yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (409)
  • medya (44)

  409. şayet ince telli ve seyre saçlarınız varsa kaçınılmaz olandır. bunun dışında özellikle yıka, kurt ve çık kolaylığı var. şu sıra en acil ihtiyacım olmasına rağmen mevcut sebeplerden ötürü uzun saçla dolaşmak durumundayım.

  17 mayıs 15:54

  408. çok büyük rahatlık ve hafifliktir. saçlarım uzun da olsa kısa da olsa (kısa dediğim de omuz üstü) asla yakıştıramıyorum suratıma (nam saldığım koca yanaklarım sağ olsun) ve sürekli kabaran tel tel olan canım saçlarımı düzene sokamıyorum ama yakışan için de yakışmayan için de en az bir kez denenmesi gereken bir lütuf bence kısa saç. sanki kafamda taşıdığım büyük bir yükten arınıyormuş gibi hissediyorum her saç kestirişimde. önümüzdeki birkaç ay içinde kuaföre gitme gibi bir hedefim yok ama evde kesersem ne kadar mahvederim, bunu bilmediğim için saçlar uzuyor da uzuyor.

  16 mayıs 16:31

  407. çok seviyorum, o kadar seviyorum ki kısa saçı saçlarım omzuma değdiği an çıldırıyorum ve hemen kestirmek istiyorum. kıvırcık saçlı olduğum için görece meşakkatli bir saç bakım rutinim var (duş esnasında şampuan,krem,maske; duş sonrası serum,krem,köpük,kurutma) derken üstüne bir de benim tembelliğimle birleşince kısa kıvırcık saç şekillendirme ve kullanım kolaylığıyla benim için vazgeçilmez oluyor. ayrıca saç bakım ürünlerini hatrı sayılır miktarda bol kullandığım için saçım uzun olduğunda çok daha çabuk bitiyor ve bütçemi de olumsuz etkiliyor.

  16 mayıs 02:02


  406. Uzun saçlı kadınlar bir anda omzunda ya da daha kısa kestirince müthiş bir imaj değişimi oluyor ve baya havalı oluyorlar kanımca. Büyük değişim isteyen insanlara öneririm.

  Bir de yüzü güzel insanı daha güzel gösterir surata daha çok odakladığı için.

  15 mayıs 23:50

  405. Uzun zaman uzun saç kullandıktan sonra kulak altı hizasında kestirdim. Oh be! Rahatlık varmış. Sadece düzleştirirken yoruldum başlarda kısacık saçları tutturmak kolay olmuyor. Onun dışında kullanımı çok kolay. Sadece eşim pek beğenmedi. Hala uzat saçlarını diyor. Erkekler kısa saçtan pek hoşlanmıyorlar galiba.

  15 mayıs 16:16

  404. Kendimi bildim bileli belime kadar uzun saçlara sahiptim. Kısa saclara da hep özenirdim ama yanaklı bir yuze sahip olduğumdan asla cesaret edemezdim kimse de teşvik etmezdi. Yaklaşık 1 senedir omuz hizamda saça sahibim daha genç taze gösteriyor kesinlikle bakımı daha kolay

  15 mayıs 14:59

  403. oldum olası çok sevdiğim ve sürekli istediğim bir saçtı. çene hizası, hatta ondan daha kısa saçlara bayılıyorum özellikle. uzun bir süre saçım kıvırcık bana yakışmaz diye düşündüğüm için saçlarımı hiç kısa kestirmemiştim. sonra nasıl ve ne zaman olduysa bir cesaret geldi ve keselim dedim. kesiş o kesiş en az 5 senedir kısa saçlıyım ve çok da memnunum. çene hizamda da denedim ama yüz şeklime yakışmadığına karar verdim. bu yüzden en kısam omuzlardan 2 parmak üstte ve en uzunum ise omuzlardan 4 parmak aşağıda olmak üzere kullanıyorum. saç tipiniz ve yüz şekliniz ne olursa olsun bana yakışmaz diyip kesmekten vazgeçmeyin, bir deneyin derim. bağımlılık yaratır diyen süslüye katılıyorum bu arada.

  15 mayıs 14:07


  402. Dikkat bagimlilik yaratır! 7 yıldır ara ara uzatmalarım dışında hep kısa saç kullandim uzun saça göre daha modern ve tarz duruyor ama kesecek kişinin içinize sinmesi lazım yoksa pişman olma oranıniz artıyor 

  15 mayıs 14:01

  401. Saçından sıkılırsın tamam dersin kısa kestircem gider kestirirsin hop saçları beline kadar çok güzel saçlı biriyle tanışır yada görürsün. Ben ne zaman saçımı kısa kestirmeye karar versem (omzumdan biraz 2 3 cm yukarısı ,çeneyle arası) aslı enverin o müthiş saçlarını görüyorum ve erteliyorum. Daha önce kestirdigimdeyse gelin grubunun arasında kalmıştım o çok acıydı çünkü arada saçlar beline kadar olan doğal sarışınlarda vardi.Yinede Bence müthiş cool duran, cok modern birsey kısa saç. Tarzına tarz katıyor.

  15 mayıs 12:23

  400. hayatımda 18 yıl boyunca düzenli olarak kullandığım saç boyudur. yıkaması kolay, kurutması kolay, şekillendirmesi kolay. saça ayrılan zamanı inanılmaz kısaltır. yakışanda efsane durur kimisinde ise, bazı dönemlerde bende olduğu gibi, erkek çocuğuan çevirir insanı. ben kısa saçı çok seviyorum ancak uzatmak istediğimde omuz hizama ulaşması 2 seneyi bulduğu için artık uzun saça geçiş yaptım. erkek tıraşından küte kadar çeşitli versiyonlarını denedim. gerçekten büyük rahatlık. belki ileride yine kestiririm. ama kestirmeyi düşünen varsa iyi düşünsün derim. pişman olursanız eski saçlarına kavuşmak eziyet haline dönüşebilir.

  15 mayıs 10:51

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar