girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (387)
  • medya (28)

387. Mercana yakın tonunu kendime yakıştırdığım, nerdeyse her gün ( kıyafet ve diğer makyaj elemanlarından bağımsız), dudağıma pıt pıt şeklinde sürüp parmaklarımla iyice dağıtarak kullandığım ruj. Sonuç çok özenilmemiş gibi doğal ama yine de renkli ve al al sağlıklı duran dudaklar. 

Edit: medyadaki ben değilimshshfjds;) kırmızı ruju bu şekilde kullanmayı tavsiye eden jeanne damas’ı ekledim ama sanki yüklediğim fotosunda kırmızılık uçmuş:/ belki medya kendi kendini imha edebilir

ilgili medya:
1
12 mart 21:10 12 mart 21:16

386. nacizane görüşüm esmerlere yakışıyor bu meret :( Aynaya bakınca seksi olmaya çalışan küçük kız görünümü yaratıyor bende sanırım taşıyamıyorum kırmızı ruju. Nivea'nın cherry lip balmından ötesi haram bana.

11 mart 23:09 11 mart 23:10

385. Ruby woo sevdasıyla aman benziyor aman muadil diyerek elimde 4-5 tane bulunandır.diğerlerini almasam bir ruby woo ediyor zaten.bence ruby woo kırmızıların en alası.ten rengini eşitleyip,rimelle birlikte kullanmayı en sevdiğim rujdur kırmızı ruj.çok asil,tamamen havayı değiştiriyor. Annem sürünce bana hep laf eder ama içindeki dişiliği dışa vuramıyorsun kırmızı ruj sürerek vuruyorsun diye. Bilemedim.

11 mart 08:41


384. Bu kadar anlam yüklendiğini çok sonradan farkettim ben. Kendime yakıştırdığım, okula giderken sürekli sürdüğüm sadece bir rujdu benim için. Bir gün hemcinslerim arkamdan yollu diye konuşmuşlar. Okulda kırmızı ruj sürüyor falan demişler wtf? Bunları öğrenince kuzenime anlatmıştım. Kuzenim de demişti ki "dudakların güzel, sana kırmızı yakışıyor, kendileri süremedikleri için böyle konuşuyorlar" o gün bugündür ne zaman kırmızı ruj sürsem aklıma bu sözü getiririm. Bir dönem paranoya yapıp sürememiştim çünkü. 

11 mart 08:14

383. kırmızı ruj maceram önce pastel 9'la başladı ama ben burdaki yorumların tam aksine memnun kalmadım malesef. 15-20 dakikada dudak içlerimden soyulma yaptı. neyse olur öyle dedim gittim golden rose 18 aldım bir düğün için. rengi çok güzel mavi alt tonlu bir kırmızı ama bu da kalıcı olmadı. düğün koşuşturmacasından bir şey yiyemedim diye 2 kuru pasta yiyeyim dedim dudak içinden çıkma yapmış. yarım saatte bir aynayla kontrol ettim düzgün mü diye ve bende dudak çevresine dağılma yaptı malesef. oysa rengini çok sevmiştim. neyse onu da attım bir kenara. baktım sonunda bu böyle olmayacak, eeeen başından beri gönlümde yatan ruby woo aşkına daha fazla dur diyemedim. geçtiğimiz aralığın son günlerinde kendime doğum günü hediyesi olarak ikili setini aldım. onu da ilk defa kuzenimin düğününde kullandım. meze ve yemek yedim sadece çok hafif dudak içinden silinme olmuştu. ama böyle dudağım görünecek kadar değil sadece aynaya çok yakından bakınca görüyordum. akşam 6'da sürdüğüm ruj gecenin 4'ünde ufak bir rötuşla hala dudağımdaydı ve o kadar oynadım hopladım zıpladım bana mısın demedi. daha da macera aramam canım ruby woo (gizlinot: gözlerden kalp fışkıran emoji)

edit: kızlar valla buna dupe ararken anam ağlamıştı 2 tane kırmızı ruju alıp kenara atmış oldum. öğrenci bütçemi sarsmayacağım diyeydi bütün çabam ama boşaymış. ben ettim siz etmeyin gidin kendinize gerçekten yakışan, günü kurtaracak kalıcılığı olan bir kırmızı ruj edinin benden size kardeş tavsiyesi

28 şubat 22:42 28 şubat 22:45

382. mat yapılı olanlarını sevdiğim ruj. elimde the balmın loyal rengi var. görüntüsü de (link: https://www.google.com.tr/search?q=loyal+the+balm&rlz=1C1NDCM_trTR748TR748&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjs_b295cjZAhVRe8AKHQVfCIkQ_AUICigB&biw=1366&bih=637#imgrc=zVW1-ystevMocM: şöyle). kırmızı ruj sürdüğümde göz makyajını sakin tutmayı yada eyeliner ile tamamlamayı seviyorum. yalnızz fena dikkat çekici bişey. kadın yada erkek farketmez. herkesi bi ilizyona sokuyor.

28 şubat 17:21 28 şubat 17:22

381. hafif nemli dudağa iki pıt kırmızı ruj değdirip onu iyice yedirmek çok sevdiğim bir şey. sanki ruj sürmemişim de dudaklarım kendiliğinden kanlı canlıymış gibi. nude olmayan, (gbkz: my lips but better) tadında bir ruj arayıp bulamamıştım. kırmızı ruju bu şekilde sürünce o istediğim görüntüyü yakaladım.

27 şubat 22:22


380. Kendime en çok yakıştırdığım rujdur. Canlı kırmızı yerine daha koyu duran kırmızılar canımdır. Gosh Classic Red kullanıyorum. Yüzümde patlamayan ama dikkat çeken harika bir ruj. Bazı gratis şubelerinde kalan Gosh ürünleri hala satılıyor. Koku hassasiyetiniz yoksa mutlaka deneyin dediğim rujdur. Aşırı derecede kurabiye kokması dışında hiçbir problemi yok.

27 şubat 12:47

379. Benim pofidik dudaklarımı saçma bir şekilde ince gösteren rujdur. Ben mi sürmeyi beceremiyorum bilmiyorum ama daha kalın göstermesi gerekmez mi??111!!!???1!!!

27 şubat 10:56

378. Bana asla yakışmayan ruj rengi. Bildiğiniz sanki vampirimde biraz önce birinin kanını emmişim gibi duruyor. 

Bende isterdim kırmızı rujumu süreyim kendimi seksi hissedeyim ama olmuyor. 

Bu arada ben en çok esmerlere yakıştırıyorum.

 Not: beyaz tenli süslünüz.

26 şubat 23:59