yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (6)

  36. Ürünleri iki katı fiyatına sattıkları yetmiyormuş gibi bir de bindirim indirim yapan site.

  Cosrx pha moisturizing cream türkiye’den yalnızca bu siteden alınabiliyor. 200 lira fakat out of stocktu 2 hafta kadar önce. Gelince haber ver butonunu kullandım, Kendilerine mail yoluyla da ulaştım ne zaman stokların yenileneceği ile alakalı bilgi almak için. Hemen dönüş aldım, eylül ayının sonu demişlerdi.

  1) Stoklar yenilenmiş, bahsettiğim ürün de gelmiş fakat mail gelmedi. Tesadüf eseri gördüm.

  2) 2 hafta önce 200 lira gözüken ürün 300 liraya çıkmış ve %20 indirime girerek 210 liradan satışta şuan.

  3) Ürünün dolar kuru üzerinden fiyatı 21 dolar. 140 liraya tekabül ediyor esasında.

  Kar payı konulur illa ki fakat ürünün asıl değerinin iki katına satılması kaz yolmak oluyor artık ve bindirim-indirim olayları da firmanın imajını en çok düşüren uygulamadır benim gözümde. 

  29 eylül 21:28

  35. baksan her üründe indirim var ama indirimli dedikleri fiyat korendy ile aynı fiyat aslında. o yüzden indirimliymiş diye düşünüp almayın. bazen trendyolda 10-20 tl daha indirimli olabiliyor o kadar. onun dışında fiyatları piyasa ile aynı.

  26 eylül 16:13

  34. Gerek trendyol üzerinden gerekse doğrudan sitelerinden 8-10 kez alışveriş yapmış ancak bir kez bile tester ürün gönderilmemiş bir müşteri olarak; alternatif uygun fiyat bulduysam buradan alışveriş yapmıyorum artık.

  Edit:imla

  26 eylül 02:08 26 eylül 02:26

  33. Yalnızca korendy'de satılmayan ürünler için baktığım bir siteydi ancak henüz ikinci siparişim olmasına rağmen tam 17 adet tester göndermişler. Sipariş notuna hiçbir şey yazmamış ve çok da yüksek meblağlı bir alışveriş yapmamıştım. Tester konusuna takılan çok müşteri olduğundan bunu buraya yazmayı borç bilirim. Stoklar yenilendiği için şu an ellerinde bolca tester var sanırım o yüzden daha cömertler.

  13 temmuz 12:21

  32. Bir firma bir tester koyamaz mı ya? 400 liralık alışveriş yapıyorsun ne aldıysan onu gönderiyorlar. Tester seçmeyi geçtim kendileri bile koymuyor.artık sadece alacağım ürün gerçekten indirime girmişse burayı kullanıyorum kimi zaman trendyol üzerindeki butiklerinde akıl karı olmayan indirime gidiyorlar. Diğer sitelerle karşılaştırınca alacağım 3 üründen falan 200 tl aşağısı bir fiyat çıkınca alışveriş yapmıştım. Baya karlı bir alışveriş olmuştu benim için. Mesela geçen gün bentonun Snail bee esansını 140 tl ye aldım şimdi indirimli hali 180 tl görünüyor. Ara ara bakıyorum o yüzden. Ama iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti açısından asla bir korendy değil benim için.

  19 haziran 23:52

  31. Daha geçen gün cosrx low pH good morning temizleme jeli 85 TL iken indirimsiz. Şimdi yüzde 40 indirim diyor fiyatı 90 tl, indirimsiz 150 TL. yani jelin 1ml'si 1tl ye gelmiş oluyor almayı düşünüyordum bir zamanlar artık hiç alamam. Kâr oranlarını yeterince arttırmamışlar gibi zamları katlamaya devam ediyorlar. Kur bahanesi de bi yere kadar

  11 mayıs 13:24

  30. ürün çeşitliliği ve stok yenileme hızı konusunda başarılıdırlar.

  sırf bu sebeple, ister istemez, hep kendilerinden alışveriş yaptım diyebilirim. paketi özenle hazırlamaları ilginç bir şekilde beni mutlu etti, modumu yükseltti.(gizlinot: küçük şeylerle mutlu oluyorum evet) içerisinde genelde 3 tester vardı. ben memnun kaldım. ancak genel olarak kore ürünü satıcılarında, kur farkını bahane ederek yüksek fiyatlandırma durumu var. devlet denetleme mekanizması olması lazım, olmadığı için kızamıyorum da.

  11 mayıs 12:54

  29. Trendyol indiriminde %20 indirim vardı, cosrx temizleme jeli alacaktım, tükenmiş görünüyordu, bugün indirim devam etmiyor ve temizleme jeli stoklarda. 

  Ya bugün yeni ürünler geldi, ya da canları indirimli satmak istemedi. 

  11 mayıs 11:20

  28. Trendyol üzerinden sipariş verince tester eklemiyorlar kesin Bilgi :)

  23 nisan 14:49

  27. trendyol indirimini görünce koşarak kendi sitesine baktım, sitesinde de %20 indirim vardı, ayrıca %10 kadar da puan toplanıyordu üstüne, trendyol siparişimi iptal ederek aynı ürünleri sitesinden aldım, siparişimin içerisine de 8 adet tester ekleyip aynı gün kargolayarak beni son derece mutlu ettiler

  19 nisan 16:09