yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (11)
  • medya (1)

  36. geceleri nemlendiricime 1 damla damlatarak sürüyorum yüzüme. 1 ayda inanılmaz faydasını gördüm. cildim nemli, canlı, ışıl ışıl duruyor. insanlar da fark ediyor.

  sivilce yapmadı. komedon sorunum hep var ama cildimi ekstra yağlandırmadı ve gözeneklerimi genişletmedi. aksine cildim daha pürüzsüz gözüküyor.

  edit: yağ kullanmaya yeni başlayacaklar için ideal bir yağ bence. tavsiye ederim. benim gibi az bir miktarla bile mükemmel sonuçlar alabilirler.

  27 mart 17:23 27 mart 17:30

  5

  35. Çok faydalı bulduğum bir yağdır. Ben saçlarım için kullanıyorum, saçlarım daha önce herhangi bir işlem görmedi, benim saçlarımda sağlıklı ve hızlı uzamasını sağladığını gözlemledim. Düzenli kullanmak şart, kuru saça uygulayıp yaklaşık yarım saat kadar bekledikten sonra yıkıyorum. Güzel bir kokusu var. İşlem görmüş saçların rahatlıkla tercih edebileceğini eklemek isterim. Gözlemlediğim kadarıyla hızlı uzamaya yardımcı, saçları gür ve hacimli gösteriyor.

  Yves Rocher jojoba yağını öneririm.

  24 ocak 00:56

  34. "hohoba" diye okunur.

  edit: okunuşuna ben karar vermedim arkadaşlar ne bu öfke (gizlinot: asdfghj)

  23 ocak 23:02 24 ocak 21:33


  5

  33. eğer benim gibi komedona meyilli bir cildiniz varsa korkmadan alıp kullanabilirsiniz. vaatleri ve gerçekleri şu şekilde yorumlayabilirim.

  1-doygunluk ve nemlilik hissi bir harika.

  2-aydınlatıcı serum gibi bir etkisi var

  3- makyaj altına harika bir baz oluşturduğunu düşünüyorum.

  4-misler gibi kokusu da cabası.

  23 ocak 22:55

  5

  32. bu zamana kadar tereddüt edip hiç denememiştim ancak ilk kullanımımda bayıldım. cildim hemen emdi, hiç yağlı his bırakmadı, yanma yapmadı ve yumuş bir pamuk gibi oldu yüzüm. keşke büyük boyu indirimdeyken alsaymışım, 2 damla yüze yetiyor ancak uzun dönemli kullanmayı planlıyorum. göz altlarıma bile kullandım hiç tahriş etmedi.

  23 ocak 22:45

  5

  31. Benim için mucizevi etkiler yaratan yağdır. Yüzümde ve göz çevremdeki egzamaların yatışmasında çok etkili oldu (bölgesel uyguladım), dudaklarıma sürdüm pamuk gibi oldular. Kıvırcık ve kuruyken tarayınca beni cadı sila’ya dönüştüren saçlarıma sürdüm, saçlarım kabarmadı. Artık neredeyse nasırlaşan dirseklerimi yumuşattı. Yatmadan önce ve oje çıkarttıktan sonra ellerime sürüyorum tırnak etimi iyice nemlendiriyorum, çok iyi performans gösteriyor, hatta bir daha tırnak etimi kesmeyi düiünmüyorum geriye itilebilir kıvamdalar artık

  20 ağustos 2019 19:32

  5

  30. ben lokman hekim'den aldığım jojoba yağını kullanıyorum. öncelikle kuru cildimi nemlendirmek amacıyla aldım. bir süre denedim ve sivilce yapmıştı bende. o yüzden artık cildimde değil saçlarımda kullanıyorum. saçımın bütün suyunu aldıktan sonra kurutmadan önce avcuma 5-6 damla döküp bütün saçıma yediriyorum, sonra tarıyorum yedirmek için. hem yumuşatıyor hem de kabarıklığını bir nebze alıyor. kokusunu çok beğeniyorum. 1-2 gün kokmaya devam ediyor saçta. aynı zamanda dudaklarım aşırı kuruduğu zamanda yarım damla kadar bu yağdan sürüyorum yumuşacık yapıyor.

  20 ağustos 2019 01:38 20 ağustos 2019 02:03


  29. Double cleansing için kullandım,bir şişeyi bitirdim.Tekrar almayı düşünmüyorum.Ne bir zararı oldu ne bir faydası.

  Kokusu ağır gelmedi.Yumuşak bir his bırakıyor,zeytin veya çay ağacı yağı gibi abrasif bir his yok.

  19 ağustos 2019 23:31

  28. Saçlarımı taramadan önce uçlarına ve boylarına sürüyorum daha kolay açılması için ve bu anlamda kullanmaktan memnunum. Daha önce yüzümü nemlendirmek için kullanmaya çalışmıştım fakat bunun için biraz ağır olduğunu düşünüyorum (ama cilt tipim yağlı/karma kuru ciltli biri memnun kalabilir) . Yüzümde kullandığımda sivilce yapmadı fakat yüzüm yağlı yağlı parlıyordu ve ürünün bir türlü emilmediğini, cildimin üzerinde öyle oturduğunu hissediyordum. Saç için çok memnunum çünkü kıvam olarak diğer yağlara göre biraz daha koyu bu yüzden saç uçlarımı daha iyi kapladığını ve yumuşattığını düşünüyorum. Saçıma yağlı bir görüntü vermiyor. Kokusu değişik herhangi bir şeye benzetemeyeceğim benim hoşuma gidiyor ama herkes beğenmeyebilir.

  5 haziran 2019 22:20

  27. Ben arifoğlu markasının yağını kullanıyorum. Duştan çıkınca ıslak saçımın uçlarına bir iki damla yediriyorum. Hem yıpranmış hem de elektriklenen saçlarımı şekle sokuyor. Saçın güzel doğal bir duruşu oluyor. Tek dezavantajı saç çok hızlı yağlanıyor oldukça yoğun bir yağ

  28 mayıs 2019 10:05