girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (403)
  • medya (33)

403. Kırmızı ruj da oje de sevmiyorum. Koyu kırmızılar, vişne çürüğüne kaçan kırmızılar daha hoş duruyor bence.

Rubby woo yu sevmek zorunda değil ya da kırmızıyı sevmek durumunda değil herkes. Eksileri anlamsız buluyorum. En ünlü rujları googledan pekala bulabilirsiniz  fikrimi belirttim yalnızca. 

16 nisan 16:20 16 nisan 17:29

402. Kırmızı ruju çok seviyorum ama bana sadece soğuk renkli olan kırmızılar yakışıyor. Sarı alt tonlu olduğum için sanırım mavi alt tonu olan kırmızılar ten rengimle daha uyumlu. Dişlerimi de böylelikle daha beyaz gösterebiliyorum. Bir tek kırmızı ruja verilen paraya acımıyorum. Benim için mac ruby woo kırmızı rujda ilk tercihim oluyor.

16 nisan 04:39

401. Bir türlü beyazlatamadığım dişlerimle kendime yakıştıramadığım; sürenlere gıpta ile baktığım yıllar yılı renktir

16 nisan 02:35


400. anneannemin 60 yıldır (gizlinot: belki de daha fazla)dudağından eksik etmediği benim de çok sevdiğim rujdur kendileri. ama çok ilgi çekiyor ve şuh duruyor diye sürmeye utanıyorum. bi an önce bu utangaçlığı atmam lazım gibi geliyor, çünkü çok hoşuma gidiyor! bir de gün içerisinde her yere bulaşması ve dudaklaın kenarından taşması durumu var ki evlere şenlik. çok çirkin duruyor.

15 nisan 20:22

399. zaten doğru düzgün ruj kullanabilen biri değilim, günlük olarak kullanmaya çalıştığımda kendimi bir acayip hissettiren rujdur. Bir de bunu kullandığında göz makyajını hafif tutmanız gerekiyor ya, yo dostum yo, o kadar far paleti, detaylı göz makyajı düşkünü bir insan için, imkansız. Kırk yılda bir düz siyah bir elbise ya da beyaz gömlekli klasik-şık bir kombin yaptığımda belki kullanabiliyorum. Elimdeki tek kırmızı ruj, satıcı gazıyla aldıklarımı bir şekilde elden çıkardım, wet n wild stoplight red, bana fazlasıyla yetiyor.

15 nisan 16:52 15 nisan 16:53

398. günlük olarak asla kullanamıyorum ama kullananlara da aşırı özeniyorum :(

gün içinde ağzı durmayan biriyim. yemek, kahve, çay sürekli ağzımda bir şeyler. likit mat kullansam da ortadan çıkıyor, kenarlardan yayılıyor, palyaçoya dönüyorum iyice.

15 nisan 16:17

397. Canlı ve kıpkırmızı tonlarını Arada kullanmaya çalıştım ama rahat edemiyorum bununla, sanırım için bi 3-4 sene daha geçmesi lazım. O zamana kadar bordolara, kiremit kırmızılarına devam. Şu an kullanabildiğim wnw cinnamon spice koyu bir kırmızımsı bordo, flormar 208 de kiremit kırmızısı.

15 nisan 13:55 15 nisan 14:02


396. Mat olanlarla çok iyi anlaşıyoruz ancak ıslak görünenlerini kendime bir türlü yakıştıramıyorum.

Özellikle koyu kırmızı olanlar. Yağlı salçalı bir şey yemişim de ağzımı silmemişim gibi duruyor. başkasında görmeyi seviyorum. Ama biyerlerde yanlış yapıyor olmalıyım. (Öneriler çok güzel olurdu)

15 nisan 13:41

395. sınavların bitişi sebebiyle artık gollum ruh hali ve görünüşünden çıkıp kırmızı rujlar içinde yatasım var.

move over beyonce mama is back

1 nisan 21:14

394. Wet n wild - spotlight Red der ve susarım.

Mavi alt tonlu olduğu için dişleri de olduğundan daha beyaz gösteriyor bence. Kalıcılığı da pahalı muadillerine nazaran gayet iyi.

Nötr veya soğuk alt tonlulara nacizane tavsiyemdir.

1 nisan 12:41