girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (5)

61. Özellikle ufak yüzlü kadınlara o kadar yakıştırıyorum ki. Çok güzel ve cool hava katıyor bence. Bakımı da kolaydır eminim. Küt saçlı bacılarım sevgiler hepinize.

14 kasım 23:50 16 kasım 18:20

60. Daha 6 yaşındayken annem alıştırdı beni küt saça, yaklaşık 2 sene boyunca çene hizasında küt saç kullandık annemle. Birkaç cm uzasın, hemen kestirdik saçlarımızı. Geçirdiğim bir operasyon sonrası 10 yaşındayken pixie gibi bir model kullansam da geri döndüm küt saça.

Ara sıra katlı kesimler denedim, yüzüme yapıştı saçım az olduğu için. Uslu uslu küt modelden devam ediyorum uzunca bir süredir.

14 kasım 18:57

59. lise zamanlarımda, yani yüzümün tam oturmadığı zamanlarda kestirmeye başladığım, senelerce kullanırken neden bir allahın kulunun beni uyarmadığını merak ettiğim saç. (gizlinot: :() yuvarlak bir suratım var ve o zamanlar daha da yuvarlak, yanaklı bir surattı. neredeyse kulak hizamda kestirirdim her ay. neyse ki lise 3 biterken bana yakışmadığına kanaat getirdim ve bu sevdadan vazgeçtim. düz, kısa ve küt saçın çok güzel durduğunu düşünüyorum ama bende değil...

14 kasım 18:12


58. Kıvırcık, gür ve kabaran saçlarımla asla sahip olamayacağımdır. Sahip olanlara öyle imrenerek bakıyorum ki.

14 kasım 18:05

57. hevesleniyorum ancak asla cesaret edemiyorum :(

14 kasım 17:59

56. Kesinlikle çok çok çok seviyorum.Boy kısa olunca az biraz yakışıyorsa vazgeçilmeziniz oluyor zaten.Kendisiyle mutlu bir beraberliğimiz var 

13 kasım 18:26

55. (yazar: supradin) e katılıyorum. son 6-7 yılımı böyle geçirdim. şimdi sırf değişiklik olsun diye uzatmaya çalışıyorum ama dayanamıyorum yine kestirmek istiyorum. kullanımı kolay ve modern görünümlü saç modeli.

13 kasım 15:52 14 kasım 12:16


54. kesinlikle bağımlılık. başka bir kelimeyle açıklanamaz. bir kere kestirdi mi ardı arkası gelmiyor, büyük rahatlık.

13 kasım 13:23

53. Saçlarım kalın telli ve sert bir yapıya sahip. Sürekli maşa yaparak kullandığım için iki yılda bir aslında hafif kat attirsam güzel olabilir diye diye hep aynı hataya düşerim. Evet bazı insanların saç yapısına çok güzel uyuyor ama bana asla.

Ben de katlarımdan kurtulmak için en sonunda katlarımın boyunda küt kestirdim. Şu an saçlarım omzuma bile degmiyor.

Banyo aşaması çok kolay ve güzel. Fakaat ben bu saçı yapmadan asla dışarı çıkamam. Uçlarına hafif ara makası attirsam daha iyi olacaktı sanırım ben attirmayarak büyük hata ettim.

Maşa yapılmış haliyle baya övgü aldım, daha yeni kestirdigim için de her modeli deneyemedim ama yüzüm kalp/yuvarlak gibi bir model. Bana yakışmaz diye düşünüyordum. Bana yakışıyorsa herkese yakışır, bence hayatınızda bir kere de olsa bu saçı kullanın.

13 kasım 09:40

52. Belimde olan saçlarımı radikal bir kararla kestirdim ve dünyanın en büyük rahatlığıymış. Gerçi tam küt olmasa da yakında önünü alamayacağım gibi gözüküyor.

12 kasım 23:58 13 kasım 00:01