girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (3)

54. jeffree hakkında iyi kötü herhangi bir fikri ve bilgisi olan herkesi shane dawson’ın youtube üzerinden yayınladığı “secret life of Jeffree star “ serisini izlemesini şiddetle öneriyorum. gerçekten benim de hoşuma gitmeyen davranışları vardı ama şu an bambaşka bir gözle bakmamı sağladı. final videosunda gözlerim dolu dolu bitirdim seriyi.

9 ağustos 22:57 9 ağustos 22:57

53. son videosu efsane olmus. ozellikle huda'yi cok pis gommus. seviyorum jeffree seni.

17 temmuz 23:21

52. aşırı bilgili sempatik insan. visual makeup olayının belki de ilk ateşleyicilerinden. deli gibi takip etmekteyim.

3 temmuz 16:09


51. Manny Mua twitter'a tumblr'da eski bir arkadaşının sevgilisinin çıplak pozlarını bulduğunu ve çok şaşırdığını falan yazmış, millet de durur mu, kim olduğunu bulmuş tabii. Nathan! Bunu kişisel bir saldırı olarak algılayan J*, hemen "Life's A Drag" yazılı bir twit atarak Manny'nin yeni çıkacak fakat daha bilinmeyen paletinin ismini açıklamış. Beautyguru magazininiz sundu efenim. Jeffree gene yaptı yapacağını ama hak veriyorum, herkes Nate'e sulandı çünkü (gizlinot: Hahahahh)

13 nisan 19:01

50. hakkında tam bir karara varmanın zor olduğu bir youtuber, ama ben çok seviyorum.

geçmişte yaptığı ırkçı söylemler için özür diledi, ve şu açıdan düşünelim. biz hiç homo, i..ne diye aşağılandık mı? makyaj yaptığımız için, cinsel yönelimimizden dolayı ölüm tehditlerine, hakaretlere maruz kaldık mı? o zamanlar kendisinin canını böyle yaktıkları için o da bu yola başvurduğunu ama özür dilediğini söylüyor. hala ırkçı diye yüzüne vurulmasını yanlış buluyorum. kimse ona eşcinsel olduğu için ve kadın gibi giyinip makyaj yaptığı için uğradığı hakaretlerin hesabını sormuyor ama.

tüm youtuber arkadaşlarıyla bir bir küsmesinden yola çıkarak belki de anlaşması zor biri olduğu kanısına varabiliriz tesadüf mü hepsiyle küsmesi diye, ama kat von d olayında kesinlikle kat haksızdı (gizlinot: internete dökülen kısmıyla tabii)

uzun lafın kısası, ben çok seviyorum. makyaj yeteneği tartışılmaz, hayat tarzını beğeniyorum ve eskiden arkadaşlarının kanepesinde yatan biri olarak bugünlere gelmesini takdir ediyorum. makyaj markasının ürünlerinden de memnunum. hep aynı şeyleri çıkarıp müşteri kazıklayayım veya nasıl olsa param çok formülasyonları geliştirmeyeyim derdinde değil. çok da komik ve eğlenceli buluyorum kendisini.

19 şubat 04:21

49. Kendisini hem çok seviyorum hem de inanılmaz uyuz oluyorum (adamın da çok umrundaydı (gizlinot: Swh)). Yaşadığı hayat, dövmeleri, nathan ile olan aşkı... Bayılıyorum resmen. Ama bir insan her hafta mı bir dramaya karışır arkadaş. Önce katvon d, sonra nikkie, manny ve laura lee en son da "i tried following a X makeup tutorial" akımını başlatan Thomas'a sataştı. Bir gün de otur oturduğun yerde be adam.

19 şubat 00:20

48. Cikardigi diger paletler ve aydinlaticilar pek benim kalemim degildi ama.... blood sugar paletini tanittigi videosunu izledigimden beri o paletten baska bir sey dusunemiyorum. Kipkirmizi bir far var ya! Paletin yarisi zaten isiltili ve gunluk hayatimda kullanabileceğim renkler. Instagram saticilarina ne zaman gelir ki :/ bir de 52 dolar dedi satis fiyati icin, bakalim bizimkiler kactan satacaklar.

28 ocak 14:22


47. Son videosundan geliyorum. Gucci bebeğimize pespembe oyuncak gibi valizler yapmış o kadar tatlı ki. Çok mutlu olmuş. Bir de boo almış kendine ( keşke satın almasaydı ) 5. Köpeği olarak köpeğin adı drama'ydı:ddd

Videoda en çok şuna güldüm. Bir konuya atıfta bulunacak ve muhtemelen bunu öncesinde snapchat'te paylaşmış. Hani beni takip ettiyseniz bilirsiniz demeye getirecek. If you follow me on snapchat diye başlıyor sonra which if you don't diyerek o alaycı ses tonu ve hahaha salak mısın ne demek bu bakışı ile " interesting" diye diyor. Orada durdurup baya bi güldüm ^^ seni snapchattan takip etmeyen ölsün be. Snapchat kaç yıl oldu ortaya çıkalı bilmiyorum bi kere de neymiş bu diye bakmadım indirmedim hesap açmadım. Şimdi seni takip etmek için açıyorum ^^ 

13 ocak 01:08 13 ocak 01:14

46. (link: https://www.youtube.com/watch?v=13dMWlxskJI ) manny mua ile beraber kendilerine yönelten nefret dolu söylemleri okuyup ti'ye aldıkları bir video. yoğun istek üzerine ikincisini de çekmişler. ben ikisini de izledim ve gerçekten eğlendim. hala böyle bağnaz görüşlü insanların olduğunu görmek üzücü demeyeceğim, komik. ben olsam, ben de gülerdim.

19 ağustos 2017 13:25

45. aşırı atarlı youtuber... gün geçmiyor ki yeni birisiyle draması çıkmasın... yani her defasında da Jeffree mi kurban?

15 temmuz 2017 00:31 15 temmuz 2017 00:32