sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (105)
 • medya (0)

105. Son bölümden geliyorum.

Şimdi ben bu süreyya'dan nefret ediyorum,diziyi izlerken de her şeyine laf ediyorum. Diziyi daima birlikte izlediğim annem durumdan rahatsız, ara ara suratında "basrolden bu kadar nefret ediyorsan ne b.k yemeye izliyorsun?" Bakışı oluyor, anlıyorum anlıyorum da çaktırmıyorum, ama artık daha az söyleniyorum. Bu ne demek? Burada bu kadar yazmamın sebebi bu demek. Sizden bakış falan alamıyorum malum, girdilerimin sonuna kadar bile okunduğundan şüpheliyim. O yüzden yine gömmeye geldim.

Gördünüz di mi yine Allah'ın cezasını? allahin nankörü, gösteriş meraklısı , görmemişi sevgililer gününü unutmuş. Hemen başladı faruk'un kafasını ütülemeye, sevgililer gününü unuttular ya Çok mu eskimişler, çok mu bilmem nelermis miş miş de neyse ki tam bu mal mal konuşurken faruk yine zoraki bir sürpriz yaptı da çenesi kapandı, yoksa işimiz var yani. E be nankör bu adam sana her her her b.kta en ultrasından en dandiğine her türlü sürpriz yapmadı mı? Balon mu almadı, keman mı çaldırmadı, kaçamak mı yaptırmadı, eve orkestra getirip serenatımsı şeyler mi yapmadı... (uzatmiyorum çünkü çok var) bir kere de özne sen olma ya bir şeyi de festival haline getirme. Bir normal yaşayıver. Şöyle günler unutulunca hemen eskiyor mu ilişki ne yani? E o zaman ipek ölseymiş, dilara asaymış kendini zamanında, ben yok olayım mesela. ama nerdee senin tribin kapıda daima hazırolda zaten.

16 şubat 14:21

104. dizi ismiymiş, yeni öğrendim. ama akışta denk gelince hep şu şarkıyı mırıldanıyordum istemsizce. (link: https://www.youtube.com/watch?v=ZA07aWPtEpw istanbul'dan kız mı alınır?)

11 şubat 00:42

103. Süreyyanın kullandığı herneyse ben de istiyorum, çok istiyorum. Evde sürekli neeeee olursa olsun yayık bir gülüşle sefgiliiiiiii diye dolaşmak istiyorum.

10 şubat 17:15

102. Bugün son bölümü iki seferde tamamlayabildim. sevgili süreyya senin yaptıklarını eğer ipek yapsaydı kızı fizana sürerdiniz. Ne de güzel ayar verdi sana. öyle kalırsın işte. Dilaracığım daha önceden de dediğim gibi adem’i önce bırakan sendin. Şimdi neden aldatılmış kadın triplerine giriyorsun? Onların mutluluğundan ölüyorsun, gözünün önünde birbirlerini seviyorlar biliyorum ama bu senin eserin. Sen ademi olduğu gibi kabul edemedin. Ama güneş onun içindeki kötüyü de sevdi. Adem de onu bu haliyle seven kadına bağlandı tabi. Sen ise boran seviciliğinle çocuğunu ademden giZlemeye çalıştın. Tesadüfen öğrenmese haber bile vermeyecektin. Hadi bakalım çocuğu da doğurdun. Adem eğer çocuğumun anası tripleriyle dilaraya yakınlaşırsa yuh derim. Çünkü bu çiftin olur tarafı yok. Dilara ve süreyyanın küsmesi de iyi olmuştu ama  malesef barıştılar. Süreyyaya ayar veren herkesi ayrı bir seviyorum.  

10 şubat 04:59

101. Nurgül, gülistan ve eşlerine tahammül edemiyorum ben bu dizide. Kraldan çok kralcılar. Tam olarak en nefret ettiğim insan tipi. Asla kendi hayatları yok, kendileri hep ikinci planda.

Süreyya ile faruk desen kalın kafalılıkta, her şeyi en iyi ben bilirimcilikte birinciler.

Hele dilara zaten ademden boşanacağım diye yırtınırken güneş ortaya çıkınca adem kıymete bindi.

Dizide sanırım en çok ipek fikret çiftini ve ademi seviyorum. Onun dışındaki sahneler pek ilgimi çekmiyor. Özellikle dünkü bölümüde mutfaktakileri o kadar çok gösterdiler ki izlemeyi bıraktım en son dün.

9 şubat 13:34

100. Yine cuma, yine istanbullu gelin, yine ben...

--Spoiler--

Dilara adem'le bu hale gelmenin sorumlusu güneş değil -kadına "sen vicdanını temizle" naraları atmanın altı boş- süreyya'yla teyze de değil tripten tribe giriyorsun, adem de değil. Sensin allahın salağı sen.

Süreyya/aslı enver 3 günde yaşlandı resmen, sanırım sorun kaşlarında karakterin değişimine uyuyor, ama çok çirkinleşti yahu... bugün ipek'in ona verdiği ayar içimi soğuttu resmen, kendisinden nasıl nefret ettiğim(gizlinot: Evet nefret, bir dizi karakterinden nefret ediyorum. Manyakliksa manyaklik) girdilerimden de belli, ama bu derece koltuk meraklısı olduğunu ben bile düşünmezdim.

Aynı dakikalarda fikret de faruk'a ayar verdi, ama faruk süreyya'dan daha kalın kafa olduğu için onda pek etkili olamadı sözler.

Fikret aynı vaadlerle karşımızda, valla bunu bazen seviyorum, ama ikide bir aynı temennilerle yola çıkıp bir b.k başaramaması yönüyle babama çok benziyor o yüzden çoğunlukla uyuz olmaktayım.

Son olarak türk dizilerinde şu hamile karakterinin hakkını vererek oynayacak kadın oyuncu yok mu ya? "Ay ay ay..." hiç hamile görmedik ya biz inandık. Aynı sahnede bir de sürekli konuştu, karakterin kendi kendine konuşması korkunç hisler yaşatıyor bana.

Not: yemekle alakalı tek işiniz yapılanı yemek her şey önünüze geliyor, onu da yiyiverin. sürekli tabaklar yarım bırakılıyor, gıcık oluyorum.

8 şubat 23:10 8 şubat 23:12

99. ----spoiler---

Süreyya bencil bir köpeksin, senin bu dizideki misyonun biz seyircileri her bölüm daha fazla sinir etmek. Ya kadın herkesin yapabileceği bir hata yaptı, hata bile değil, iğneyi düşürmüş ve fark etmemiş(gizlinot: Ayni seyi bir kadin bir erkek 69.bolumde zeynep yapmıştı hem de saatlerce.gulmustuk biz de. Leş bir hafızam var gordugunuz gibi) süreyya hemen gitti bir hasta bakıcı tuttu ki kadına hastalığını daha fazla hatırlatabilsin, kafasına kafasına vurabilsin.

Ayrıca her fırsatta garip'i ezmeyi, lafı ağzına tıkmayı bir bırakın. Sizin manyak ailenize iyi bile dayanıyor adam, öncesinde sinir olduğum çok zaman oldu ama şimdilerde tatlı da bir şey bir huzur verin ya.

1 şubat 23:17 1 şubat 23:19

98. Dilara Adem’den köşe bucak kaçıyordu, adamdan nefret ediyordu. Şimdi Kabasakal kıymete mi bindi?

25 ocak 21:54

97. Dizilerin bu uzun süresi bana panik atak geçirtiyor. Sonunu göremiyorum nefesim daralarak kapatıyorum hep. diziye gelecek olursak süreyya’nın bu iyilik perisi, dünya meleği tavırları cidden aşırı geliyor. Bir de ne zaman organizasyon yapılsa o kenarda ay neler yapıyor bunlar diye prenses prenses gülerek iZlemesi. o asistan kızı kıskanması (eliyle suratını kapatan emoji). Ama senaristler yine bizi şaşırtmadı ve kızı faruktan hoşlanıyor yaptılar. Zaten bilen bilir bu özcan deniz dizilerinin temel taşıdır. Eğer ortama yeni bir kız girmişse o özcan deniz’e aşık olacaktır. Herhalde dizi başlamadan önce özel bir sözleşme falan imzalıyorlar bunun için. dilara denen diğer bir akılsıza gelecek olursak; e be saf kızım sen bu boranlara bakıp ne diye evliliğini bozuyorsun. Eğer faruk adem’i dolandıysaydı süreyya faruk’u terk mi ederdi sence bir düşün? Şimdi işte mıymıntı mıymıntı uzaktan bakarsın. Esma ve garip aşkına baktıkça ise hüzünleniyorum. Koca bir ömür yaşanmamış bir aşk. Artık süreyya’nın dark side’a geçtiği bölümleri görmek istiyorum, senaristler elinizi çabuk tutun. 

29 aralık 2018 13:39

96. Esmayla garipin evlilik sahnesinden geliyorum ağlıyorum hungür hüngür ne güzel yapmislar

28 aralık 2018 23:17