yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (27)
  • medya (3)
  5

  31. Çok severek kullandığım bir ürün, göz, yüz dudak makyajını çok güzel çıkartıyor. Benim için 3 tane olumsuz özelliği bulunuyor.

  -Kokusu bana çok yapay geldi, normalde hiç takılmam koku durumuna bir tık rahatsız etti sadece.

  -Boyunun çok küçük olması.100 ml bir ürün için fiyatı bence fazla, Cosmed Atopia temizleme yağını 400 ml kasımda 56 tlye almışım indirimden (şimdi fiyatına baktım 110 tl olmuş yuh) bu ürünün 25 tlye aldım.

  -Kullandıktan bir süre sonra göremiyorum, çok bulanık bir görüntü oluşuyor gözümden 3-4 dakika devam ediyor, bu benim de hatam olabilir çok haşin yıkadağım için özellikle gözlerimi.

  Kesinlikle göz makyajını Cosmed Atopia'dan çok daha iyi çıkarıyor. İkisini de çok seviyorum. Elimdeki bioderma micellar su vb ürünler bittikten sonra tamamen makyajımı bu tarz yağlarla çıkarmaya devam edeceğim.

  13 şubat 12:21

  5

  30. Çift aşamalı temizlik yapanlar için mükemmel bir fiyat performans ürünü. Çok az bir miktarda bile iyi bir verim aldım.çok fazla efor sarf etmeden göz makyajımı rahatça temizledim. Kokusu da çok tatlı. Şans verilmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  8 şubat 19:23

  3

  29. şu an ikinci şişemdeyim, sivilce yapmaya meyilli bir içerik listesi olduğu için korkmuştum ama bu yandan bir sıkıntım olmadı. ağır makyaj yapmayan biri olarak çift aşamalı temizlik olayında beni tatmin etti, yüzümün jelle vs yıkadıktan sonra yumuşak kalmasını sağlıyor kurumasını engelliyor. indirimde buldukça stoklarım.

  25 ocak 03:45


  5

  28. Nasıl mutluyum nasıl heimish all clean balm'dan kurtulduğum için, artık o kadar pahalı ki.

  Dört gündür kullanıyorum bu yavruyu bugün ilk kez ağır makyaj üzerinde deneme şansım oldu. Yüzümdeki makyajı başarıyla çıkardı ve yıkadıktan sonra yanma hissi yapmadı (all clean balmda oluyordu). All clean balm'dan daha kolay yıkanması da memnun etti beni, balm yıkadıktan sonra saçlarımda kalıyordu süt haliyle suyla kolay kolay akmıyordu. En iyi yanı da indirimden 20₺'ya almış olmam.

  İsterseniz başarısını daha da canlandırmak adına yüzümdeki makyajın ayrıntılarını anlatayım: Fondöten ve kapatıcı sürüldü, el yapımı kaş sabitleyicim (gizlinot: balmumu, hint, badem, hindistan cevizi yağı ve saçım ne renk ise onun renginden ufalanmış far)

  (bu oldukça katı ve yağ bazlı temizleyici olmadan çıkarması imkansız bir şey), far bazı, parlak farlar, gözümün iç kısmında sim ve takma kirpik (gizlinot: kirpiklerin üstüne uyguladıktan ortalama 4-5 sn sonra çıkardı kirpikleri), kırmızı mat ruj ve kırmızı mat likit ruj. allık ve highlighter zaten su bazlı temizleyici ile bile kolaylıkla çıkıyor. Koku hassasiyetim ve hassas bir cildim yok. Belki bunlar sayesindedir benim bu üründe memnun kalmadığım hiçbir nokta yok.

  ilgili medya:
  1
  30 kasım 2020 22:38 1 aralık 2020 00:08

  3

  27. Öncelikle şunu belirteyim yağ bazlı temizleyicileri sadece güneş kremimi ve hafif ten makyajını cildimden çıkarmak için kullanıyorum.Fiyatı uygun olduğu ve çisem çakır'ın önermesi sebebiyle alıp denemek istedim ama memnun kalmadım bunun birkaç sebebi var.üründen verim alabilmek için fazla miktarda kullanmak gerekiyor.cosmed ya da yves rocher'in yağından 1 bilemedin 1.5 pompa yeterken bundan 4-5 pompa almam gerekiyor.yani günün sonunda aynı fiyata tekabül etmiş oluyor.cildimi asla yeterince arındırmış gibi hissetmiyorum.ayrıca pompasından ürün damlıyor ve koyduğum her yer yağ oluyor.son olarak da çok fazla parfüm kokuyor.

  22 kasım 2020 22:15

  2

  26. burda methini görünce bi şans vermek istedim. zaten uzun zamandır makyajımı basitçe çıkartabileceğim uygun fiyatlı bir yağ arıyordum. rossman indiriminde 20 ya da 26 tlye satın aldım. makyaj olarak sadece kapatıcı ve kirpik diplerime far geçiyorum, bu şekilde yaptığımda başarılı ama eyeliner sürdüğümde tam çıkartmadı, yıkayınca panda gibi göz altlarım siyah kaldı.

  ürünü en fazla 5 kere kullanmama ve her seferinde el 14yapımı doğal sabunla yüzümü tekrar yıkamama rağmen sol gözümde yağ bezesi oluşturdu. bu kadar kısa sürede böyle etki etmesine şaşırdım ve çok üzüldüm

  21 kasım 2020 22:21

  25. Daha yeni aldım ama yağlı cildime iki kere kullanmak bile iyi geldi. Eğer iritasyona sebep olursa yine güncellerim

  13 kasım 2020 17:47 31 aralık 2020 08:47


  2

  24. cosmedin dev boy yağından 2 şişe bitirdim, sonra isanaya geçtim.

  başka herhangi bir yağ kullanmadım. öncesinde yıllardır tatlı badem yağı veya hindistan cevizi yağı ile zaten haftada iki gün buharlı ve yağlı bir cilt temizliği yapıyordum. yağ ile temizlik benim yaklaşık 10 yıldır bildiğim ve yaptığım bir şey. etkisini şöyle anlatabilirim.

  geniş gözenekli bir cildim var. 17 yaşımda iken alnım siyah nokta tarlası idi. teyzem dizine yatırır hatur hutur temizlerdi onları. cildim kuruya dönük karma olmasına rağmen gözeneklerim gereksiz derecede büyüktü vs vs.. sonrasında ben yağ ile temizliğe başladım ve bu rutinden beri gözeneklerim tertemiz, haliyle de gözenek görünümü az. yağ ile temizlik sevdiğim bir uygulama, eskiye göre şimdi hazır yağlı bir temizleyici ile her akşam yapıyorum sadece kullandığım ürün ve sıklık değişti.

  yağ ile temizliğe aşına olunca ne beklediğimi iyi biliyorum. cosmed kullanırken makyajımı çok güzel çıkarıyordu, cildim daha konforluydu ama bu ürün gözlerimde buğu yapıyor, makyajımı asla yumuşatmıyor. makyaj ürünlerim sabit yani bu anlamda zayıf bir temizleyici. hc yağı ve tb yağı çok daha iyidir. gözümdeki suya dayanıklı olmayan maskarayı çözmekte bu kadar zorlanıyorsa gözenek içlerindeki kiri asla yumuşatamaz.

  bir daha almayacağım. hiç beğenmedim, beklentimi karşılamıyor.

  12 kasım 2020 13:52

  4

  23. gunes kremimi çıkartmak icin önce yag ile sonrasında temizleme jeli ile yüzümü yıkıyorum. aşağıda yazılmış ama bence de yuzden kolay arınıyor, temizliyor, sivilce vs. de yapmadı bende. kısacası severek kullanıyorum.

  12 kasım 2020 00:37

  5

  22. Bu girdiyi karşılaştırma yöntemiyle yazıyorum çünkü anlatacağım iki yağ da çok popüler. Her ikisi için de kafamızda bir şeyler şekillenmiş olur. Hem cosmed'in hem de isana'nın yağını kullandım, isana'nın yağının daha iyi olduğunu düşünüyorum. İsana'nın yapısı cosmed'e kıyasla çok daha ince, böylece yağı yüzüme daha iyi yedirip makyajı daha iyi temizleyebiliyorum, cosmed yüzümde kuruyormuş gibi hissediyorum, makyajı temizleyebilmek için daha fazla ürün kullanmam gerekiyor. Isana suyla temas ettiğinde daha kolay köpürüyor böylece yağı da yüzümden yıkamam oldukça kolay oluyor. Cosmed ise ne kadar yıkarsam yıkayayım yüzümde kalıyormuş gibi hissediyorum. Göz makyajı temizleme konusunda ise isana çok daha iyi, üstelik gözümü de yakmıyor ancak cosmed ile göz makyajımı temizlerken hem daha fazla uğraşmam gerekiyor hem de gözlerimi yakıyor. Ancak ikisi de benim sivilceye meyilli cildimde herhangi bir sivilceye veya komedona neden olmadı. İkisi de görevini yerine getiriyor ancak isana kullanım kolaylığı ve yüzümden daha kolay arınması nedeniyle benim için önde.

  11 kasım 2020 16:13