sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (65)
 • medya (2)

65. şampuanlarını bilmem de full repair mask var ona aşık olabilirim. onu uclarıma sürüyordum ben ve uclarım asla kuru kalmıyordu. 79tl cok ama yaaaa. yağlarla aynı etkiyi bulmaya calışıyorum ama ne care.

6 ocak 18:16

64. saçlarım kıvırcık olduğu için bunun dream curls adlı şampuanı ve saç kremini kullanıyorum. şampuanın verdiği yumuşaklık hissini sevdim. hask'in şampuanından buna geçtim saçlarımı çok fazla döktüğü için ayrıca da keçe gibi yapıyordu, saç kremi kullanmadan asla banyodan çıkamazdım ama bunu krem kullanmadan bile tek başına kullanabilirim, saç kreminin de kokusu inanılmaz güzel. tek sıkıntı ingiltere'deyim burada bunlar 4 pound Türkiye'de fiyatı geçen sene 30 kusurlerdeydi diye hatırlıyorum, şimdi uçmuştur muhtemelen.

6 ocak 07:40

63. geçen sene almak istediğim ama elimde yeterince şampuan olduğu için almadığım şampuanın bugün gratise gidince 75 lira olduğunu görünce kısa süreli bir şok geçirdim. Bu seferde fiyatından dolayı almayacaklar listesine eklendi. Elveda, en kısa sürede görüşmek dileğiyle sevgili john frieda

4 kasım 2018 18:05

62. dolgunlaştırıcı etkili olan serinin bütününü kullanıyordum, taa ki rossman da 6 etkili serumun 96 tl şampuanın da 76 tl olduğunu görene kadar, vallahi yığılıp kalıyodum orada az kalsın. mall off'da cosmo home indirimine denk geldim tesadüfen saç serumlardan tanesi 11,90 tl olmak üzere 4 tane stokladım, aynı şekilde saç spreyi ve diğer ürünleri de o civarlarda idi hatta biri 8,50 tlydi. 130 tlye bütün ürünlerin hepsinden fazla fazla aldım beni en az 6 ay götürür. yani rossman da bir serum fiyatına tüm seriyi almanın mutluluğuyla yaşıyorum 2 haftadır, bu son indirimdi ve sonrası malum tabiki 50 tlden aşağı alamayız artık.

 

10 ekim 2018 15:10

61. 30 lira verirken içim acırken, rossman'da 75 TL oldugubu görünce hayretler içinde kaldım.75 nedir ya 250 ml şey için?

22 eylül 2018 02:38 22 eylül 2018 02:39

60. sheer blonde koleksiyonu alarak ilk defa kullanma fırsatım oldu. Bu seri mor şampuan serisi yani saçları küllendirsin yumurta sarıs gibi gezmeyelim diye ancak vaat ettiği etkiyi bir aydır kullanmama rağmen göremedim. Artıları; bir çok mor şampuanın aksine saçı kurutmuyor, yumuşak kalıyor saçınız, güzel kokuyor ve eğer az miktar kullanırsanız saçı ağırlaştırmıyor, ha bir de içinde silikon ve pareben bulunmuyor.

15 eylül 2018 12:27

59. gerek şampuanı gerek saç kremi gerekse duş sonrası saç serumlarıyla kırıklarımı en aza indirgeyen ve pırıl pırıl görünmesini sağlayan bebeğim. 2 adet şampuanını stoklamıştım onlar dışında indirimde gördüğüm gibi ( ki artık indirimleri bile eski etiket fiyatından satılır) alacağım bir marka çünkü vazgeçebileceğimi pek sanmıyorum 

15 eylül 2018 12:14

58. Severek kullandığım marka idi. Saç diplerimi temizleyen, yağlanmasını geciktiren, kepek yapmayan, hacim veren, kısacası vaatlerini yerlne getiren bir marka. Hep indirimlerde alıyordum. Son bayram indiriminde baktım azıcık bir fiyat artışı var. O an neyin kafasını yaşadım bilmiyorum, resmen basiretim bağlandı ve üç liranın hesabını yapıp almadım. Ya şimdi ne oldu? İndirim bittiği gibi fiyatı katlandı, ben de salaklığıma doydum hamd olsun (gizlinot: Shfgjg) almadığıma pişman olduğum ve muhtemelen artık almayacağım marka oldu. Çünkü bir şampuana 45 lira (o da indirimde) vereceğimi zannetmiyorum. Şu zamanda daha önemli şeylere harcamam gerek paramı, şampuana değil. he bir de, bir hafta önce indirimde 30 lira altı olan ürünün ertesi hafta 45 civarı olmasını da sindiremiyorum, mecbur olmadığım sürece zamlanan hiçbir şeyden almamayı düşünüyorum. 

15 eylül 2018 04:57

57. kendisi hayatımın saç bakım markasıdır, üzerine tanımam.

şampuan, krem, bakım maskesi, serum ve argan yağını kullanıyorum. sürekli açılan sarı saçlarımı hiç elimde bırakmadılar.

ara sıra şampuanın türünü değiştiriyorum, bazen düz saçlar için bazen sarı saçlar için bazen onarıcı olanı kullanıyorum.

son fiyat zamlarından sonra korkunç bir fiyata çıkmıştı, dün macro center'da 42 tl'ye görünce krem ve şampuanlarından 3'er 4'er tane alıp stokladım. ilgilenen varsa macro'lara bakabilir.

14 eylül 2018 12:48

56. saç kremi saçımı çabuk yağlandırıyor ancak maskesi çok güzel. ortalama 10 günde bir banyodayken saçıma uygulayıp, biraz bekledikten sonra duruluyorum. boyner, watsons ve gratislerde indirimdeyken daha uygun fiyata alınabilir.

19 şubat 2018 14:59