• linki kopyala
  • şikayet et

justinbeauty.net

girdi yaz
medya ekle
  • girdiler (4)
  • medya (0)

1. Agatha Paris, April skin, benton, mizon, cosrx, heimish ve village 11 factory kore kozmetik ürünlerini türkiye’ ye getirmiş bir online alışveriş sitesi. ben bugün reklamlarına rastlayarak haberdar oldum, özellikle cosrx ürünlerini çok merak ediyordum, sanırım öncelikle pahalı olmayan bir ürün alıp güvenirliliğini test edeceğim. (link: https://www.justinbeauty.net/ burada)

27 mart 16:25

2. kore cilt bakımına dalmışken, bir de yana yakıla bha ürünü ararken denk gelip sipariş verdiğim site.

ben cosrx blackhead power liquid aldım. siparişim ertesi gün kargolandı. güzelce paketlenmiş, içine 4 adet sample konmuş. bu ürünler tabii yurt dışında çok daha uygun ama işte türkiye'de böyle.

korendy'den bir şeyler almayı düşünüyordum ama bekleme kısmı pek cezbetmemişti beni. mizon, benton markalarından denemeyi düşündüklerim var. kargo ücreti 7,99 idi sanırım ve ücretsiz kargo seçeneği yoktu. olsa tamamlayacaktım gerekli miktara.

ben alışverişimden memnun kaldım, yine kullanacağım bir site olabilir.

14 nisan 16:37

3. bir innisfree, etude house, tony moly, skinfood, holika holika, lioele, the face shop satmadıkları sürece benim için henüz olmamış sitedir.

21 nisan 14:35

4. Halihazırda cosrx, mizon, benton gibi gayet güzel ürünleri olan markaları içerisinde barındıran site. Açıkcası önceden yaşadığım gümrük sıkıntısından dolayı yurtdışından alışveriş yapmak istemiyordum e bir yandan deli gibi kore ürünlerini de denemek istiyorum. Bu site çıktı karşıma. Daha yeni sanırım, oldukça ilgili çalışanlara sahip, mesajlara hemen dönüyorlar. Kargo da hızlı. Ayrıca öğrendiğim kadarıyla temmuz başında stoklar yenilenecek secret key markası gelecek ve daha sonra da yavaş yavaş diğer markalar da yer alacakmış. Ya hiç bir şey olmasa cosrx yeter, yağlı akneye meyilli ciltliler bi araştırsın ne demek istediğimi yorumlardan anlayacaksınız. Mizonun snail serisi benton essence vs. Bir de korenin en kötüsü batının çoğu cilt ürününden iyidir diye düşünüyorum sonuçta bu işle kalkınıyor ülke. 2 günde elime geçen kore ürünleri... bence çok iyi olmuş.

20 haziran 19:56