girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (343)
  • medya (43)

343. kullanmaya başladığınızda bir süre sonra vazgeçemeyeceğinizdir. Bakımı uğraştırmaz, istediğiniz stile girer vsvs.

2 yıl önce belime yaklaşan dalgalı saçlarımı bir anlık cesarete gelip kestirdiğimde, ilk pişman olup sonrasında vazgeçemediğim, bağımlılık yapan modeldir

13 ekim 17:10

342. uzun zamandır uzun kullandığım saçlarımı omzumun biraz üstünde kestirdim. beğendim gerçekten ama benim için kullanması daha kolay kısmı geçersiz. Saçlarım dalgalı ve uzunken kendi haline bırakabiliyorken kısayken dalgalanmak isteyip yapamayıp hepsi farklı yere kıvrılıyor.  Garip bir görüntü olduğundan ısıyla şekil vermem gerekiyor dışarı çıkarken. saçımı kestirdim rahatladım yazılarını hep imrenerek okuyorum. Benim için tek rahatlığı çabuk kuruması çünkü. 

13 ekim 13:30

341. Bi süre sonra bağımlılık yapar. İlk kestirdim daha canlı durduğuna karar verdim böyle daha güzel gözüktü o günden beri sürekli kestirmek istiyorum. Aynısı kız kardeşime de oldu (5) sürekli kestirmek istiyoruz

13 ekim 11:43


340. Erkek arkadaşımın ve yakın kız arkadaşlarımın ısrarı ile anlık kararla gittim kestirdim. Düz saç haricinde kullanılmıyor maalesef fakat saçı canlı ve güzel gösterdiğini farkettim diyebilirim. Düz saç sevenler hemen kestirsinn

13 ekim 11:31

339. belimde olan saçlarımı omuz hizamda kestirdim anlık bir kararla ama verdiğim en doğru kararlardanmış sanırım. çok sevdim ve çevremdeki herkesten de olumlu tepkiler aldım. kesinlikle benim gibi zayıf, yıpranmış uzun saçları olan varsa en azından omuz hizasında kestirmeyi düşünebilir. bana kalırsa sağlıklı ve parlak duran orta veya kısa saçlar her daim yıpranmış uzun saçtan çok daha elegant ve zarif duruyor. yalnız, kat atmayın (bence) (gizlinot: önlerine dahil) ilk kestirdiğimde bütün saçımın boyu aynıydı ama ben rahat durmadım ve ön kısımlarını biraz kısalttırıp burun hizama getirdim. o keskin ve şık görüntüsü biraz bozuldu gibi ama yine de yıpranmış uzun saçlarımdan iyi göründüğünü düşünüyorum.

ayrıca "kısa saç bağımlılıktır" derlerdi de inanmazdım. gerçekten bir kere kestirdi mi insanın daha çok kısaltası geliyormuş. onun dışında çabuk kuruması, çabuk şekil alması vs. vs. zaten en büyük avantajları. kısa saçlara bakıp iç geçiren fakat tereddüt eden süslüler varsa bence bir denesin. nasılsa en geç 1 yıla saç uzuyor.

13 ekim 00:17

338. Zamanında belime gelen saçlarımı Victoria Beckham modeli küt kestirmiştim. Yüzüme çok yakışmıştı ancak özellikle ense kısmi kısa olduğu için terlediğimde falan sırılsıklam duruyordu ve sabah kalktığımda mutlaka düzleştirmek zorunda kalıyordum çünkü tüm saçım havaya kalkmış oluyordu. O model saç bence kurutma dışında kullanımı çok zor bir saç ve hiçbir model yapılamadığı için insan sıkılıyor. Ayrıca uzama aşaması tam bir işkence, aşırı şekilsiz oluyor.

12 ekim 21:18

337. Bir senedir omuzlarımın bir tık yukarısında küt saç kullanıyorum . İlk kestirirken yakışmaz diye korktum ama saçımdaki boyadan kurtulmak için kestirdim bi cesaret .cidden ayrı bi havası ve rahatlığı oldu .  Bir sene boyunda ayda bir ya da iki ayda bir uzadıkça kestirdim . Birde Brezilya fönü yaptırmıştım ki değmeyin keyfime . Ama şu an Brezilya fönünün etkisi geçti ve benim kabarık saçlarım ortaya çıktı . Abartı kabarık değil ama fönlü ve hep bakımlı duran saçlardan sonra beni üzdü . Düzleştirmiyorum ki kırılıp uzaması durmasın . 

Ha birde bence kısa saça en yakışan şey geniş , biçimli omuzlar. Onlarda bende yok. Birde son zamanlarda iyice zayıfladım , çocuk gibi oldum . Yani işin özü iyidir hoştur ama uzun saçta özleniyor . Herkes bir kere de olsa kısa saçı  denemeli. 

12 ekim 14:53 12 ekim 14:54


336. en sevdiğimdir kısa saç. hiç uzun saçlarım olmadı. tabii ki en önemlisi, herkesinde söylediği gibi bakımı kolaydır. çok modern, cool , bakımlı gösterir. her açıdan mükemmel olduğunu düşünüyorum.

12 ekim 14:44

335. benim için omuzlara değmeyen, mümkünse enseyi açıkta bırakan saçtır. Gözünü karartıp, ani bir kararla, taak diye saçlarını omuzlarının altında kestiren arkadaşlarımı şaşkınlıkla karşılıyorum çünkü omuzların altındaki saç kısa kategorisinde değil bence, olsa olsa orta boy olur.

bense düğünüme gün sayıyorum. çünkü "gelin dediğin uzun saçlı olur" sosyal baskısına boyun eğdim. Düğünden sonraki hafta içinde, şu anda sütyen çizgisi hizasındaki saçlarımı çene hizasında kestirip özüme döneceğim. benim özüm kısa saçlı.

12 ekim 14:38

334. Supurge gibi öpölü saclarini cok seven bir arkadasima yillardir biraz kislalt saclarini dememe ragmen uclarini bile aldirmaya kiyamiyordu.s.s.s aldirinca da uzasin diye bekliyordu iki gun once tv de birinde gormus omuzlarinda küt bir saçli kiz bir anda karar verdi biz de yanindaydik kestirdi. Resmen can geldi hem dış görünüş olarak hem de cok mutlu hissetti. Yillardir gıcık bir sekilde bagli oldugu ölülerden kurtulmasi sonucu ben rahatladim valla

12 ekim 13:56