sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • oylar (2)
 • medya (1)

13. Fiyatı uygun olunca ve güzel yorumlar okuyunca büyük ümitlerle aldım ama benim beklentilerimi karşılamadı. Kıvamını çok sıvı buldum diğer yağ içeren ürünlere göre. Saçı tam sardığını düşünmüyorum , daha su gibi bir ürün. Kokusunu güzel buldum. Hindistan cevizi sevenlere göre. Ama dediğim gibi benim gibi daha yoğun yağları kullanmaya alışkın kişilere yeterli gelemeyecektir. Onun yerine haskın minik tüplerini ya da ogx argan oil önerebilirim. İndirimde güzel fiyatlara iniyor.

15 mayıs 11:57

12. mis gibi kokan bereketli ürün. yıpranmış sert saçlarımı yumuşatmakta işe yaradı. başta küçücük şişeye 12 lira mı vereceğim demiştim masum masum :d iyi ki almışım. 6 ayda şie yarılanmadı bile her gün kullanmama rağmen. yıpranmış saçımıı güzel yumuşatıyor biraz da parlatıyor ama etkisi 2. gün geçiyor. saçı fazla kıvırcık olmayanların daha memnun kalacağını düşünüyorum.

15 mayıs 03:40

11. 10 tlye alıp nerdeyse 2 yıldır kullandığım saç bakım yağı. Fiyatına göre gerçekten çok güzel bir ürün ve baya bereketli. Duştan sonra nemini aldığım saç uçlarıma sürüyorum, hem taramamı kolaylaştırıyor hemde saç uçlarımı çok güzel yumuşatıyor. Piyasadaki diğer ürünlere göre daha başarılı. 

14 mayıs 21:44

10. kokusu gerçekten güzel.

Bunun dışında mesela saçıma 6-7 pompa sıkıp sürdükten, saçlarım kuruyunca, özellikle ertesi gün ipek gibi yumuşacık olup elimden kayıyorlar. Verdiği bu his gerçekten anbilivıbıl. Çok sevdim. 

14 mayıs 21:41

9. Bunca zaman organix'in saç yağına verdiğim paraya üzülmeme sebep olan üründür. Benim saçlarımın iflah olmaz kabarmasına ve elektriklenmesine çok iyi geldi. Üstelik ben saçımı sabunla yıkıyorum, bu yağı kullanmaya başladığımdan beri saçlarım hiç olmadığı kadar yumuşak ve yatışmış durumda. Kokusu da çok hoş. O yüzden bitmeden indirimde yedekleyeceğim, fiyatı indirimde 11,90.

20 nisan 19:20

8. bir ürünü sırf kokusu için alanlardanım. hakkında yazılan girdileri gördükten sonra rossmana gittim ve kokladım. gerçekten güzel kokuyordu, saç yağı da kullandığım için neden olmasın dedim ve bugün indirimle sanırım 10 liraya aldım. hemen sürdüm ve ilk izlenimim şunlar: kuru saçlarıma biraz bol sürmeme rağmen saçlarım asla yağlı yağlı görünmedi, elektriği aldı (bu etki geçici de olabilir fakat yarım saattir çok güzel görünüyor saçlarım)

kokulu ürünleri de hindistan cevizi kokusunu da sevdiğimden ben bunun kokusunu beğendim.

tek sorun uzun süre saçlarımı koklayınca boğazım ağrımaya başladı. şimdi diyeceksiniz neden manyak gibi koklayıp durdun? (gizlinot: swh) sürdükten sonra kafamı pcye bakmak için eğdim ve açık saçlarım önüme gelince kokuyu uzun süre solumuş oldum, biraz yapay bi koku aldım ve bu beni rahatsız etti açıkçası, doğal hindistan cevizi yağı kadar güzel değil kokusu. biraz alerjik bünyeli biriyim eğer solunum yollarınız hassassa uyarmak isterim. ama yanınızdan geçen biri saçlarınızdan anlık koku aldığında veya kısa süreli kokladığında beğenecektir diye tahmin ediyorum. paketi bitirdiğimde etkilerini editlerim.

19 nisan 16:20 19 nisan 16:23

7. ben bu yağı duştan çıktıktan sonra ıslak saça uyguluyorum, sonra da bütün gün saçlarım burnumda geziyorum. harika bir hindistan cevizi kokusu var. sırf bu yüzden bile alınabilir.

15 nisan 16:42

6. Uçları Kuru ve kırık saçlarım olduğu için her dışarı çıktığımda bu tür yağlardan kullanıyorum. Şimdiye kadar pantene, loreal mucizevi yağ ve schwarzkopf gliss'in yağlarından kullandım. Son olarak buna da bir şans vermek istedim ve tam istediğim gibi. Saça ağırlık verip yapış yapış yapmıyor, kullanınca yağlı bir görünüm değil de o matlığı alıp sağlıklı bir görünüm veriyor ve kokusu gerçekten harika.ben çok memnun kaldım.

2 şubat 12:10 2 şubat 12:12

5. Boya batağına düşmüş bir süslünüz olarak saçlarımın cenazesini kaldırmadan önce sağdan soldan yağ, serum, maske allah ne verdiyse topluyorum. Bunu da 1 hafta önce aldım rossmann’dan. Aslında rossmann’a küsüm çünkü (bkz: rossmann’ın bindirim politikasını abartması) Yine de isana’ya dayanamayıp gittim aldım. Zaten kıvırcık kuru saçlıyım, Saçlarımın uçları çalı süpürgesine döndü boyadan sonra. Saçlarımı her sabah şekillendirdikten sonra boy ve uçlarına yediriyorum. Ben yağ kokusu seven bir insan değilim, öyle misler gibi de hindistan cevizi kokmuyor bence ama rahatsız da etmiyor. Saçlarımın uçlarını gayet bakımlı ve yıpranmamış gibi gösteriyor. (gizlinot:fakat gerçekler acı) Sadece biraz yoğun bir kıvamı var bu yüzden yağlandırmaya meyilli geldi bana o yüzden diplerine getirmiyorum. Şimdilik iyi anlaşıyoruz. Bu arada bence saç yağı konusunda elseve < pantene < isana < gliss 

Edit: saçlarıma inanılmaz iyi geldi bu yağ bayılarak kullanıyorum :)

18 aralık 2018 18:12 21 aralık 2018 22:40

4. kısa saçlarımı yumuşacık yaptı ve gayet kolay tarandı. banyodan çıkıp saçımın ıslaklığını biraz aldıktan sonra saç uçlarıma uyguluyorum. kokusunun hoş olması da ayrı güzel ve bereketli bir ürün. 2 pompa saç uçlarıma yetiyor da artıyor.

17 eylül 2018 13:48