yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • oylar (76)
  • medya (2)
  2

  90. karma ciltliyim hiç sivilce sorunum yok. ama bu temizleme yağını farklı şekillerde defalarca kullandım. sivilcelendim. arındırma hissi yok, sanki cilt tarafından emiliyor. kokusu gerçekten ayçiçek yağı gibi.

  24 haziran 10:43

  89. asla göz yakmıyor kolay ariniyor ve karma cildimle cok iyi anlasti.agir bir makyajla denemedim ama günlük makyaji cok guzel cikariyor.herhangi bir sivilceye de sebep olmadi benden tam notla gecti.

  4 ocak 09:15

  4

  88. Rosmann indiriminden oldukça uygun fiyata gelen temizleme yağı. Micellar suları pratik bulmadığımdan makyajımı genelde yağlarla arındırıyorum. Waterproof olmayan rimelimi gayet güzel söküyor, suyla köpükleşmiyor fakat kalıntı da bırakmıyor. Güneş kremini temizlemek konusunda da başarılı. Bu üründen devam etmem muhtemel görünüyor. 

  13 kasım 2023 14:50


  3

  87. elimdeki cosmed'in yağı bitince, yenisine dünyanın parasını vermek istemediğim için bundan aldım. kıvamı cosmede göre çok sıvı ve ayçiçek yağı gibi kokuyor. ilk defa yüz temizleme yağı kullanan biri performansını beğenebilir ama ben beğenemedim. maskarayı tamamen arındıramadı ve cosmed gibi yüzü temiz hissettirmiyor. kıvamı da çok sıvı olduğu için 6-7 pompa almak gerekiyor, boyu da zaten küçük hızlı bitiyor. maalesef yarıda bırakıp maruderm'in yağını alarak yoluma devam ediyorum.

  15 eylül 2023 13:09

  86. Fiddy metodu için aldığım fakat cildime iyi gelmediğini hatta sivilcelendirdiğini düşündüğüm ürün. Birincisi gerçekten koku ve dokusu çok ağır ürünü cildime uygularken sanki ayçiçek yağını cildime sürüyor gibi hissediyorum. İkincisi ise uzun süredir kullandığım kil maskesi ve asitten sonra normalde daha aydınlık ve temiz görünen cildim, nedense bu ürünün hayatıma girdiği andan itibaren sivilce çıkarır oldu.

  30 temmuz 2023 21:46

  4

  85. ayçiçek yağı kokma olayı cidden var .

  makyajı güzel çıkarıyor ama fp ürünü denemez fiyatı diğerlerine göre ucuz ama miktarı az .

  bir daha alırsam seyahatlerde şişesi taşımaya uygun olduğu için alırım .

  28 temmuz 2023 00:34 28 temmuz 2023 00:37

  5

  84. ayçiçek yağı kokan yüz temizleme yağıdır. bildiğiniz ayçiçek yağıyla yüzümü ovuyormuş gibi hissediyorum bunu kullanırken. yani parfümsüz olması harika bir şey ama kendimi bu kadar da birazdan tavada kızartılacak gibi hissetmeyi de beklemiyordum.

  artı yönlerine gelirsek, hiçbir sorunu yok. hassasiyet yapmadı, sivilce yapmadı, kolay arınıyor fakat waterproof maskaramı çok iyi çıkardığını düşünmüyorum.

  3-4 ay önce kasa arkası olarak 40tl gibi bir şeye almıştım, şu anda da 80tl.

  yani zaten çok üst düzey bir marka değil. bunun 100ml'si 80tl. cosmed atopia'nın 200ml'si 182tl. yves rocher pure Camomille'in 150ml'si 170tl. hepsi aynı geldi bana, fiyatları da yakın sayılır. birinin diğerine artısını söyleyemiyorum. o nedenle üçünü de alasım gelmiyor. balm şeklinde olan yüz temizleme yağlarına da alışamadım. arayışım devam ediyor.

  25 temmuz 2023 15:12


  83. İndirimsiz 65 tl'ye aldim. Smokey göz makyajı ve cildimde yoğun ten makyajı varken ilk kez denedim. Üründen yaklaşık 4-5 pompa kadar alıyorum. 1 dakika kadar masaj yaparak uyguluyorum. Özellikle gözlerime uyguladım yakıp yakmadığını anlamak için. Yakmıyor. Makyaj, güneş kremi, bilimum ürün ciltte eridikten sonra elleri hafif ıslatıp yaklaşık 1 dakika kadar daha yüzünüzden çözdürmeniz gerekiyormuş ürünün doğru çalışması için. Sonuç olarak,

  İyi temizliyor, gözleri yakmıyor, kalıntı bırakmıyor, cildi germiyor. Ancak boyutunun küçük olduğu kanaatindeyim. 200 ml'lik ve üzeri yapılsa çok daha iyi olurdu bence. İndirimde bulduğunuzda stok yapmanızı tavsiye ederim. Ulaşılabilir ve kullanışlı bir ürün.

  24 haziran 2023 19:17

  1

  82. Bu kadar bereketsiz ürün görmedim, 3 haftada yaklaşık 4'te biri bitti bile. Üstelik çok garip ama sanki cildime bununla masaj yaparken emiliyor gibi. Arınması kolay, ardından makyaj kalıntısı vs bırakmıyor ama bu ürünün içeriğinde ne varsa yaklaşık 2 haftadır yüzümde iz bırakan türden kistik sivilceler çıkıyor. Reglim yakın ondan herhalde diye düşünmüştüm ilkin ama geçmeyip yenileri eklendikçe anladım ki kesinlikle bu ürün sebebiyle çıkıyor. Cildim akneye meyillidir ama roaccutane tedavisinden sonra yıllardır sadece regl öncesi çenemde 1-2 tane çıkar, hemen sönerdi. Direkt çöpe, bir daha asla. (gizlinot: Şu güzel feysim yağ bazlı temizleyiciden yana gülmeyecek mi arkadaş? )

  14 nisan 2023 03:58

  4

  81. isana markasının ürünlerini genellikle beğendiğim için denemek istemiştim.

  yaklaşık iki haftadır güneş kremimi ve makyajımı temizlemek için kullanıyorum. cildimi çift aşamalı şekilde temizliyorum. yani bunu kullandıktan sonra bir de su bazlı temizleyici kullanıyorum. ürünü cildimden tamamen arındırabilmek için biraz fazla su harcamam gerekiyor. makyajımı çıkartmakta çok başarılı buldum. kat kat sürdüğüm maskarayı çok ovalamama ya da temizleme suyuyla tekrardan silmeme gerek kalmadan tamamen çıkarttı. bende sivilcelenmeye sebep olmadı. tahriş ya da iritasyon yaratmadı. göz yakmıyor ve gözlerimde buğulanma yapmadı. yoğun bir esans kokusu yok. fakat bence uzun süre kullanılabilecek bir ürün değil. 6-7 pompa ürün almam gerekiyor her seferinde eğer tam performans istiyorsam. bu da ürünün ömrünü kısaltıyor.

  genel anlamda memnumun. bence fiyat/performans ürünü. güncel fiyatı 60 lira. ama sık sık indirime giriyor. indirimde yakaladığımda stok yapabileceğim bir ürün.

  17 mart 2023 11:12