yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (3)

  62. Shane dawson ile çıkardıkları son seride güzellik sektöründe dönen paraları, işbirliklerinden elde edilen gelirleri açıklamış olan kişi. Jeffree dalgalı bir karakteri olsa da dünya çapında bu kadar açık konuşup korkusuz olabilen tek insan. Zamanında uğradığı zorbalıklar ve dibi görmesi sebebiyle korkusuzca davranabiliyor, diğerleri gibi kaygıları yok. Shane ile çektikleri serinin 2.videosunda en çok satan blood sugar paletinden 20 milyon dolar net kazanç elde ettiğini açıkladı. 20 dolara mal edip 58 dolara satarak bu kazancı elde etmişler. Kylie paletlerin 3-6 dolara mal edilip çok daha pahalıya satılmasını da açıklayarak kylienin nasıl milyoner olduğunu gösterdiler. Bu o kadar devasa bir rakamların döndüğü ortamda insan mac, urban decay gibi daha büyük markaların gelirlerini düşünemiyor bile. Shane ile yapacakları işbirliğinde de shane'in 5 milyon dolar kazanabileceğini söyledi. Shane sektöre girer girmez morphe hemen evine 400 küsür dolarlık bir çiçek yollamış ki kamera arkasında neler dönüyor kim bilir. Türkiye'de de bu kadar büyük rakamlar olmamakla beraber marka işbirlikleri, bloggerların kendi ürünlerini çıkarmaları boşuna değil. Çok fazla kişi almasa dahi kar payları çok yüksek olduğu için her türlü kazanç elde edebiliyorlar.

  6 ekim 06:55

  61. hiç kullanmasam bile far paletlerinin hepsine sahip olmak istediğim kişi.

  23 eylül 21:30

  60. Makyaj dünyasının adeta bir Sezen aksu'su, Drake'i dir. Kimsenin kendisinden daha başarılı olmasını istemez. Birisinin yükseldiğini gördüğü an hemen bir şekilde o kişinin yaptığı işe çomak sokar, ne yapar eder ve işi bazen dönülemez bazen ise yarı hasarlı hale getirir. Herkesin bu adama resmen tapması ise benim için mide bulandırıcı.

  22 eylül 22:47 22 eylül 23:01

  59. Videolarını yeni yeni izlemeye başladığım youtuber, drugstore ve lüks ürünleri karşılaştırdığı videolar çok güzel ve gerçekten bilgilendirici, videoları 4k olduğu için yüzündeki çoğu ayrıntıyı görebilmek beni çok mutlu ediyor özellikle fondöten videolarında. normal youtube kanallarında millet fondöten uyguluyor fakat nasıl durduğu hiç belli olmuyor. ayrıca diğer kanallar gibi hediye göndediği için markaları övmüyor, çok dürüstçe yorum yapmasını da çok sevdim.

  31 mayıs 13:59

  58. RRRRRR

  20 mayıs 16:36

  57. james charles'in "no more lies" videosunda saldirgan ve hedef gosteren mesaj ve tweetlerinin ortaya dokulmesi uzerine ozur videosu yayinlamis kisi.

  oncesinde "sen yandin kocum, seni bitirecegim ama sevgilimle date'im var bu gece, senin icin planlarimi bozacak degilim ama sen dur bakalim" diye story'ler atmisti. videosunda diyor ki sakin sakin oturdum annemle sevgilimle soyle bir mesajlara ses kayitlarina baktim ama baska insanlari da yaralayacagini, videomda takipcilerimle boyle seyler paylasmak istemedigimi, ve cok karanlik bir poziyona cekildigimi fark edip bu oyunu oynamamaya, atesi daha da koruklememeye karar verdim (turkcesi muhtemelen kendimi aklayacak ve seni asagi cekecek yeterince kanit toplayamadim, ya da kendimi de alasagi edecek seyler buldum). doldurulusa getirildigini, james'le duyduklari uzerinden dogrudan konusmamasinin hata oldugunu, attigi tweetlerin yanlis oldugunu kabul ediyor. baskalarinin dramasina kanit vs olmadan bir daha mudahil olmayacaginin sozunu veriyor.

  dikkat cekici nokta su yalniz: ozur videosunda james'e acik bir ozur yok. james'in kardesine attigi tweet icin ozur diliyor, takipcilerinden ozur diliyor. ama james'e sunu yapmamaliydim bunu yapmamaliydim seklinde konusuyor yalnizca.

  20 mayıs 08:58

  56. Kendisini çok cesur ve güçlü buluyorum. Homofobiklere inat umarım onun gibi birçokları çıkar ve gurur vermeye devam ederler. Velour Liquid Lipstick'in Unicorn Blood rengini kullanıyorum. Kalıcılığı orta ama rengin duruşundaki güzellik gerçekten çok belirgin ve dudak çatlaklarını göstermiyor ba-yı-lı-yo-rum

  16 ocak 23:15

  55. benim de cok eglenceli buldugum kisi.

  "jeffree who?" adiyla cikardigi (link: https://jeffreestarcosmetics.com/products/jeffree-who ruj )da pek manidar olmus. cok fenasin jeffree...

  17 aralık 2018 20:51

  54. youtube'da tum tea ve drama videolarini izlemis biri olarak (John Kuckian trashi dahil) sunu soyleyebilirim, herkes hak ettigini buldu. Ve Jeffree olmasi gereken yerde.Sevmeyen insanlara sadece sunu soyleyebilirim, biraz daha arastirmanizi yapin tum taraflari dinleyin. onun disinda, can't relate

  23 eylül 2018 16:25

  53. Tati halo beauty için çalışırken, onun da olduğu bir ortamda saç için takviye bir ürün çıkarmak istediğini söylemiş. Ama tati kendisine durumu açıklayınca vazgeçmiş. Bazıları ürünü denemek için para isterken jeffree' nin böyle bir şeyden vazgeçmesi onun arkadaşlarına karşı ne kadar fedakar olduğunu gösteriyor. Ya bu adamı üzmesinler. Özel jetiyle beni gelip alırsa ben her gün kendisiyle arkadaşlık ederim. Son olarak son videodaki göz makyajını hala sindiremedim (gizlinot: efsaneydi ).

  1 eylül 2018 17:59