yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (5)
  • medya (0)

  1. Bir hafta önce @tubilokko 'nun girdisini okuduktan sonra aldığım üründür. Uzunca bir süredir göz ve ten makyajını birlikte yıkayarak çıkaracak bir ürün arayışındaydım. L'occitane'da böyle ürünler var fakat o fiyatı vermek istemedim açıkçası. Elinizde suyla köpürtüp tüm göz ve yüze uygulanıyor. Cildim normal, hiç kurutmadı, germedi. Lancome hypnose drama'yı bile tek seferde uğraştırmadan çıkardı, herhangi bir alerji yapmadı. Üründen çok memnun kaldım. Fiyatı da çok uygundu 8-9 tl civarıydı. Tavsiye ederim.

  17 kasım 2016 15:59

  2. yaklaşık bir aydır kullanıyorum, misel sulu pamukla ovuşturarak zarar veriyormuş gibi hissettiğim için bunu almıştım. amacım sadece rimel kullandığım günler bununla çıkarmaktı. pamukta gördüğümden daha az kirpiğim dökülüyor ancak gözlerimi aşırı yakıyor benim ya çok tuhaf bi şekilde. gözüme kaçırmadan kullanmaya çalışıyorum rimeli güzel arındırıyor.

  26 ocak 2017 19:10

  3. Süslüler benim de çok severek über zor çıkan göz makyajımı da tek seferde çıkaran mucizevi ürün.Jel temizleyicilerin cildimi yağdan kirden çok arındırmadığından tercih etmiyordum ama makyaj kalıntısının yanı sıra cildimdeki yağlanmayı da temizliyor ve çok kuru bir his bırakmıyor nemlendirici sürmeme gerek kalmıyor ardından. Yalnız bir sorum olacak süslüler içeriğini merak ettim acaba bilen, bilgilendirecek bir süslü var mıdır? Cildim şu aralar berbat bir hal aldığından olabildiğince temiz içerikli bir ürün arıyorum umarım bu konuda hayal kırıklığı yaratmaz

  23 şubat 2017 00:35


  4. yazları kullandığım kirpikleri asla dökmeyen, gözleri tıpkı bebek şampuanı gibi asla yakmayan, yüz ve dudak makyajı çıkarmak içinde kullanılan neredeyse üçü bir arada yıkama jeli. beni rahatsız eden tek şeyi kokusu çok yoğun parfüm kokuyor. kışın cildi biraz kuruttuğu için -ve buz gibi suda makyaj temizleme ardından tekrar yüz temizleme beni titretiyor- yazları bu ürüne devam. iki kere yıkayarak waterproof ürünleri de çıkarabiliyor ve sadece 9,90 TL.

  23 aralık 2017 22:33

  5

  5. İnanılmaz güzel. İnanılmaz ucuz. Bereketli. Daha da makyaj temizleyici aramam ben. Misel suların veya çift fazlı temizleyicilerin hem düzgün temizleyemediğini düşündüğüm hem de yüzümde bıraktığı histen nefret ettiğim için yıkanan temizleyici bakayım diye rossmannda bakınıyordum. 10₺ zaten süslü yorumları da güzel diyip aldım. Waterproof maskara, eyeliner, fondötenden aydınlatıcıya kadar full makyajlı suratımı tertemiz yaptı. Hem de oldukça küçük bir miktarı. Kendisi favorimdir bundan sonra

  edit: gözlerim çok hassastır, hiç yakmadı.

  28 ocak 2018 19:41 29 ocak 2018 09:45

  6. 1 senedir kullanıyorum. hem makyaj temizleyici hem cilt temizleyici jel olmasından dolayı hoşuma giderek almıştım ve beni yanıltmadı. tüm makyajı tek seferde çıkardığı gibi, ciltteki siyah noktaları da derinlemesine temizliyor ve yüzde ferah bir his bırakıyor. üzerinde normal ve karma ciltler için yazmasına rağmen, yüzümde herhangi bir gerginlik hissi bırakmaması da cabası. bu bitince üçüncüsünü de hiç düşünmeden alırım. üstelik vegan bir ürün.

  Edit; Hiçbir rossmann'da bulamadığım ürün. Kaldırıldığından korkuyorum, hiçbir görevlinin de haberi yok!

  Satın alan süslüler mesajla nereden aldıklarını yazarlarsa çok sevineceğim

  11 şubat 2018 22:37 10 aralık 2018 02:39

  7. Bu ürün nasıl keşfedilmemiş anlamıyorum, çoğu kişi bilmiyor. 2 yıldır düzenli olarak makyajımı bununla çıkarıyorum, tek aşamada bütün yüz özellikle gözleri kalıntı bırakmadan temizliyor.

  12 şubat 2018 14:04


  8. Sadece göz makyajını değil tüm makyajı misler gibi temizleyen, misler gibi kokan, sivilce yapmayan, yüzü gözü yakmayan bir rossmann harikası. (gbkz: Garnier kusursuz makyaj temizleme suyu) ile tüm makyajımı temizleyip ardından yüzümü bu jelle foşur foşur yıkıyorum. Sonra bir de dove sabunla yıkayıp kurulayıp nemlendiriyorum. Mis.

  15 şubat 2018 16:08

  9. süslüsözlük made me buy it'lerimden biridir. normalde bioderma sensibio h2o kullanıyorum ve çok memnunum. ancak kirpiklerimin daha az zarar görmesini istediğimden daha jelimsi kremimsi bir ürün arıyordum. bu ürüne bayıldım. önce sensibioyla kabasını alıyorum pamuğu gözümde bekleterek ama kirpik diplerine girmiyorum. sonra yüzümü ıslatıp bu jelden azıcık döküp ıslatıp elimde köpürtüyorum ve gözlerimi, kirpiklerimi, kirpik diplerimi ovuşturuyorum ve duruluyorum. sonrasında yakma, bulanma, hassasiyet, gerilme yaratmadı. en son da göz kremimi sürüyorum. bu yöntemi çok sevdim, devam edeceğim.

  15 şubat 2018 18:08

  10. göz yakmadan tüm makyajı çıkaran ürün. sonrasında da o gergin his olmuyor yüzde. alın, aldırın.

  19 şubat 2018 21:42