yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (1)

  15. friends'in en sevdiğim karakteri. eğer sizin için de öyleyse dizinin joey isimli spinoff'unu mutlaka izleyin. joey'nin oyunculuk kariyeri için los angeles'a taşınmasını ve orada kız kardeşi gina ve yeğeni ile birlikte yaşamaya başlamasını anlatıyor, gayet eğlenceli. çevremde friends hayranı çoğu arkadaşımın bu diziyi bilmemesine çok şaşırıyorum.

  16 ağustos 01:47

  14. Spoiler içerebilir.

  Pheobe’yi hamile sanıp ona evlenme teklif etmesi ama sonra Rachel’ın hamile olduğunu duyunca ona evlenme teklif etmesi ve üstüne üstlük yüzüğü pheobe’den geri almak istemesi. 

  Rachel’a aşık olması <3

  Hep şapşik hareketler yapması.

  Hot girl’ü bulmak adına ev ev dolaşması ve hep ross’a denk gelmesi. apartmanda hot girl diye bağırması. En sonunda monica yardımıyla bulması ama tesadüfen o an ross’un o evde olması.

  Yere düşen cheesecake yiyen rachel ve chandlerı görünce hiç yadırgamayıp, “cebinden” çatal çıkarması <3

  Dr. Drake Remoray olması.

  Büyük ninesi onun dizisini/rolünü televizyondan izlemeye monicalara gelince aslında sahnenin kesildiğini fark etmesi ve aynı kazakla dıkşın dıkşın bir aksiyon sahnesini kasede alıp hemen izletmesi.

  Ama en çok da how you doin’ demesi <3

  Her şeyiyle en çok sevdiğim karakterlerden biridir. En saf en temizleridir. Aşırı da seksidir. (gizlinot: hala)

  14 ağustos 18:15

  13. Dizideki en adam karakterdir. En arkadaşlarını düşünen onlar için her şeyi yapan fedakar karakter kesinlikle joeydi. Rachel-joey olayı aşırı gereksizdi ve benden de eksi almış olsa da dizinin en samimi karakteriydi. 

  Bu karakterin muadilini himym’da barney ile yaratmak istediler. Barney de kadınlara düşkün bir karakterdi joey gibi. Ama joey kibar tatlı bir karakterken Barney kadınları salak yerine koyan ve rahatsız edici bir karakterdi. 

  Dipnot olarak Joeyi canlandıran oyuncu diziye başladığında cebinde sadece 5 doları kalmıştı. Yanı joey bir nevi kendini oynamış dizide aslında. 

  14 ağustos 17:22 14 ağustos 17:23


  12. joey tribiani deyince ilk üç beş saniyelik duraksamalardan sonra jeton düşünce gözlerini (link: https://ia.tmgrup.com.tr/3506da/0/0/0/0/1728/905?u=http://i.tmgrup.com.tr/es/2018/04/21/esq-favori-joey-tribbiani-1524316837834.jpg belertmesi) canlanıyor kafamda hep tabi birde how you doing?

  altılının arasında arkadaşlık anlamında en verici, en destekleyici joey geliyor bana özellikle son sezonlara doğru bu doz iyice artıyor. gençliği de baya yakışıklı söylemeden edemeyeceğim (gizlinot: swh)

  14 ağustos 01:02 14 ağustos 01:07

  11. dizinin başında bir içim su idi kendisi. ancak sezonlar geçtikçe baya bi kilo aldı, hala yakışıklıydı ama o eski halinden eser yoktu.. joey doesn't share food! (gizlinot: so true) karakter olarak çok severim, çocuk ruhludur kendisi.

  14 ağustos 00:11

  10. Rachele aşık olmasıyla bende de puanı düşmüştür yukarıdaki süslünün dediği gibi phoebeyle shipledim hep.

  Tanım:eğlenilecek erkek(gizlinot: swh)

  13 ağustos 19:45

  9. Friends dizisinin 11 kız kardeşli Joey’si. Aşığım kendisine.

  Anime karekterine aşık olmaktan daha kötü birşey varsa o da dizi karekterine aşık olmak. 

  Alttaki süslümün entrysinden sonra gelen edit: hep böyle eğlenilecek erkekleri evlenilecek katagorisine koyduğumdan yalnızım. Ama napim gönül bu konduğu yeri seçemiyor insan.

  13 ağustos 19:13 13 ağustos 23:48


  8. Bence o çapkınlığının, saflığının altında yumuşacık bir kalp yatıyor. Rachel' a aşık olduğunda gördük bunu. Ve nedense hep gruba en bağlı olanın joey olduğunu hissetmişimdir. Joey&chan > monica&chan. Son olarak, how you doin??

  22 mart 2018 16:21

  7. (bkz: joseph francis tribbiani )

  ruh ikizim olduğunu düşündüğüm dizi karakteri. dizinin başlarında monica-chandler yerine monica-joey olacakmış ama sonradan değişmiş,bence iyi de olmuş. hep chandler ile ev arkadaşı kalsınlar istemiştim. (bkz: we used to be inseparable) bi de chandler'ın mon ile taşındıkları evde joey'nin yaşlanacağı bi oda ayırması birazcık ağlattı. birazcık.

  11 ağustos 2016 15:05

  6. friends ten sonra dizinin devamı niteliğinde ve aynı isimle karakterin hayatını anlatan başka bir dizi çekilmiştir. Dizi pek tutmamış. joey karakterini çok severdim ama karakter her ne kadar sempatik olsa da fazlasıyla yüzeysel bi karakterdi. böyle bi karakterin hayatını anlatan bi dizinin tutmamasına şaşmamalı. bence böyle bir karakter friendsdeki gibi sadece dizinin bi parçası olabilir. tamamı olmak için yeterli olduğunu düşünmüyorum.

  11 ağustos 2016 12:08