çeviriden bakınca nemlendirici roller olduğunu öğrendim yani başka etki beklemek zaten saçma. Kısaca bedava verilse bile almayın, aldırmayın süslüler. Özellikle gözaltı gibi hassas bir yere hiç uygulamayın. Değecek bir ürün değil.

  30 ekim 2020 20:09 19 şubat 00:41

  3

  41. Göz çevreme yeterince nem veremiyor. Genelde sıcak yaz günlerinde buzdolabında sakladım ve metal roller başlığı sayesinde bir ferahlık verdi göz altlarıma. Ancak Soğuk, ferah his dışında malesef bir avantajı olmadı. Tekrar satın almayacağım bir ürün oldu.

  24 ağustos 2020 12:45


  1

  40. Başarısız bir göz nemlendirici ürün. Isananın oldukça başarılı ürünleri var fakat bu göz çevresi roll-onu gerçekten iyi değil. En ufak bir etkisi yok. Birde bunun roll-on degilde ince uçlu krem şeklinde olanı var fakat sözlükte onun başlığını bulamadım. İki ürünü de kullandım tamamen çöp. Yalnız isananın göz serumunu oldukça beğeniyorlar icerik listesi de iyiymiş. En kısa zamanda onu denemek istiyorum.

  22 ağustos 2020 20:30

  3

  39. Burada yer alan yorumları okumadan geçen hafta rossmann'dan 20,90 tl'ye satın aldığım ürün.

  Öncelikle söyleyeyim ki; ürünün vaatleri hızlıca emilip göz çevresini beslemek, daha bakımlı ve aydınlık göstermek. Benim anladığım kadarıyla, metal başlığı sayesinde göz çevresine soğuk kompres yapma amacını taşıyor. Yani ürün esasen bir göz çevresi kremi veya nemlendiricisi değil.

  Ürün göz çevremi bir nebze yaktı maalesef. Ancak bunun dışında genel olarak beğendim. Buzdolabında sakladığım roll on'u gün içerisinde aklıma geldikçe sürdüm. Gündüz ve gece nemlendiricimi kullanmaya da devam ettim. Gözlerimi rahatlattı. Ancak dediğim gibi renk açma, nemlendirme gibi bir vaadi de etkisi de yok.

  31 temmuz 2020 22:07

  38. ilk kullanımda göz altlarımı deli gibi yaktı ve kullanım sonrası kuru gibi bir hissiyat verdi. yorumları okumadan almıştım, meğer herkeste aynı sorun olmuş. bu bakımdan çok mutsuz oldum çünkü çok heveslenmiştim :(

  30 temmuz 2020 21:06 30 temmuz 2020 21:08