yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (5)
  • medya (2)
  4

  12. Trendyol’un çok satılanlar listesinde  görünce aranızdan yorumları merak edenler olmuştur diye düşündüm... Soğuk ve kolay uygulama ile yüzünüze masaj yapmayı sevdiren, krem ve serum gibi ürünleri derinlemesine yedirebileceğiniz roller. Tekerlek formunda basit yapılı bir ürün olduğundan etki açısından fazla beklentiye girilmemeli. 

  Bu arada tercih ettiğim Eklips Pro Jade Roller

  22 mayıs 03:29

  11. Genetik göz altı torbalarım var bu yüzden jade roller ı buzdolabından çıkadıktan sonra kullanıyorum ve bu görünümü biraz hafifletiyor. Ben trendyoldan aldım, gerçek yeşim taşı olup olmadığına emin olamıyorum ama kerametin masajda olduğunu düşünüyorum zaten. Kullanması hoş bir alet, düzenli kullanıyorum bir aydır ama yüz aydınlatma, renk eşitleme vb etkiler görmedim.

  14 mayıs 22:18 17 mayıs 00:19

  4

  10. rollerturkey isimli siteden ametist olanı aldım. bir fayda görmedim cildimde ancak sürdüğüm ürünleri daha iyi yediriyor. geceleri yatağa girmeden önce kremlenince birkaç dakika bununla takılıyorum kremler yastığa gitmesin de emilsin diye

  6 nisan 00:26


  4

  9. Sabahları hep yüzüm gözüm şiş uyanırım, o şişliğin inmesi de bir iki saati bulur. Hem çok kahve içiyorum hem de tuzu çok seviyorum. Tabi bu ikisi çok ciddi ödem yapıyor. Bu önbilgiden sonra jade roller ile tanışmamı anlatayım.

  Dün hafif alkol de alınan bir yemek dönüşü doğal taşlar satan bir dükkanda bunu görünce bir tane aldım. Eve gelince temiz cildime buzlukta beklettiğim jade roller ile masaj yaptım, güzel rahatlattı. Zaten benim alırken amacım da masaj sonucu rahatlama ve kan akışını hızlandırmasıydı, öyle kırışıklık giderme sivilceleri bitirme gibi bir şey beklemiyordum. Bu sabah yüzümü yıkarken aynada kendimi gördüm ve şaşırdım. Yüzümde gram şişlik yok, sanki hiç uyumamışım, ne bileyim dün akşam daha bitmememiş gibi. Ki yukarıda da belirttiğim gibi kahve ve tuzun üstüne bir de alkol girdi işin içine dün gece. Sevdim ben bunu. 

  Bir de yeşim taşı kolye seçtim tamamen tesadüf ve öyle ilginç bir etki gördüm ki, eskiden gülüp dalga geçen beni 30 yaşından sonra taşlara inandıracaklar. 

  30 ağustos 2019 12:46

  8. Pembe olanından satın aldım, buzdolabında saklıyorum rahatlatıyor fakat uzun süre kullanamadım buzdolabında olduğu için hep unutuyorum. Bir şey merak ediyorum benimkinin demirle taş sürtünmesinden siyah şeyler dökülüyor bu normal mi? Aliexpresste gerçek değildir filan diye bir sürü para verip bir siteden almıştım oysa ki! 

  10 haziran 2019 00:08

  7. Barbara palvin’in de cilt bakım rutinine dahil ettiği alet. (link: https://youtu.be/ZpwsQUVSB3k Link)

  31 mart 2019 12:49

  6. Buzdolabinda bekletip sonra küçük kısmıyla göz altlarına, büyük kısmıyla şakaklara yağ uygulamak bana çok rahatlatıcı geliyor. Arkadasim buzlukta da bekletiyordu ama çatlamasından korkup denemedim hiç. Migrenle savaşta da mentollü kremi soğuk soğuk bununla sürmek ise yarıyor.

  24 mart 2019 19:05


  5. Jade yeşim taşı anlamına geldiği için jade roller yalnızca yeşim taşlı yüz masaj aletini kapsar. Rose quartz roller ise pembe kuvarslı olanın ismidir. Taşların etkisinin farklı olduğu söylense de temelde ikisi de aynı göreve hizmet ediyor. Kan dolaşımını hızlandırmak, cilde masaj yapmak ve cilt esnekliğini artırarak kırışıklıkları önlemek, morlukları ve şişlikleri azaltıp gözenekleri sıkılaştırmak vs vs. Taşın etkisini göstermesi için sizden başkasının dokunmaması ve sadece sizin enerjinizle çalışması gerektiği de söyleniyor. Biri dokunduysa taşı toprakta bekleterek arındırabiliyorsunuz. 

  Ben de bir süredir sabah-akşam olmak üzere cilt bakım rutinime dahil ettim bu yüz masajı adımını. Henüz uzun bir süreç olmadığı için vaadettiği gözenek sıkılaştırma, morluk ve hatta sivilce azaltma etkilerini görmedim. Fakat taşın o soğuk dokusuyla yüzüme masaj yapınca gerçekten cildime iyi bir şey yaptığımı hissedebiliyorum. Özellikle rollerın küçük taşlı olan ucu göz altlarımı inanılmaz rahatlatıyor. Cildiniz rahatlayınca otomatikman siz de rahatlamış hissediyorsunuz zaten. Henüz buzdolabında bekletip denemedim ama zaten yüz masajınızı yaptıktan sonraki tekrar aleti elinize aldığınızda taş yine aşırı soğumuş oluyor. Ben geceleri nemlendiricimi sürdükten sonra kullanmayı tercih ediyorum, böylece ürün cilde daha iyi yediriliyor. Kullandıktan sonra da rollerı suya tutarak temizliyorum.  

  Yukarda da söylenmiş, sırtınıza masaj yaptırınca gelen rahatlama hissi vardır ya, bu aletle de aynı öyle yüz masajı sonrası sakinliği geliyor bana. Açıkçası verdiği rahatlama ve ferahlık hissine bayıldım ve aldığım için çok mutluyum. Herkese de tavsiye ederim.

  Edit: imla

  11 mart 2019 22:57 11 mart 2019 22:59

  4. Çin kökenli, adını yapıldığı yeşim taşından alan bir çeşit masaj aleti. Bu mantıkla pembe kuvarstan olana face roller denebilir sanırım. Serum ve maskelerin performansını arttırdığı söyleniyor ama asıl merak ettiğim anti aging etkisi. Bir de kullananlar taşın temizliğini nasıl yapıyor, merak ettim.

  5 mart 2019 17:47

  3. yaklaşık 3-4 aydır kullandığım alet. ben yeşim taşının rengini çok sevemediğimden ötürü pembe kuvarstan olanını sipariş etmiştim. geniş kısmını yüzün tamamına ve boynuma, küçük kısmını da göz çevresine, burun kenarlarına uyguluyorum. en başından beri gözlemlediğim etkisi yüzümü ciddi bir şekilde rahatlatması. nasıl omuzlarımıza masaj yapıldığında, ayaklarımız ovulduğunda böyle inceden gelen bir rahatlama hissi olur ya kan dolaşımı hızlandığı için, işte o hissin aynı.

  sabahları genelde vaktim olmuyor ancak geceleri neredeyse hiç atlamıyorum. unutmamak için de çekmeceye oraya buraya koymak yerine başucumda tutuyorum hep, hiç olmadı gece yattığım yerden birkaç dakikalık masaj bile işimi görüyor.

  agresif cilt bakımları ve yapay müdahaleler pek bana göre değil sanırım. düzenli ve disiplinli bir şekilde bunun gibi ufak bakımlarla, az vakit harcayarak uzun vadede güzel yaş almış bir cilde sahip olma fikri çok hoşuma gidiyor.

  19 şubat 2019 20:56