yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • oylar (74)
  • medya (1)
  3

  86. elimdeki cosmed'in yağı bitince, yenisine dünyanın parasını vermek istemediğim için bundan aldım. kıvamı cosmede göre çok sıvı ve ayçiçek yağı gibi kokuyor. ilk defa yüz temizleme yağı kullanan biri performansını beğenebilir ama ben beğenemedim. maskarayı tamamen arındıramadı ve cosmed gibi yüzü temiz hissettirmiyor. kıvamı da çok sıvı olduğu için 6-7 pompa almak gerekiyor, boyu da zaten küçük hızlı bitiyor. maalesef yarıda bırakıp maruderm'in yağını alarak yoluma devam ediyorum.

  15 eylül 13:09

  85. Fiddy metodu için aldığım fakat cildime iyi gelmediğini hatta sivilcelendirdiğini düşündüğüm ürün. Birincisi gerçekten koku ve dokusu çok ağır ürünü cildime uygularken sanki ayçiçek yağını cildime sürüyor gibi hissediyorum. İkincisi ise uzun süredir kullandığım kil maskesi ve asitten sonra normalde daha aydınlık ve temiz görünen cildim, nedense bu ürünün hayatıma girdiği andan itibaren sivilce çıkarır oldu.

  30 temmuz 21:46

  4

  84. ayçiçek yağı kokma olayı cidden var .

  makyajı güzel çıkarıyor ama fp ürünü denemez fiyatı diğerlerine göre ucuz ama miktarı az .

  bir daha alırsam seyahatlerde şişesi taşımaya uygun olduğu için alırım .

  28 temmuz 00:34 28 temmuz 00:37


  5

  83. ayçiçek yağı kokan yüz temizleme yağıdır. bildiğiniz ayçiçek yağıyla yüzümü ovuyormuş gibi hissediyorum bunu kullanırken. yani parfümsüz olması harika bir şey ama kendimi bu kadar da birazdan tavada kızartılacak gibi hissetmeyi de beklemiyordum.

  artı yönlerine gelirsek, hiçbir sorunu yok. hassasiyet yapmadı, sivilce yapmadı, kolay arınıyor fakat waterproof maskaramı çok iyi çıkardığını düşünmüyorum.

  3-4 ay önce kasa arkası olarak 40tl gibi bir şeye almıştım, şu anda da 80tl.

  yani zaten çok üst düzey bir marka değil. bunun 100ml'si 80tl. cosmed atopia'nın 200ml'si 182tl. yves rocher pure Camomille'in 150ml'si 170tl. hepsi aynı geldi bana, fiyatları da yakın sayılır. birinin diğerine artısını söyleyemiyorum. o nedenle üçünü de alasım gelmiyor. balm şeklinde olan yüz temizleme yağlarına da alışamadım. arayışım devam ediyor.

  25 temmuz 15:12

  82. İndirimsiz 65 tl'ye aldim. Smokey göz makyajı ve cildimde yoğun ten makyajı varken ilk kez denedim. Üründen yaklaşık 4-5 pompa kadar alıyorum. 1 dakika kadar masaj yaparak uyguluyorum. Özellikle gözlerime uyguladım yakıp yakmadığını anlamak için. Yakmıyor. Makyaj, güneş kremi, bilimum ürün ciltte eridikten sonra elleri hafif ıslatıp yaklaşık 1 dakika kadar daha yüzünüzden çözdürmeniz gerekiyormuş ürünün doğru çalışması için. Sonuç olarak,

  İyi temizliyor, gözleri yakmıyor, kalıntı bırakmıyor, cildi germiyor. Ancak boyutunun küçük olduğu kanaatindeyim. 200 ml'lik ve üzeri yapılsa çok daha iyi olurdu bence. İndirimde bulduğunuzda stok yapmanızı tavsiye ederim. Ulaşılabilir ve kullanışlı bir ürün.

  24 haziran 19:17

  1

  81. Bu kadar bereketsiz ürün görmedim, 3 haftada yaklaşık 4'te biri bitti bile. Üstelik çok garip ama sanki cildime bununla masaj yaparken emiliyor gibi. Arınması kolay, ardından makyaj kalıntısı vs bırakmıyor ama bu ürünün içeriğinde ne varsa yaklaşık 2 haftadır yüzümde iz bırakan türden kistik sivilceler çıkıyor. Reglim yakın ondan herhalde diye düşünmüştüm ilkin ama geçmeyip yenileri eklendikçe anladım ki kesinlikle bu ürün sebebiyle çıkıyor. Cildim akneye meyillidir ama roaccutane tedavisinden sonra yıllardır sadece regl öncesi çenemde 1-2 tane çıkar, hemen sönerdi. Direkt çöpe, bir daha asla. (gizlinot: Şu güzel feysim yağ bazlı temizleyiciden yana gülmeyecek mi arkadaş? )

  14 nisan 03:58

  4

  80. isana markasının ürünlerini genellikle beğendiğim için denemek istemiştim.

  yaklaşık iki haftadır güneş kremimi ve makyajımı temizlemek için kullanıyorum. cildimi çift aşamalı şekilde temizliyorum. yani bunu kullandıktan sonra bir de su bazlı temizleyici kullanıyorum. ürünü cildimden tamamen arındırabilmek için biraz fazla su harcamam gerekiyor. makyajımı çıkartmakta çok başarılı buldum. kat kat sürdüğüm maskarayı çok ovalamama ya da temizleme suyuyla tekrardan silmeme gerek kalmadan tamamen çıkarttı. bende sivilcelenmeye sebep olmadı. tahriş ya da iritasyon yaratmadı. göz yakmıyor ve gözlerimde buğulanma yapmadı. yoğun bir esans kokusu yok. fakat bence uzun süre kullanılabilecek bir ürün değil. 6-7 pompa ürün almam gerekiyor her seferinde eğer tam performans istiyorsam. bu da ürünün ömrünü kısaltıyor.

  genel anlamda memnumun. bence fiyat/performans ürünü. güncel fiyatı 60 lira. ama sık sık indirime giriyor. indirimde yakaladığımda stok yapabileceğim bir ürün.

  17 mart 11:12


  4

  79. mükemmel bir ürün değildir diyerek girdime başlayayım. bir süredir deniyorum ve memnunum. çünkü hafif kıvamda, bereketli ve pompa başlığı çok kullanışlı. yoğun kıvamdaki ürünlerin kalıntı bırakması, ciltten durulanamaması sorunu bunda yok. günde 4-5 pompa kullanarak rahatlıkla cilt temizliğinizi sağlayabilirsiniz. fakat makyaj temizliği için tek başına bu arkadaşa güvenebileceğinizden pek emin değilim. zira ben maskara ve göz kalemimi arıtmak için mutlaka peşinden bir su bazlı temizleyiciye ihtiyaç duyuyorum. bu yüzden sadece bu ürünle cilt temizliği sağlamak isteyen kuru ciltli süslüler bu kısma dikkat etsin. ne zamandır düzenli olarak kullanıyorum, yarısına anca geldi. gözde buğu da bırakmıyor ve gözleri yakmıyor bu arada. bu yüzden kendisinden devam edeceğim. rossmann'da sık sık indirim kampanyalarına da giriyor.

  edit: birkaç girdi okudum, referans verme açısından bazı eklemeler yapmak istiyorum: günlük hayatta ten makyajı yapmıyorum epeydir. kapatıcıyı bile nadir olarak kullanıyorum. bu yüzden ten makyajı çıkarma kısmından emin değilim. ancak güneş kremi arıtma açısından sorun yaratsaydı cildim bunu kusarak gösterirdi diye düşünüyorum. zaten uzun süre masaj yaptıktan sonra arıtıyor ve peşinden su bazlı temizleyiciyle destekliyorum, o yüzden bir fark olabilir.

  16 ocak 11:54 16 ocak 11:58

  4

  78.  Beklenti çok yüksek tutulmazsa güzel bir temizleme yağı. Özellikle fiyat performans olarak düşünülürse.  yazın güneş kremimi temizlemek için güzel.makyajlı yüzde çokta temizleyici olabileceğini düşünmüyorum. 

  Biterse alır mıyım o konuda alırım diyeyim çünkü fiyatını düşününce güzel ama ben yeni yeni ürünleri denemeyi çok severim almayabilirimde.

  23 temmuz 2022 00:17

  77. fiyat-performans olarak başarılı bir ürün. güneş kremi+hafif makyajlı günlerde beklediğim temizliği veriyor ancak yoğun göz makyajlarında sevemedim.

  22 temmuz 2022 23:11