sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (144)
 • medya (0)

144. Süreyya için üzüldüm. Aslında kendi kurduğu hayali bir çocukluğa sahip olmak, gerçeklerle yüzleşmek çok zor olmalı. Dilara sen de akıllanmazsın kızım, sana müstehak! Süreyya için ademden, adem için yeni manitandan oldun. Bravo, yalnız yaşar gidersin arkalarından bakarak.

20 nisan 01:49

143. Finale yaklaşırken bomboş bölümler izlemek... Üzdü. 2 fragman izleyince tüm bölümü izlemiş kadar oluyorum, 150 dk dön dolaş aynı şeyler

20 nisan 01:45

142. Aile olmayı "Aile dizisi" mottosuyla başlayan tüm dizilerden daha iyi anlatan bir dizi. O dökülen yaprakların, seksenlerin, trt dizlerinin çoğunluğunun gözümüze soka soka vermeye çalıştığı mesajı, ana teması aşk olarak başlayan bir dizi çaktırmadan yaptı. Ama işte o aile bir 10 yaşındaki bebeye aile olamadı, her sorunu olana, henüz depresyonun eşiğinde olan süreyya'ya hemen kucak açan boranlar iş, annesini yeni kaybetmiş 10 yaşında bir çocuğa gelince görünmez oldular ya, bu dizinin gerçekçiliğini biraz düşürüyor. (ya da artırıyor bilemedim.)

Şu bölümde süreyya'ya gösterdikleri ilginin onda birini göstermediler emir'e. Emir'in o videoda söyledikleri de boş yani, süreyya emir'i pek sallamıyordu.

19 nisan 23:43

141. Fırat tanış’ın oyunculuğuna hayran bırakan dizidir. Bu bölümde beni en etkileyen şeylerden biri, Fırat tanış’ın harika bir sesi olmasına rağmen karaoke performansını bet bir erkek sesiyle sergilemesiydi.

19 nisan 23:43

140. Ufacıcık bir sevgi için seksen tane takla attım hayatım boyunca. 

Ne kadarda beni anlatan bir cümle... süreyya seni o kadar iyi anlıyorum ki. :(

19 nisan 23:02

139. süreyya bu sefer şımarıklık yapmıyor olsa da yine buldu başkasının en mutlu zamanının içine etmeyi. Şaka şaka bu sefer hakkı var, güzel bağlandı olaylar, süreyya'nın terapiste gitme olayından falan vazgeçildi herhalde diyordum, güzel geçiş yaptılar.

Ama hala süreyya'nın hayatı tatlı hayat. Ya daha depresyona girmedin bile, hemen işe ara veriyor, yatağa gömülüyor da bilmem ne. dilara da ağır şeyler yaşıyor, kocan da fikret de ama herkes işe devam ediyor, bu bilince ulaşmak zor ve herkese nasip değil demek ki. Süreyya'nın alt tarafı bir dizi karakteri olduğunu kabullenemiyorum ben ya, her hareketini ciddiye alıyorum.(gizlinot: Swh)

Fikret ve bilhassa (gizlinot: Bu kelimeyi kullanmak cok hosuma gidiyor) ipek'te bir yapmacıklık var, bunlar sanırım 7/24 kavga etmeli. Oyuncuların kimyası tutmuyor bence, hep ondan.

Esma diyor ki "çoooook uzun zamandır faruk'un bu kadar içten güldüğünü görmemiştim." E el insaf be, el insaf yani, faruk içten gülmüyorsa biz ölmüşüz gömenimiz yok dostlar. faruk hani süreyya geldi geleli deli gibi mutluydu, gözlerinde koca bir ışıltı vardı. Iyisiniz hoşsunuz da bir eliniz yağda bir eliniz baldayken bile içten gülümseyemiyorsanız hafiften sorunlusunuz. Bana zenginler sağlık sorunu olmadıkça hep mutlu olmalı gibi geliyor, onların mutsuzlukları bize haksızlık sanki, bırakın o da bize kalsın demek istiyorum. Halbuki karakterimde hiç bu düşünceye uygun değil, her fırsatta bir dert oluşturabilen bir mazoşistim.

Esma ve garip'in hayatı dream yaşlılık resmen. Umarım o yaşta bile deli gibi aşık olacağım birini bulurum tez zamanda, siz de inşallah.(gizlinot: Swh)

Gülistan hamile.

Edit: girdi oylanınca güncelleyeyim dedim, vazgeçtim şaka falan değil, baya şımarıklık yaptı sureyya bölümün devamında, faruk'un heyecanının da içine s.çtı. yine başrolsun, yine sampiyonsun, yine en büyük sensin süreyya.

19 nisan 21:29 20 nisan 01:48

138. osman ne iş yapıyor?

1 nisan 21:20

137. Karakterlerin ruh hallerini çok başarılı yansıtan senaristlere sahip dizi. Kimin neyi neden yaptığını çok iyi anlıyorsunuz ve herkesi haklı bulabiliyorsunuz. Kimseye "ıyy kötü" ya da "ayy melek" diyemiyorsunuz. Bu açıdan gerçekten beğeniyorum bu diziyi. Hele adem'in psikolog idil ile olan sahnelerini izlemeye doyamıyorum, muazzam çözümlemeler yapılıyor.

30 mart 14:41

136. O kadar boş bir bölüm ki sona yaklaşıldığı çok belli, üstelik hafiften de saçmalayacak, zaman doldurmaya oynayacak gibi. Faruk'un da esma'nın da dertleri çok yavan ve zorlama, özellikle faruk durdu durdu "bir ben şımarıklık yapmadım benim de hakkim" demiş gibi.

Ama nihayet sonunda esma'nın hastalığına girmeleri güzel oldu. Ürktüm biraz.

30 mart 00:17

135. Konu tıkandıkça esma ve garip'i sahaya süren dizi. E baydınız be.

Adem bu değil. Iyi insanken de bu değil, kötüyken de değil. Bambaşka cıvık bir şeye çevirdiniz karakteri. Ayarınız yok sizin senaristler.

22 mart 21:22