yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  9. elime 100 ml şişesinde 40 ml kadar geçen, su an dibinde tahminen 3 ml kadar kalan parfüm. bitmesin diye sıkmıyorum, şişeye burnumu dayıyorum arada. (gizlinot: swh)normalde daha ağır vanilya - paçuli ağırlıklı, daha oryantal kokular severim. belki de bu nedenle bu koku bana gayet yerinde hoş bir tatlılığı olan, güzel ve fresh bir koku gibi geliyor. ama şöyle bir şey ekleyeyim; ağır tabir edilen tüm kokulardan rahatsız olan annem (ki kendisi sadece loccitane'ın kiraz çiçekli kokusunu beğenmiştir üstümde) bu kokuya bayıldı. bu kokuyla etrafınızdaki kimseyi boğmazsınız çünkü şekerli veya baharatlı değil; hafif bir tatlılığı ve sulu bir aroması olan son derece genç bir koku. okula, bakkala, spor salonuna(gizlinot: bu noktada eksileneceğimden o kadar eminim ki) (gizlinot: ama spora la vie est belle sıkıp gelen kadınlar var bu coğrafyada ey süslüler)(gizlinot: hopp biraz da spora la vie est belle sıkan kadınlar eksilesin:D)veya alışverişe giderken sırıtmaz. internette birkaç yerde gördüm ama güvenip alamadım. mart nisan aylarında yeni bir şişe edinmek istiyorum çünkü baharı ve yazı geçirmek için şahane bir koku. bunun yanında, üzerime fıslattığımda suratımda eblek bir gülümseme oluşturuyor. yurtdışında korkunç bilindik olan bu parfümü keşfettiğimde 24 yaşımdaydım. tek diyebileceğim, keşke lise dönemimde saçma salak sırf herkes kullanıyor diye kullandığım şekerli kokular yerine bu güzel kokuyu bilip kullansaydım.

  23 ekim 2019 09:07 23 ekim 2019 09:28

  1

  8. Bir zamanlar üni 2.sınıf zamanımda havalanından almış kullanmış beğenmemiş burda da bir süslüyle takaslamıştım. Neden beğenmediğime gelecek olursak; kokusu çok sıradan Ve özelliksiz ve kokladığımda içimi bayan basit bir şeker kokusu alıyorum. burada okuduğum iyi yorumlara şaşırdım açıkçası. Ben asla tavsiye etmem gerçekten kişiliksiz bir koku drugstore parfümlerden de aynı ya da benzer kokular alınabilir bu kadar para vermeye gerek yok bence. 

  22 ekim 2019 23:38

  5

  7. bugün 200 ml olan grande edition'ı elime ulaştı sonunda. ağır bir şeker kokusu bekliyordum aksine gayet yerinde bir tatlılığı var. bu parfüm aklıma bakımlı, şirin, özgüvenli, istemese bile dikkatleri üzerine toplayan, bebek yüzlü bir kişinin kokusuymuş gibi hissettirdi. yok daha neler? hayal gücü işte sınırları yok. çok beğendim ve tenime yakıştırdım. 200 ml olmasından dolayı eğer başına bir şey gelmezse kendisiyle uzun bir yolumuz var. bir de jeremy sağ olsun flankerı olan gold couture bebeği de çok merak ediyorum.

  22 ekim 2019 16:45


  6. hafif ama dikkat çekici bir koku. tenimde bir süre sonra kendim kokusunu alamasam da etrafımdaki insanlar aldıklarını söylediler. kalıcılığı orta diyebilirim o yüzden. şekerli ama baymayan bana göre tam bir yaz parfümü. Notalarından falan anlamıyorum parfümlerin (gizlinot: Keşke anlasam) o konuda bilgilendiremeyeceğim fakat hafif, uçuş uçuş bir parfüm. 

  19 mayıs 2019 13:43

  5. Yine severek kullandıklarımdan olur kendisi. Evet tatlı bir koku ama öyle baymayan bir tatli. O şekerli koku buram buram şeker değil. Harmanlanmış bir şeker kokusu. Gurme bir koku gibi hem ciceksi hem freshimsi hem şekerli garip bir tarzi var fazla karışık ama baymayan bir koku bu yüzden cok sevdim. 100 ml sisemde 10 ml kadar anca kaldi kalmadi gibi. tam bir teenager parfüm.

  24 mart 2018 01:02

  4. Yabancıların mutlaka koleksiyonunda bulunan, duty free de almayı düşündüğüm, hafif şekerli tatlı bir kokusu olan parfüm. Ancak bu alma olayını dönüşe bıraktığım ve dönerken de hasta olup 38 derece ateşle gözüm bir şey göremediği için pas geçmek zorunda kalmıştım. Ama inanıyorum ki tekrar karşılaşıcağız :D

  Bu arada diğer çeşitlerini de koklamıştım ancak en güzel versiyonu buydu.

  21 temmuz 2016 02:42 ed.7 ağustos 2016 16:41

  3. Şekerli kokuları pek sevmem ama bu parfüm karamelize edilmiş şeker gibi kokuyor ve sevdim. Bir kere kalıcı ve piyasa olmamış kokulardan.

  29 haziran 2016 20:17


  2. Ambalajını, tasarımını beğenip aldığım şekerli koktuğunu duyunca bir kes daha bağrıma bastığım parfüm.1. Şişeme anneciğim el koysada ikincisini kullanmaya da ben kıyamıyorum

  14 kasım 2014 21:12

  1. Juicy couture'den şekerli, meyveli bir parfüm. İkinci bir Christian Dior Hypnotic Poison vakası olacak bence memleketimizde, gerçekten her sokağa çıkılıp insan içine karışıldığında bunun kokusu alınabilir.

  24 ocak 2014 01:07