girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (307)
  • medya (37)

307. ince telli saçlarda mükemmel duruyor fakat benim gibi kalın telli ve kabarık saçlarınız varsa uzak durmanız gerekebilir.

10 ağustos 11:08

306. İnce telli düz saçlarım olsa 1 saniye bile düşünmeden gider omuzlarımda kestiririm ama işte kader kalın telli kabarık saç

10 ağustos 01:28

305. erkek arkadaşımın, erkekler uzun saç sever klişesine karşı, verdiği savaş. adam tuhaftır ki birce akalay'ı gün içinde açıp açıp bakıyor. betty boop tarzı saç şekillendirmesine bakıp bakıp, çok tatlı olmamış mı ya, deyip duruyor. şaşırmamak elde değil. ense tıraşı gerektiğinden bana asla yakışmayacağını bildiğim bir model. çocukluk mecburiyeti kısa küt kesimler, traş makinesi kullanımı yüzünden ensemi göstermeyi rahatsızlık verici duruma getirmişti.

ayrıyeten kısa saç model verildiğinde güzel kesildiğinde efsaneler yaratacak bir akımdır. ki son zamanlarda tuba büyüküstün, bergüzar korel, sıla derken birce akalay'ı da kısa saçlı görmemize sebep olmuştur. kolay kullanımı, yıka çık şekli yaz aylarının vazgeçilmezidir. son olarak da orta yaş üstü kadınlara daha çok yakıştırıyorum.

10 ağustos 00:13


304. Ömrümde gördüğüm en kullanışlı şey. Orta boy, kısa ucu omzumu 2 parmak geçen asimetrik kesimden, kısa ucu kulak memem hizasına gelen asimetrik yaptıracağım. Diğer uca kadat aynı boyda ilerleyip en sonda artacak uzunluğu(gizlinot: Şimdiki model gibi) yani demem o ki kat aldıracağım. Ama bir üşengeçlik geldi nedense.

9 ağustos 23:03

303. bugün bu sınıfa katıldım ben de. omuz hizamda kestirdim direkt küt değil ama gayet yakıştırdım açıkçası. heyy gidi, lise dönemlerimde bir kuaför belime kadar olan saçlarımı 2 parmak kessin şımarık kızlar gibi ortalığı birbirine katan ben, bugün gidip kuzu kuzu saçlarımı omuz hizamda kestirdim ve gram pişman değilim (gizlinot: büyümek xd) ve dedikleri gibi çok rahat, çok pratik, (yıkaması kurutması şekil vermesi vs.) kısacası eğer kendinize yakışacağını düşünüyorsanız ve yıpranmış uzun saçlarınız varsa denemekten zarar çıkmaz süslülerim.

9 ağustos 23:00

302. En son 10 yaşımdayken küt kullandığım ve o zamandan beri istisnasız uzun tuttuğum saçlarımı oldukça ani bir kararla omuzlarımın biraz üzerinde kestirdim. Her şeyden önce, hiç ama hiç pişman değilim hatta bunun hayatımdaki en iyi kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Her gün ya maşa ya düzleştirici kullanırdım, artık duş alıp çıkıyorum ve hafif dalgalı saçlarımla çok iyi duruyor. Benim için çok büyük bir rahatlık oldu doğrusu. Belki de en iyi yönü, ince-normal telli saçlarımı her yıkama sonrası deli gibi düğüm olmaktan kurtardı. Çıkıyorum duştan, bir kez tarıyorum, düğüm aç otur yarım saat onunla uğraş derdi yok. Çevremdeki herkes çok beğendiğini söylüyor ayrıca, uzun saç müptelası olanlar bile saçımı bu boyda tutmamı önerip duruyorlar, ben de öyle yapacağım. Uzuyor süslüler sonunda, beğenmezseniz de uzatırsınız olur biter. (:

9 ağustos 17:48

301. İnanılmaz bağımlılık yapan saç modeli. Yıllardır bob kesim, bir tarafı kısa bir tarafı daha uzun, küt şeklinde değiştirerek hep kısa kullandım. Bazen gaza gelip uzatmaya çalışıyorum. Ama ne zaman uzatmaya çalışsam kestirdiğim zaman neden yapmışım bunu kendime diye soruyorum. Uçları dışarıya dönüyor ama düzleştirmek üç dk falan sürüyor sadece. Yıkarken dolaşma derdi yok. Sürekli kesildiği için kırıklar birikmiyor. Kendime en çok yakıştırdığım boy omuzlarıma değmeyecek şekilde çenemin biraz altı. Gönül isterdi ki daha maskülen kesimler yaptırayım. Maalesef alnım geniş olduğu için büyük hata olur.

9 ağustos 17:05


300. Kısa saç çıkmazı diye bir şey var. Bi kez kısacık kestirdin mi saçlarını asla uzatamıyorsun. Büyük rahatlık, kolay şıklık için yakışan kestirsin kızlar. 

9 ağustos 15:31

299. uçları dışa dönmesin diye kendimi paralamaktan yıldım. ama görünüşünü de seviyorum o ayrı.

9 ağustos 15:00 9 ağustos 15:01

298. Boynu uzun ya da yüzü kemikli karekteristik, elmacıklı kadınlara çok yakıştırıyorum. 

9 ağustos 02:52