girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (85)
  • medya (0)

85. Avrupa yakası hatrına izlemek istedim ama olmadı. Yine de birkaç bölümden keyif almıştım. Her neyse. Tekrara düşme meselesine katılıyorum. Terk edilen kadınlar, yaşlı teyzeler(Dilber,Vasfiye,Şennur)(Hepsini canlandıran oyuncular da aynı anda bir karakter daha canlandırıyor.),bir geleneksel ve bir modern aile... her dizisi birbirinin kopyası gibi. Zirveye çıktı 10 sene evvel, tekrar da çıkmayacak dahi kadın.

15 haziran 10:36

84. Benim gözümde asla Avrupa yakası olamayacak dizidir. Bir kere kullanılan mekanlar ve araba sahneleri çok yapmacık. Avrupa yakasındaki evler, dekorlar vs çok doğaldı. Orada da araba sahneleri yapmacıktı kabul ama orada 3 ise jet sosyete'de 5 derecesinde.

Dizide yapılan eleştiriler çoğu zaman haklı ama onlarda da yapmacıklık ve abartı var. "Yav tamam anladık" diyesim geliyor bazen.

Bi üstteki girdide bahsedilen tekrara düşmenin çok örneği var. Avrupa yakası kurdu olduğum için fark ettim o sahneleri. Hatırladığımda editlerim bu girdiyi. 

Melike, yıldız, gündüz, Alara hiç sevmediğim karakterler. Bunlar yüzünden diziyi izleyemiyorum çünkü beni çok sıkıyorlar, ruhum daralıyor. Onlar çıktığında ekrana bön bön bakıyorum resmen. 

İlayda, Tony, Cengiz, Gizem, Hasibe Eren'in karakterlerini ise seviyorum. Ama sırf bunlar için dizinin tamamına tahammül edemiyorum. Canım sıkıldığında YouTube'dan sadece bunların olduğu 5-10 dakikalık sahneleri izliyorum.

14 haziran 11:22 14 haziran 11:36

83. Gülse birsel’i ve dizilerini çok çok  severim fakat şu durum aşırı baydı;

Bütün dizilerini ele alalım ve sezon finallerine bakalım

Avrupa Yakası : cem vikiyi evlenmeden önce terkedip aslıya geliyor sezon finali

Yalan dünya:  rıza nurhayatı düğünde terk ediyor sezon finali

Jet sosyete :ozan ilaydayı terkediyor melikeye gidiyor sezon finali

Bukadar tekrara düşmesi  inanılmaz baydı beni.her dizide bir kadın terkedilip diğerine gidiyor ve terkedilen kadın kötü karakter olarak lanse ediliyor.

Bari sen yapma gülse ya.

Çıtır çerez olarak izlediğim dizi.

11 haziran 16:57


82. melikeyle ozan birlikte kaçsınlar onların sahnelerini hep ileri alıyorum. ayrıca da romantik mi şimdi bir adamın düğün günü gelini terk etmesi. team ilayda forever.

11 haziran 09:49

81. Melike karakterini benim de hiç içim almıyo. Nişanlı adamla aşk yapıyo demiyom, kendi erkek arkadaşı var bi yandan onu da aldatıyo gibi oluyo demiyom, konuşmaları da zaten sünepe sünepe demiyom. Ben sadece melikeyi sevmiyom diyom süslüler.

10 haziran 23:25

80. Melike karakteri keşke gelecek sezonda olmasa. Mıy mıy. Nişanlı adamla takılıyor sonra evleniyorsun diye trip atıyor yine bırakmıyor. Utc oya’nın jet sosyete hali. Masum gösterilmeye çalışılan ama içten pazarlıklı karakterler beni çok yoruyor

10 haziran 22:45

79. -o kim?

(bkz: gizem özpamuk)

17 nisan 08:58


78. Talip’in annesi mükemmel olmuş:)  içim almıyor diyip diyip yemesi :) aklıma geldikçe gülüyorum:)

16 nisan 17:57

77. Gülse birsel’in yazdığı skeçimsi komedi dizisi. Başta önyargılıydım ama şuanda bildiğin sesli gülüyorum izlerken. Gizem favori karakterim <3

16 nisan 00:31

76. bende bir problem mi var diye düşündürüyor bu diziler bana. avrupa yakasını da izlemezdim. tamam kesit olarak görünce falan bazı yerler komik ama diziyi izlemeye kalkınca hiç gülemiyorum. beni de aranıza alın lütfeeeen.

15 nisan 23:21