girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • medya (2)

63. sheer blonde koleksiyonu alarak ilk defa kullanma fırsatım oldu. Bu seri mor şampuan serisi yani saçları küllendirsin yumurta sarıs gibi gezmeyelim diye ancak vaat ettiği etkiyi bir aydır kullanmama rağmen göremedim. Artıları; bir çok mor şampuanın aksine saçı kurutmuyor, yumuşak kalıyor saçınız, güzel kokuyor ve eğer az miktar kullanırsanız saçı ağırlaştırmıyor, ha bir de içinde silikon ve pareben bulunmuyor.

15 eylül 12:27

62. gerek şampuanı gerek saç kremi gerekse duş sonrası saç serumlarıyla kırıklarımı en aza indirgeyen ve pırıl pırıl görünmesini sağlayan bebeğim. 2 adet şampuanını stoklamıştım onlar dışında indirimde gördüğüm gibi ( ki artık indirimleri bile eski etiket fiyatından satılır) alacağım bir marka çünkü vazgeçebileceğimi pek sanmıyorum 

15 eylül 12:14

61. Severek kullandığım marka idi. Saç diplerimi temizleyen, yağlanmasını geciktiren, kepek yapmayan, hacim veren, kısacası vaatlerini yerlne getiren bir marka. Hep indirimlerde alıyordum. Son bayram indiriminde baktım azıcık bir fiyat artışı var. O an neyin kafasını yaşadım bilmiyorum, resmen basiretim bağlandı ve üç liranın hesabını yapıp almadım. Ya şimdi ne oldu? İndirim bittiği gibi fiyatı katlandı, ben de salaklığıma doydum hamd olsun (gizlinot: Shfgjg) almadığıma pişman olduğum ve muhtemelen artık almayacağım marka oldu. Çünkü bir şampuana 45 lira (o da indirimde) vereceğimi zannetmiyorum. Şu zamanda daha önemli şeylere harcamam gerek paramı, şampuana değil. he bir de, bir hafta önce indirimde 30 lira altı olan ürünün ertesi hafta 45 civarı olmasını da sindiremiyorum, mecbur olmadığım sürece zamlanan hiçbir şeyden almamayı düşünüyorum. 

15 eylül 04:57


60. kendisi hayatımın saç bakım markasıdır, üzerine tanımam.

şampuan, krem, bakım maskesi, serum ve argan yağını kullanıyorum. sürekli açılan sarı saçlarımı hiç elimde bırakmadılar.

ara sıra şampuanın türünü değiştiriyorum, bazen düz saçlar için bazen sarı saçlar için bazen onarıcı olanı kullanıyorum.

son fiyat zamlarından sonra korkunç bir fiyata çıkmıştı, dün macro center'da 42 tl'ye görünce krem ve şampuanlarından 3'er 4'er tane alıp stokladım. ilgilenen varsa macro'lara bakabilir.

14 eylül 12:48

59. saç kremi saçımı çabuk yağlandırıyor ancak maskesi çok güzel. ortalama 10 günde bir banyodayken saçıma uygulayıp, biraz bekledikten sonra duruluyorum. boyner, watsons ve gratislerde indirimdeyken daha uygun fiyata alınabilir.

19 şubat 14:59

58. Bir süredir kıvırcık saçlar için olan şampuanını ve spreyini kullanıyorum, öyle ahım şahım ürünler değiller ama yine de memnunum.

Fakat bir ürün var ki işte o sihirli geliyor bana; John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery Deep Conditioner. İnce telli kıvırcık ve kuru saçlara sahibim, benim saç tipimdeki biri bir duşta ne kadar saç kremi kullanıldığını bilir. Artık duşta bu ürünü normal saç kremi yerine kullanıyorum ve o kadar azı yeterli oluyor ki o küçücük kutuyu bitirmem birkaç ayımı alıyor. Marketten aldığım standart boy kremlerin birkaç hafta anca dayandığını düşünürsek JF'nin fiyatı açıkçası bana o kadar fazla gelmiyor. En azından saç maskesi için.

18 şubat 23:42

57. drugstore kalitesine göre ortalamanın üzeri olduğu iddia edilen saç ürünleri markası. Ancak volume serisi saçınıza hacim kazandırmayı bırakın şampuanlık işlevini bile yerine getiremiyor. her yıkamada daha ağırlaşan daha kepekli daha yağlı daha çok dökülen saçlar...

18 şubat 23:36


56. işlem görmüş saçlar için onarıcı şampuan ve saç kremine (gizlinot: kırmızı ambalajlı) gratis'in indirim dönemlerinden birinde şans vereyim dedim. şampuanından çok memnun kalmadım, herhangi bir market şampuanıyla aynı performansta. ama saç kremini çok beğendim. saçlarımı yumuşacık yaptı. şampuanı zaten beğenmedim ama saç kreminden her ne kadar memnun kalsam da fiyatından dolayı bir daha almayı düşünmüyorum. bunlar bittikten sonra isana veya alterra'nın şampuanlarını deneyeceğim.

18 şubat 22:39

55. saç yağını falan kullandım zamanında. çok güzel marka ama öyle bir uçtu ki aynı etkiyi pantene'den alıyorken üzgünüm parama kıyamayacağım.

18 şubat 20:30

54. frizz ease serisinin düz saçlar için duşta kullanılan saç bakım kremi ve saç maskesini yaklaşık 2 yıla yakın bir süredir düzenli kullanıyorum ve normalde yarı dalgalı yarı elektrikli ve düz cansız olan saçlarım bir kaç aydır gözle görülür şekilde dümdüz ve dolgun haline geldi. duştan çıktıktan sonra normal şekilde kurutuyorum ve yıllardır yaptığım rutinimin aksine saç düzleştirici kullanmadan daha pratik bir şekilde dümdüz saçlara kavuşuyorum.

markanın kalıcı düzleştirmeyle ilgili bir vaadi olup olmadığını bilmiyorum ama saçıma ekstra bir ürün uygulamadığım için bu kalıcı düzleşmeyi john frieda'nın kremlerine bağladım.:)

yalnız şampuan içerikleri çok kirlidir ama kremlerini gönül rahatlığıyla önerebilirim.

4 şubat 20:47