3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (1)

6. sivilce önleyici yıkama kremini yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. cildi arındırması , kokusu , çabuk durulanması , ve kullandıktan sonra cildi kurutmayıp germemesi hoşuma gitti.

gururla editliyorum , bu ürünü kullanmadan önce regl öncemde yüzümde 1 yada 2 sivilce çıkarken ; bunu kullanmaya başladıktan sonra regl öncesi sivilcem çıkmadı resmen :) mutluyum :)

3 eylül 11:51 10 eylül 15:22

5. Bu serinin nemlendiricisini ve peelingini kullanıyorum.

Cildim karma ve nemlendiricisini iki kez bitirdim severek kullandım fakat cildim kuruya dönük bir hal başlayınca yetersiz kaldı. Yani nemlendiricisi günlük kullanım için ideal.

Aktif bir kaç sivilcem olduğu için midir bilemiyorum ama peelinginin tanecikli yapısı güzel olsa da ben de sivilcelerimde artış yaptı, ve kuruttu

4 haziran 21:51

4. Anti Pickel serumunu kullandım. Yeni bitti. Güzel ürün. Yağsız bi his veriyor, yine de iyi nemlendiriyor. Kokusu çok hoş bulunmayabilir ama beni rahatsız etmedi.

23 mart 13:07


3. Bu serinin günlük nemlendiricisini ve serumunu kullandım. Serumundan gerçekten çok memnun kaldım. Alnımda, denediğim bir fondotenin oluşturduğu bir çok kapalı komedon vardı ve bunu kullanmaya başladığımdan beri gözle görülür şekilde azaldı. Bahsettiğim değişim 1 hafta gibi çok kısa zamanda oldu . O yüzden serumunu bu problemi yaşayan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Nemlendirici için de ne iyi ne kötüydü diyebilirim, çok büyük bir beklentiyle alınmazsa sevilebilir.

4 haziran 2017 12:40

2. Serumundan sonra natchcreme diye bi ürününü kullandım. Serumunu da pek sevmemiştim ama bunu bitsin diye kullandım. belki faydası olmuştur da ben anlamamışımdır

31 aralık 2016 19:33 ed.3 ocak 2017 22:53

1. gündüz ve gece kremi, peeling, tonik, serum ve yüz yıkama jelinden oluşan yağlı ve sivilceli ciltler için üretilmiş bir seri.

bugün rossmann' a aslında rival de loop hydro serisine bakmak için gitmiştim. biraz inceleyince bunlar daha çok içime sindi. gece kremini ve günlük nemlendiricisini aldım. beğenirsem diğerlerini de deneyeceğim.

gece kreminin içinde mikro gümüş ve salisilik asit cildin rejenerasyon sürecini destekliyormuş ve sivilceli cilde öneriliyormuş. çinko ise sebum üretimini dengeliyormuş. fiyatı 7.19 tl.

günlük nemlendirici ise panthenol (gizlinot: bu maddeyi ilk defa duydum)içeriyor ki, bu da yatıştırmaya ve kızarıkları azaltmaya yarıyormuş. fiyatı 5.99 tl.

mağazada çabucak birkaç yorum okudum ve almaya karar verdim. ayrıca tüm seri veganmış.

edit: fiyatlar eklendi.

26 aralık 2015 15:26 26 aralık 2015 15:39