yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • oylar (69)
  • medya (2)
  4

  77. isana markasının ürünlerini genellikle beğendiğim için denemek istemiştim.

  yaklaşık iki haftadır güneş kremimi ve makyajımı temizlemek için kullanıyorum. cildimi çift aşamalı şekilde temizliyorum. yani bunu kullandıktan sonra bir de su bazlı temizleyici kullanıyorum. ürünü cildimden tamamen arındırabilmek için biraz fazla su harcamam gerekiyor. makyajımı çıkartmakta çok başarılı buldum. kat kat sürdüğüm maskarayı çok ovalamama ya da temizleme suyuyla tekrardan silmeme gerek kalmadan tamamen çıkarttı. bende sivilcelenmeye sebep olmadı. tahriş ya da iritasyon yaratmadı. göz yakmıyor ve gözlerimde buğulanma yapmadı. yoğun bir esans kokusu yok. fakat bence uzun süre kullanılabilecek bir ürün değil. 6-7 pompa ürün almam gerekiyor her seferinde eğer tam performans istiyorsam. bu da ürünün ömrünü kısaltıyor.

  genel anlamda memnumun. bence fiyat/performans ürünü. güncel fiyatı 60 lira. ama sık sık indirime giriyor. indirimde yakaladığımda stok yapabileceğim bir ürün.

  17 mart 11:12

  4

  76. mükemmel bir ürün değildir diyerek girdime başlayayım. bir süredir deniyorum ve memnunum. çünkü hafif kıvamda, bereketli ve pompa başlığı çok kullanışlı. yoğun kıvamdaki ürünlerin kalıntı bırakması, ciltten durulanamaması sorunu bunda yok. günde 4-5 pompa kullanarak rahatlıkla cilt temizliğinizi sağlayabilirsiniz. fakat makyaj temizliği için tek başına bu arkadaşa güvenebileceğinizden pek emin değilim. zira ben maskara ve göz kalemimi arıtmak için mutlaka peşinden bir su bazlı temizleyiciye ihtiyaç duyuyorum. bu yüzden sadece bu ürünle cilt temizliği sağlamak isteyen kuru ciltli süslüler bu kısma dikkat etsin. ne zamandır düzenli olarak kullanıyorum, yarısına anca geldi. gözde buğu da bırakmıyor ve gözleri yakmıyor bu arada. bu yüzden kendisinden devam edeceğim. rossmann'da sık sık indirim kampanyalarına da giriyor.

  edit: birkaç girdi okudum, referans verme açısından bazı eklemeler yapmak istiyorum: günlük hayatta ten makyajı yapmıyorum epeydir. kapatıcıyı bile nadir olarak kullanıyorum. bu yüzden ten makyajı çıkarma kısmından emin değilim. ancak güneş kremi arıtma açısından sorun yaratsaydı cildim bunu kusarak gösterirdi diye düşünüyorum. zaten uzun süre masaj yaptıktan sonra arıtıyor ve peşinden su bazlı temizleyiciyle destekliyorum, o yüzden bir fark olabilir.

  16 ocak 11:54 16 ocak 11:58

  4

  75.  Beklenti çok yüksek tutulmazsa güzel bir temizleme yağı. Özellikle fiyat performans olarak düşünülürse.  yazın güneş kremimi temizlemek için güzel.makyajlı yüzde çokta temizleyici olabileceğini düşünmüyorum. 

  Biterse alır mıyım o konuda alırım diyeyim çünkü fiyatını düşününce güzel ama ben yeni yeni ürünleri denemeyi çok severim almayabilirimde.

  23 temmuz 2022 00:17


  1

  74. Cosmed'in yağını kullandıktan sonra bir daha yüzüne bakmadığım temizleme yağı. Bu kadar işlevsiz, bu kadar yüzüme balçık gibi sıvanan başka bir ürün olamaz. Yüzümü ne kadar yıkarsam yıkayayım bir katman kalıyor. Diğer yağlar süt gibi çözünmesine rağmen isana'nın yağı çözünmediği gibi göz makyajını da doğru düzgün çıkaramıyor. Hiç memnun kalmadığım ürünlerden biridir. 

  22 temmuz 2022 23:01

  5

  73. ilk şişemi bitirip memnun kalınca yeniden almak için kaç mağaza gezdim sayamıyorum, yok yok yok! ne mağazada ne internet sitesinde stoklar yenilenmiyor. mağaza çalışanları geldiği gibi bittiğini söylüyor. e o zaman daha fazla ürün getirin biz de mağdur olmayalım. paramızla rezil oluyoruz başka bir şey değil

  22 temmuz 2022 15:08

  72. fiyat bakımından uygun bir ürün ama uzun süre dayanmıyor. özellikle de makyajı temizlemek için bolca kullanmanız gerekiyor ve bu sebepten bitmesi hızlanıyor. ayrıca arkasından yıkama jeli kullanmazsam tam olarak temizlenmiş hissettirmiyor nedense. ama makyaj temizlemek için misel su kullandığım zamana kıyasla cildim çok daha iyi gibi hissediyorum. daha iyisini bulana kadar da kullanmaya devam edeceğim.

  20 haziran 2022 11:42

  71. Çift aşamalı temizlik için kullandığım ve ilk şişesini bitirdiğim temizleme yağı. Hafif bir yapısı ve kokusu var. 3 pompa yeterli geliyor bana. Gözü yakmıyor. Severek kullanıyorum lakin fiyatı ben daha şişeyi bitirmeden nereye gelmiş keşke 2 3 adet alsaymışım diyorum.

  18 haziran 2022 17:23


  70. cildim hassas ve yağlı olmasına rağmen çok memnunum, yüzünüz yumuşacık oluyor, kokusu mükemmel, genelde güneş kremini temizlemek için kullanıyorum

  17 haziran 2022 13:03

  69. çok çok memnun kaldığım nazik temizleyen göz yakmayan yağlı temizleyici. fiyatı gayet uygun ancak pek bereketli değil. makyajı, güneş kremini çok güzel bir şekilde temizliyor. sonrasında biraz yağlı bir hissiyat bıraksa da nasıl olsa yıkama jeli kullandığım için beni rahatsız etmiyor.

  2 haziran 2022 12:06

  1

  68. Bir şişeyi bitirmek üzereyim. Öncesinde loccitane ve yves rocher kullandım. Özellikle loccitane bir daha asla makyaj yapamam diye düşündüğüm bir dönemde tanıştığım ve bayıldığım bir üründü. Göz çevremde egzama, aşırı hassasiyet vardı. Makyaj yapıp pamukla ovalayarak temizlemem imkansızdı. Zaten oldum olası pamukla temizlemeyi sevmem. Kirpiklerim gür düzensiz ve birkaç sıra olduğu için diplerinde hep kalıntı kalır. Loccitane o hassasiyete aşırı iyi gelen mükemmel temizleyen bir üründü. Sonrasında yves rocher da o kadar olmasa da memnun kaldığım bir ürün oldu. Ama loccitane fiyatları çok arttı, yves rocher için de içeriği değişti denilince indirimde rastladığımda aldım. Çok makyaj yapmam, renkli güneş kremi ve rimelden ibaret makyajım. Yine de bu ürünü sevemedim. Temizledikten sonra yüzümde sanki bir yanka hissi bırakıyor ve hassasiyet oluşturuyor. Loccitane la cildim bebek gibi yumuşacık olurdu, 2 aşamalı temizliğe gerek duymazdım. Kuru ve hassas bir cildim olmasına eağmen bunda cildimde kalıp gibi yağ kalıyor sanki. Üstüne svr topyalise hassas cilt için olan temizleyiciyi kullanıyorum. Svr tek başına kullandığım günler yanma yapmıyor yani bu yağdan başka bir sebebim yok. Ayrıca güneş kremim renkli olduğu havludaki kalıntılardan tam temizlemediğini de anlıyorum. Akne komedon falan yapmadı ama.

  17 mayıs 2022 16:41