sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (34)
 • medya (1)

34. Makyajlarını beğendiğim kişidir.

22 eylül 2018 08:14

33. işte benim stilim'den tanıdığım ünlü. şahsen sempatik buluyorum. programı düzenli olarak takip etmezdim(gizlinot: ben genelde hep belgesel)(gizlinot: swh) ama izlediğim kadarıyla jürideki diğer üyeler zaman zaman sert yorumlar yaparken ivana yarışmacılara hep kalp kırmadan yorum yapıyordu, tavsiyeler vermeye çalışıyordu. bir de dünyanın en güzel kadını değil ama kendini güzel göstermeyi çok iyi biliyor, yüzünü ve vücudunu iyi tanıyor.

22 eylül 2018 01:59

32. Kadın kaç senedir türkiye'de yaşıyor. Hala türkçesi yaz tatillerinde türkiye'ye gelen ruslar seviyesinde. Erasmus'a gelen değişim öğrencileri bile giderken benden iyi konuşarak gidiyor, adamlar üstüne türkçe geyik yapıyor. Türkiye'de yaşayıp medya için iş yapıyorsa türkçesini düzeltmesi gerektiğini düşünüyorum. Biz makyaj kanalı izleye izleye nerdeyse korece'yi sökücez, kadın kaç yıldır burda, hala:

"Burnumu inceletiyorum"

"yağrım alayneer çikiyırım"

"Er benim gibi göz sahipseniz şekli"

"Gözlerimle beligindirleşiyorum"

"farların üstünde birazıcık daha hafirletircem"

Ayrıca kötü eyeliner çekiyosun üzgünüm ivanacım :/

21 eylül 2018 17:03

31. göz makyajı ve saç rengine bayılıyorum çok cool oluyor genelde düz fön ve kırmızı ruj ile. ikoncan lafını da hak ettiğini düşünmüyorum bence o kadar da güzel giyinimiyor.

fakat makyajsız çok sıradan bir kadınmış. (link: https://www.youtube.com/watch?v=i4g5qpIfFrA bizımla deyilsin ivana.)

21 eylül 2018 13:30

30. Likit mat rujunu gördüm dün. Dedim ki "Ay ne manaaaağ??!?" 

Bi de o kadar kalitesiz bir ambalajı vardı ki. Tepesine bir püskül taktın diye pazar malı likit mat rujunu satın alırız mı sandın? 

Mağazada her şeyi deli bağlar gibi bantlamışlardı ama sanırım bunun denenmeyeceğinden o kadar eminler ki ne bir koruma bandı vardı ne de bant. Yeter artık bıktık likit mat rujdan. Çıkarmayın.

5 mart 2018 09:36

29. karşımızda İvana Sert Heart Breaker Liquid Matte Lipstick

bıkmadınız bi bıkmadınız mat ruj çıkartmaktan

canı sıkılan ay bugünde yapıcak bişey bulamadım dur mat ruj çıkartim diyor

hayır ülkemizde istemediğin kadar ruj var mat ruj var farklı ton çıkartmıyorsun bilindik tonlar zaten yapsan yapsan kaç ton farklı çıkartabilirsin

git yap aydınlatıcı git yap şöyle kıtlık olan renklerde far paleti yok ya palette yapma tekli far yap biz beğenip alalım kendi paletimizi yapalım

ama yiğidi öldür hakkını verelim kimsenin çıkarttığı likit mat rujda püskül yoktu bunu düşünmüş bravo diyorum. mesela benim hiç kapağında püskülü olan rujum yok hemen almak istiyorum o püskül için

(link: https://www.instagram.com/p/BeGVMdpl9p0/ link)

18 ocak 2018 22:15

28. Kocam zenginse niye "modacı" olmayayım ki'nin öncülerinden. Kürk giymesi harici bir dönem ticaretini de yaptığı için nefret ettiğim kadın(şimdiyi bilmiyorum) güzel ve her slav gibi bunun ekmeğini iyi yedi. Türkiye bunun için harika bir fırsat zaten.

26 kasım 2017 03:13

27. Günlük makyaj rutinim videosunda nemlendirici serum vs sürmüyorum çünkü cildim yağlı diyerek şu ana kadar cildi nemlendirmeye ait bildiğim her şeyi yıkıp geçmiş kişi yahu demiyorlar mı cilt tipiniz ne olursa olsun nemlendirin diye ben mi delirdim??

25 kasım 2017 12:32

26. türkiyede slav olmanın ekmeğini yiyenlerden. oysa banu alkan hanımefendi gençliğinde kendisinden daha slavik bir görüntüye sahipmiş. kendisini beğenmiyorum çünkü güzellik algıma hitap etmiyor. ama daha önemlisi kendisi çok olmuyor buralarda, yani hala aramıza girememiş gibi. her ne kadar reytingi epey yüksek bir yapımda yer almış olsa da sanki hala yer edinememiş gibi yani olmamış. almancı gibi diyim ne almanya vatanı ne de türkiye. bu kadın da tıpkı öyle.

25 kasım 2017 02:12 25 kasım 2017 02:13

25. youtube a yeni katılmış.

hadi bi bakayım dedim meraktan ama hakketen harcadığım zamana yazık.

oğluyla olan videosu o kadar olmamış ki. hadi sen türkçeyi sonradan öğrendin bu işi kıvıramadın ama türkiyede doğmuş oğlunun araya inglizce kelimeler katarak konuşmasının manası ne?

hele makyaj videosu neydi öyle. diğer programlarında konuşamadığı o kadar anlaşılmıyormuş. bozuk türkçesini geçtim resmen iki kelimeyi bir araya getirememiş tek başına ekran karşısında. resmen akmadı video.

hadi bi de yeni modaya uyup kendini kylie jenner sanarak likit mat ruj çıkarmış sanki bi o eksikmiş gibi.

bakılmaya doyamayan o güzelim kadın ne gerek vardı yani bunlara. olmamış hem de hiç olmamış..

24 kasım 2017 17:10