3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar ()
  • medya (4)

6. İsana young serisinin tüm ten ürünleri gibi üretimden kaldırılacağı için rossmann'larda son stokların 8 TL civarında satıldığı, hafif yapılı, saten bitirişli, orta kapatıcılıkta, sivilce yapmayan, nispeten günlük bir bb krem. İhtiyacı olan ve sevenlerinin buldukları yerde stoklamaları tavsiye olunur, çünkü tahminimce bir daha 8 TL'ye hiçbir bb kremi indirimde dahi alamayacağız.

22 eylül 18:39 22 eylül 18:41

4

5. taze taze denedim, yazıyorum.

bir süredir bb krem arayışındaydım. dün rossmann'da görür görmez 10-20 tl aralığında olduğunu düşünerek kasaya gittim, kasada 8 lira olduğunu görünce epey şaşırdım ve mutlu oldum.

rengine gelirsek bendeki en açık rengi hell, hafif bir sarı alt tonu var. normalde açık renkli, şu anda bronzlaşmış biri olarak yüzümle uyum sağladı ve gayet güzel bir biçimde renk eşitledi. ürün mat bitişli ki yağlı ciltli olduğum için bu ayrı bir artı daha. kokusu nivea ürünlerine, dokusu ise garnier bb kremlerine benziyor. ama sanki uzun günlerde kullanılırsa oksitlenmeye biraz müsait.

isana'nın çoğu ürünü gibi bu da vegan, 8 liraya hem vegan hem uygun fiyatlı hem de kolay erişilebilen bir ürün görmek beni memnun etti. zaten daha fazlasını da bekleyemezdim. eğer fikirlerim değişirse girdiyi düzenleyeceğim.

ilgili medya:
2
14 eylül 17:58

1

4. Nefret ettim. Yüzümde ağır, yoğun, rahatsız edici bir his bıraktı. Beş dakikada mimik çizgilerimi kuruluktan pütür pütür yaptı. Yüzümde herhangi bir kusuru azıcık bile kapatmadı. Nemlendiriciden ne kadar kapatıcılık aldıysam bundan da o kadar aldım. Yani hiç. Daha önce şans vermiş hayal kırıklığına uğramıştım. Yine aynı şekilde. Direkt çöpe gidecek.

3 temmuz 17:59


3. çok ten makyajı yapmadığımdan karşılaştıracak kadar bb krem deneyimim yok, ancak aşırı memnun kaldım bundan. pul pul dökülmedi, orta kapatıcılıkta çok doğal durdu yüzümde. cilt sorunum olmadığından bu ürünle adeta pamuk gibi göründüm ama sanki hiç makyaj yokmuş gibi. beni ten makyajına başlatan ürün oldu adeta. hem de güneş spf 15 içeriyor.

bende en koyu rengi var. esmer tenliyim, deneyerek aldım fakat ilk sürdüğümde sanki bir tık koyu geldi gibi hissettim. ama o koyuluk birkaç dakikaya geçti veya gözüm alıştı :) benim önerim mağazada denerken dikkat etmeniz, o sert ışıklar altında bakmayın.

kesinlikle tavsiye ederim, fiyatı da çok uygun.

19 şubat 21:54

5

2. Açıktan koyuya Hell, mittel ve dunkel tonları bulunan yapısını aşırı beğendiğim bb krem. Ben bu active clear serisine aşığım zaten. Şimdiye dek kullandığım tüm ürünleri karma sivilceye meyilli cildime çok iyi geldi. Çok kapatıcı değil, renk eşitlesin yeter düşüncesindeydim alırken. golden rose’un yeşil Primer kalemini kızarıklıklarımın üstüne pıt pıt dokundurduktan sonra kullanıyorum yeterli geliyor. Ağırlık yapmıyor yapısı incecik. <3 Sağlıklı bir ışıltı veriyor. Yeni sivilce çıkarmadı vadettiği gibi. Alnımda 2 tane küçük sivilce vardı kurudu. Ama sebebi bu bb krem mi bilmiyorum maalesef. Bb kreme gelene kadar bir sürü şey kullandım çünkü.

Tek eksisi: biraz fazla alınca elimle sürerken topaklanıyor. fındık kadar alıp hızlıca yaymak gerekiyor. Fiyatını (13 tl) ve hassas cildimi düşününce bittiğinde yine alabilirim. 

ilgili medya:
1
15 şubat 20:27

1. Rossmanda tesadüfen indirimdeyken gördüğüm ve testerına bakıp hemen edindiğim bb krem çeşidi. Yapısı oldukça hafif, güzel kokulu ciltte ağırlık ve pullanma yapmayışı ile ilk günden severek kullandığım bir ürün oldu. Renk olarak 2 tonu var açık ve koyu olmak üzere. Ben açık rengini aldım ve açık buğday-buğday tenliler rahatça kullanabilir bana kalırsa. Bb krem olduğu için kapatıcılık özelliği beklemiyordum sadece renk eşitlesin ve hafif canlılık versin beklentisi ile aldığım için memnun kaldım. Karma ciltli olduğumu da belirteyim bende ekstra bir yağlanma ya da sivilce gibi problemler yaratmadı. Kış mevsimindense kullanmak için yazı bekliyorum hafif olduğu için. Ben 10 tl civarında bir fiyata almıştım daha ucuz da olabilir ama bu fiyata gösterdiği performans gayet iyi.

ilgili medya:
1
5 şubat 15:14