yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (17)
  • medya (4)
  5

  18. Ben verdiği aydınlık etkisinden çok memnun kaldım. Ancak kuru ciltli olduğum için nemlendirmesi bana pek yetmedi. Ben yüzüme, boynuma ve dekolte bölgeme uyguluyorum, buna rağmen uzun süre gitti.

  26 eylül 17:38

  3

  17. içerik listesini beğenerek almıştım ama çok hafif bir aydınlatma dışında etkisini göremedim malesef. ürün cilt tarafından hızlı bir şekilde emiliyor, ağırlık vs. yapmıyor hatta sanki hiçbir şey sürmemişim gibi hissediyorum. Akneye meyilli hassas cildimde herhangi bir iritasyon, sivilce vs. yapmadı. Bence fiyatını haketmiyor. Daha genç ve sorunsuz ciltlerin memnun kalacağını düşünüyorum. Asla kötü bir ürün değil, sadece ben lekeli cildimde beklediğim etkiyi almadım, bunun yerine daha aktif içerikli bir seruma para vermeyi tercih ederim.

  5 mayıs 23:41 5 mayıs 23:42

  1

  16. Denemek için ve sitede(gizlinot: Korendy sitesinden aldım) aşırı pahalı olduğu için 5 ml küçük boy şişede ki ürünü aldım. 10 günde sadece sabahları kullanıp bitirdim. Sürekli güneş kremi kullanan biriyim yani gün içerisinde iki saatte bir güneş kremimi yeniliyorum. Pembe ve kahve lekelerim var. Cilt tipim sivilcelenmeye meyilli, kuru ve hassas.

  Öncelikle parfüm, içerik listesinde en altta olmasına rağmen kokusu beni çok rahatsız etti yani sırf bu sebeple bile tekrar almak istemiyorum çünkü zaten hassas olan cildimi daha da hassaslaştırıyormuş gibi hissettim. Kullandığım miktarı arttırınca cildimde hassasiyet yapıyor. Çok pahalı bir ürün tekrar alamam çünkü fiyatından dolayı beklentim çok yüksekti. Ürünü kullandığım süreçte lekelerimde ani, gözle görülür bir değişim görmedim. Bunun sebebi 5 ml kullandığım için de olabilir. Tek memnun kaldığım şey 5 ml minik cam şişesi. İçini temizleyip başka ürünler koyabiliyorum.

  Bu serum yerine (gbkz: dermoskin be bright aydınlatıcı tonik) almayı tercih ederim çünkü daha uygun fiyatlı ve işe yarıyor. Bu serunun gerçek fiyatı daha az olmalıydı ama ne yazık ki olması gerekenden 5 kat daha pahalıya satıyorlar.. hiç değmez..

  5 mayıs 16:16


  4

  15. cilde sürüldüğünde hemen emilen, yağlı bir his bırakmayan, akışkan yapıda bir serum. ürünü kullanırken kuru, sivilcelenmeye meyilli ve kırmızı sivilce izleri olan bir cildim vardı. ürünün cildi aydınlatma ve cilde nem verme vaadlerini yerine getirdiğini kesinlikle söyleyebilirim. ben bu serumu akşamları kullanıyordum. sabah kalktığımda cildim yumuşacık ve aydınlık oluyordu, resmen cildim parlıyordu sağlıklı bir parlama sağlıyordu. kullandığım süre boyunca bende sivilceye neden olmadı ve sivilce lekelerimde de açılmalar oldu fakat bu serumun yanı sıra leke tedavi edici ürünlerde kullandığım için ben bu duruma onların sebep olduğunu düşünüyorum. serumun tek başına lekeler üzerindeki etkisi hakkında bir fikrim yok.

  17 mart 12:00

  3

  14. Elimde birikmiş olan tester ürünleri kullandım, verdiği parlaklıktan memnunum, sivilcelerin bıraktığı kırmızı lekelere ilk birkaç kullanımda bile iyi geldi ancak şu an sol yanağımda beyaz uçlu sağ yanağımda kırmızı ağrılı sivilcem var. Her ne kadar hâlâ ayda 1-2 sivilce çıkartıyor olsam da yeni olanların serumun etkisiyle çıkmış olma ihtimali var, çünkü geri kalan tüm cilt bakım rutinim aynı.

  5 mart 23:30

  3

  13. Öncelikle indirime girebilen bir ürün ve indirimsiz almaya gerek bulmadım. İlk kullandığım dönem biraz  aydınlık verdiğini düşündüm falat devamında öyle bir etki hissetmedim. Yüzümü yıkadıktan sonra gündüzleri Kullandım. Üzerine de nemlendirici ve güneş kremi. Yapısı sudan biraz kalın ama 4 aydır kullanıyorum ve bir aylık daha var gibi. Süre olarak tam bence. Cildime bir yumusaklık nem verdiği kesin ama bu içerik oranlarında bir leke açma beklemedim. Bir c vitamini ile ilerlemeyi düşünüyorum.

  27 aralık 2020 14:29

  5

  12. sadece korendy'de satılması beni çok sinirlendiren, ilk serum deneyimimin baş aktörü, başka bir yerde satılsa da cilt bakım rutinimin demirbaşı diye hakkıyla tanım yapabilsem dedirten ürün.

  şimdiye kadar 2020'de çok beğendiğim her ürünle ilgili birkaç satır yazdıysam da, bu ürünü atlamışım. esasen en etkilisi buydu. öncelikle, içindeki çeşit çeşit vitamini içerik listesinde ilk sırada yer alan vitamin ağacı suyuna(gizlinot: sea buckthorn water)(gizlinot: Hippophae Rhamnoides Extract) borçlu. uygulaması çok kolay, hafifçe viskoz bir yapıda. ben yağlı ve akne eğilimli cilde sahibim. herhangi bir akneye yol açmak şöyle dursun, cilt tonumu kısacık bir sürede aydınlatarak herkesin "ay sen bir aydınlandın he" demesini sağladı. lekelerin sayısını kesinlikle azaltarak inatçı lekeleri silikleştirdi. tek başına verdiği nem benim gibi insanlara yaz sezonunda fazlaca yetse de, kışın nemlendirici desteği gerekebilir. nihayetinde nemlendirme iddiasıyla öne çıkan bir ürün değil. öte yandan uzun süre nemli de tutuyor kendi adıma konuşmam gerekirse.

  bu ürünle c vitaminiyle tanışır, peşinden askorbik asit içeren ürünlere geçiş yaparım demiştim ama hem c vitaminli serumlara göre daha uygun fiyatlı hem de kullanımı çok konforlu olan bu üründen ayrılmak istemem doğrusu. ne buzdolabında saklamak gerekiyor ne de yanma riskinden dolayı teninizi alıştırmanız gerekiyor. buna rağmen özellikle lekelere ve aydınlatmaya yönelik iddialarını yerine getirme konusunda başarılı. o hâlde macera aramaya ne gerek var diye düşünüyorum. bu arada yine jumiso'ya ait olan yıkama jeliyle performansının katlandığına inanıyorum. kısacası teşekkürler jumiso.

  edit: güncel fiyatı 197.90 tl ve vaktiyle bunu 120 lira civarına alanlar olmuş. insan hayret ediyor. dolar kuruna mı teşekkür etmeliyiz yoksa fırsatçı satıcılara mı?

  edit2: bir süslünün içerik listesini eklemiş olduğunu yeni fark ediyorum, benimki de dursun o zaman burada.

  ilgili medya:
  1
  27 aralık 2020 02:57 27 aralık 2020 03:17


  11. yağlı bir his bırakmayan, cildi ilk kullanımdan itibaren toparlayan ve renk eşitsizliklerini gideren ürün. karma cildimde yağ bazlı ürün kullanmaya çekinmeme rağmen, kullandığım ilk vitaminli serum oldu kendisi. bitirdikçe alıyorum, kullandığımdan beri nemlendiricilerimin etkisinin arttığını söyleyebilirim. asla bırakmam dediğim tüm ürünleri bıraktırdı, rutinimin en vazgeçilmez ürünü oldu. 

  14 ekim 2020 22:20

  5

  10. Alışverişimde tester olarak deneme şansım oldu. İçinde çok sayıda vitamin barındıran bu serum aydınlık ve canlı bir cilde sahip olacağımızı söylüyor. Öne çıkan özellikleri şu şekilde; Cilde antioksidan takviyesi sağlama, Cilt tonunu dengeleme ve aydınlatma, Cildi yatıştırma, Yağlı bir his bırakmadan nemlendirme, Cilde elastikiyet kazandırmayı destekleme.

  Tester ürünü 4 kere kullandım ve gerçekten faydasını gördüm. Yüzümün sağ tarafında elmacık kemikleriyle şakaklarımın arasında lekelenmeler mevcut. Lekeleri gerçekten fark edilir oranda açtı. Cilde verdiği aydınlık çok güzel. Herhangi bir irritasyona sebep olmadı. Ürün yapış yapış bir his de bırakmıyor. Kolay ve hızlı emiliyor. Her cilt tipinin seveceğini düşünüyorum. Ürünü akşam rutinimde kullandım ve ertesi gün mutlaka güneş kremi sürmeye dikkat ettim. Herhangi bir lekelenme yaşamadım. Bu ürünle birlikte By Wishtrend markasının Vitamin 75 Maximizing kremini kullandım ve serumun bu şekilde etkisinin arttığını düşünüyorum.

  10 ağustos 2020 09:39

  5

  9. ayıla bayıla kullandığım canım serumum. yaklaşık 1,5-2 ay önce jumiso indirim koduyla edindim, baya merak ediyordum. içeriğinde %86.14 vitamin tree extractı, bitkisel yağlar, extractlar, niacinamide, centella asiatica ve ascorbic acid bulunuyor. yapısı akışkan, yağ bir formu yok. cilde sürer sürmez emiliyor, biraz turunçgil gibi kokuyor. ben sabah veya akşam fark etmez, dönüşümlü kullanıyorum. cildimin durumuna göre biraz. yüzümde gözlemlediğim etkilerine gelirsek, kesinlikle aydınlanma ve cilt tonu eşitliği. lekelerime de müthiş etki ettiğini düşünüyorum ha bu demek değil ki bu ürün bir leke serumu. kesinlikle bir leke serumu değil lütfen bu serumu başlı başına lekeler için almayın. ben yanında lekelere yönelik ürünler ile destekliyorum ondan bu kadar çok etki gördüm büyük ihtimalle. zaten ürünün vaadi aydınlık vermek, eşitlemek, cildi dengelemek. leke açmak, baskılamak için değil. kesinlikle de vaadini gerçekleştirdiğini düşünüyorum. rutininizde içeriği mis gibi temiz olsun, asitler gibi aktif içerikten çok aydınlık versin, eşitlesin ve cildinizi dolgun hissettirsin istiyorsanız bakabilirsiniz. indirimsiz fiyatına değer mi bilmiyorum ama ben almaya devam edeceğim çünkü cildim aşırı hassas bu dönemde özellikle risk almak istemiyorum.

  edit: kelime hatası

  29 temmuz 2020 20:29 8 ağustos 2020 20:39