girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (0)

78. Avrupa yakası hatrına izlemek istedim ama olmadı. Yine de birkaç bölümden keyif almıştım. Her neyse. Tekrara düşme meselesine katılıyorum. Terk edilen kadınlar, yaşlı teyzeler(Dilber,Vasfiye,Şennur)(Hepsini canlandıran oyuncular da aynı anda bir karakter daha canlandırıyor.),bir geleneksel ve bir modern aile... her dizisi birbirinin kopyası gibi. Zirveye çıktı 10 sene evvel, tekrar da çıkmayacak dahi kadın.

15 haziran 10:36

77. Gülse birsel’i ve dizilerini çok çok  severim fakat şu durum aşırı baydı;

Bütün dizilerini ele alalım ve sezon finallerine bakalım

Avrupa Yakası : cem vikiyi evlenmeden önce terkedip aslıya geliyor sezon finali

Yalan dünya:  rıza nurhayatı düğünde terk ediyor sezon finali

Jet sosyete :ozan ilaydayı terkediyor melikeye gidiyor sezon finali

Bukadar tekrara düşmesi  inanılmaz baydı beni.her dizide bir kadın terkedilip diğerine gidiyor ve terkedilen kadın kötü karakter olarak lanse ediliyor.

Bari sen yapma gülse ya.

Çıtır çerez olarak izlediğim dizi.

11 haziran 16:57

76. melikeyle ozan birlikte kaçsınlar onların sahnelerini hep ileri alıyorum. ayrıca da romantik mi şimdi bir adamın düğün günü gelini terk etmesi. team ilayda forever.

11 haziran 09:49


75. Melike karakterini benim de hiç içim almıyo. Nişanlı adamla aşk yapıyo demiyom, kendi erkek arkadaşı var bi yandan onu da aldatıyo gibi oluyo demiyom, konuşmaları da zaten sünepe sünepe demiyom. Ben sadece melikeyi sevmiyom diyom süslüler.

10 haziran 23:25

74. -o kim?

(bkz: gizem özpamuk)

17 nisan 08:58

73. Talip’in annesi mükemmel olmuş:)  içim almıyor diyip diyip yemesi :) aklıma geldikçe gülüyorum:)

16 nisan 17:57

72. Gülse birsel’in yazdığı skeçimsi komedi dizisi. Başta önyargılıydım ama şuanda bildiğin sesli gülüyorum izlerken. Gizem favori karakterim <3

16 nisan 00:31


71. Ben çok sevdim bu diziyi. Başlarda açıkçası önyargıyla yaklaşmıştım ama sarp apak ve hırsız rolündeki karakter dışında tüm karakterleri sevdim. Hepsine ayrı ayrı gülebiliyorum. Özellikle ilayda'yi (gizlinot: Deniz cengiz) cok cok beğeniyorum. Şimdi yeni bölümü başlıyor, izleyen suslulere duyrulur (gizlinot: Swh) .

15 nisan 20:25

70. "Hosssst ac kopekler" demiyom. Hasibe Erenin yeni karakteri super olmus :) Diziyi izlemiyorum sadece onun kisimlarini netten izlerim artik.

15 nisan 16:33 15 nisan 16:34

69. ilk bölümlerini izlemedim annem izlerken görüp önyargıyla yaklaşmıştım.geçen hafta moralim bozuktu denk geldim, öylesine izleyim dedim ben çok keyif aldım.dizi bana eğlenceli ve sıcak geldi.bugün de izleyeceğim.ama çok süreceğini düşünmüyorum reytingten dolayı kaldırabilirler.

25 mart 20:14