girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (2)

16. sms'leriyle bunlatmış spam partisi. 2 kere aradım beni şu sms listenizden çıkartın diye ama yok... ilgilenmiyorum koray bilmem kim nerede konuşacak, meral mommy'niz nereye gidiyor. şu sağcılardan kendi telefonumda bile rahat yok ya. sessize alsam sonra görüyorum, engellenmiyor da, baydı gerçekten günde 3 kere. chp yollamıyor ya üyeyim bir de wtf? bir ardanuçlular derneği(gizlinot: ardanuçluyum ama derneğe üye değilim, cenaze haberi istemiyorum ama anlatamadım sms istemediğimi bunlara da), bir iyi parti... hepinizden tissskiniyorum :(

25 temmuz 11:16

15. Belli ki içerisinde oldukça yaratıcı bir ekip var. Reklam fikirleri oldukça başarılı amma velakin #teamince.

ilgili medya:
2
9 haziran 05:44 9 haziran 05:46

14. bir kadın eli değdiği vurgulanan bir parti kurulması, ancak kadının yine "topuklu efe" olarak tanımlanması, yine "efe" etkisi katılarak bir şey elde etme çabasına girilmek zorunda hissedilmesi beni sinir ediyor. yani erkek gibi kadın demeden, erkek gibi kadındır düşüncesi verilmeye çalışılıyor, e o zaman? kadın gibi kadın olunca olmuyor mu? o zaman "kadın" üzerinden temellendirilmeye çalışmamalı partinin özünü. çünkü yine ve yine cinsiyetçi sözcüklere hizmet ederek, kadın ama aslında efe gibi yani imaji vermeye çalışarak siyaset gibi erkek egemen bir alanda bir değişiklik yapmış olunmuyor.

26 ekim 2017 21:29


13. insanların umutlu olduğunun farkındayım. herhangi bir partiyi de savunmuyorum.

ama arkadaşlar bu oluşum başa gelemez maalesef, yalnızca malum partiden bir kısım oy çalabilir. vaad ettikleri şeyler güzel ancak bunların nasıl olacağı soru işareti. fakat güzel bir siyasi atmosfer oluşturdukları aşikar.

oyumu verir miyim vermez miyim bilemiyorum zaman gösterecek, zira sol görüşe daha yakın bir insanım.

26 ekim 2017 19:35

12. akp'liler daha şimdiden bu partiyle dalga geçmeye, chp'ye yaptıkları gibi düşman göstermeye başladılar. böyle giderse sadece chp'nin oylarını bölecek.

şahsen asla sağ görüşlü bir oluşuma oy vermem ama etrafımda chp'li olup bu partiye sıcak bakanları gördükçe üzülüyorum açıkçası. akp'li kimsede böyle bir sempati yok ve bu parti akp'lilerin oylarını kazanmadığı sürece şimdiki hükümetten kurtulmamız hayal.

26 ekim 2017 18:25

11. bu partiden tek beklentim merkez sağın oylarını bölmesi. bi halta derman olacaklarını düşünecek kadar polyanna ruhlu değilim.

26 ekim 2017 16:30

10. Temkinli yaklaştığım parti. Emin değilim, bazı şeyler oturmamış gibi. Tamam bir kadının parti kurması, çalıştığı ekip ve vaatleri güzel görünüyor. Ekonomik açıdan baktığımızda bu ülke Tansu çiller’i ve 94 krizini de gördü. Öbür yandan meral Akşener sicil anlamında bana tertemiz de gelmiyor.

Çevremse çok ümitli. Arkadaşlarım çok umutlu ve olumlu bakıyor. Tek emin olduğum şey, güçlü ve mantıklı adımlar atarsa oyları böleceği o kadar.

26 ekim 2017 16:00


9. aynısının laciverti olacağını düşündüğüm oluşum. mhp oylarının çoğunluğunu alır, akp den oy böler herhalde. seçim kampanyasında chp tabanına ulusalcılık üzerinden göz kırpacaklarını, gidişatı değiştirmek için kendilerini tek umut gibi göstereceklerini tahmin ediyorum. bir miktar işe yarar belki..

şu siyasi ortamda, bir kadın liderin başarılı olmasını istemekle birlikte; benim kesinlikle yanaşabileceğim, destekleyebileceğim bir ideoloji değil.

ılımlı islam, ılımlı sağ parti olmadığını 15 senede çok net gördüğümüz gibi, bir kaç sene sonra ılımlı milliyetçi - faşist parti olmadığını da göreceğimiz günler gelecektir bu parti ile.

26 ekim 2017 11:21

8. hedefleri güzel ama eksik sanırım.yahut basına yansıyan kısmı tam değil bilemiyorum.

google aramasında partinin kendi web sitesi çıkmadı.bence bu devirde bu büyük eksiklik.

yani bu parti aylardır hazırlığı yapılan bir oluşum iken bir web site açılmamış olmasını ben yadırgadım. basına güvenmiyorum ve çoğunlukla eksik buluyorum.

iyi partinin de hedeflerini daha detaylı okumak isterdim.sadece ana başlıklar var.

kadın başkanlı bir partinin hedeflerinde kadın ve çocuklara yönelik daha çok hedef olmasını, öncelikli güvenliklerinin sağlanmasının öneminin vurgulanmasını beklerdim.

ben gazetelerden okuduklarım üzerine bu yorumu yapıyorum tabi.belki takip edemediğim bir yerlerde açıklanmıştır.

ideolojik olarak mhp'den çok uzak olmayacağını sanıyorum. akp ve mhp oylarını bölecektir.

şimdilik emine ülker tarhan'dan daha iyi bir konuma geleceğini gösteriyor.umarım başarılı olur. (gizlinot: oyumu alabileceğini söyleyemem ama devlet bahçeli gibi bir faydasızdan kurtarır belki kendi ideolojisini paylaşanları)

26 ekim 2017 09:03

7. Denize düşsem yılana sarılırım ama faşist ideolojiden gelen bir partiye sarılmam. Aslında ben parti de desteklemem. Siyaset de sevmem. E neden bu girdiyi yazıyorum o zaman? Sana ne?

25 ekim 2017 22:06