yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (369)
  • medya (51)

  369. yanan saçlarımın uçlarından gitmesi gerekirken bi cesaret küt kestirdim ve tam zamanına denk geldi ki kestirdiğimden beri kestiren kestirene

  oldukça cool, modern bi görüntüyü beraberinde getirdiği doğru

  daha canlı, dinamik, genç görünüyorsunuz ancak yüzünüz inceyse

  aşırı zayıf biri olmama rağmen yüzüm çok fazla yanaklı görünüme sahip bu yüzden kısa saçı kendimde sevemedim

  sevemedim diyorum çünkü daha önce hiç küt olucak kadar kısa kullanmamıştım

  uzaması için çareyi hindistan cevizi yağında buldum

  kısacası yakışana yakışan yakışmayana yakışmayan bi saç modeli

  14 ekim 00:11

  368. demet evgar'a çok çok yakıştırdım.

  (link: https://www.instagram.com/p/B3UTX7PJgVv/ sarı hali )ve (link: https://www.instagram.com/p/BykeGzYJIDP/ kahverengi hali.)

  bu modelin bana yakışacağını bilsem dakika durmam kestiririm. çok güzel ve cool bir model bence. ama yakışana yakışır...

  13 ekim 23:37

  367. En güzel örneklerinden biri için foto ekliyorum. Bu saç modeliyle ne giyerseniz giyin, ne kadar süslenirseniz süslenin alaturka durmazsınız. En düz halinizle bile tarz görünürsünüz. En bayıldığım kısa saç modeli.

  ilgili medya:
  2
  9 ekim 20:45

  366. içine düşünce saçınız omzunuzu 1 mm geçtiği anda nefes alamıyormuş gibi hissettiğiniz bataklık. ama iyi olanından.

  8 ekim 20:22 8 ekim 20:22

  365. Saçı benim gibi kıvrılmaya meğelli olanlar ve saçıyla uğraşmaktan haz etmeyenler uzak dursunlar derim. 3 senedir saçım kısa, düzleştirince çok güzel oluyor ama ben üşengeç biriyim. Uzatma kararı aldım.(uzatmaktan kastım gögüs üstü, çok uzun saçtan hoşlaşmıyorum) 

  8 ekim 18:51

  364. belimde ki saçlarımı omzumun üstünde kestirirerek yine düştüğüm bir batak.

  ama yıkaması, şekil vermesi aşırı rahat

  7 ekim 22:02

  363. kuaför korkumdan bir türlü deneyemediğim saç modeli.

  yıllardır saçlarımı kısacık kestirmek istiyorum. ama öyle bob lob mathilda vs. değil. tam olarak pixie'nin 3 ayda uzamış hali. ama bu saç tipini düzgün kesebilen kuaför maalesef yok. pixie ya da kısa kesim dediğinizde hepsi aynı saçı yapıyor ki yaptıkları (link: https://d4l6i3suptb3a.cloudfront.net/wp-content/uploads/2014/03/mom6.jpg kesim) emo gibi görünmenize yol açıyor, kafanızı büyük gösteriyor(sanki o kabarık saçın altında voldemort gizliymiş gibi.) ya da 15 yaşındaki birini bile 30 yaşında gösteriyor.(maalesef kendi çevremde canlı örneğiyle de karşılaştım bu durumun.) jenniferda bile (link: https://pixel.nymag.com/imgs/fashion/daily/2013/11/08/08-jennifer-lawrence.w330.h412.jpg böyle) duruyor yani siz düşünün.

  aslında instagram'da bir sürü kuaför var istediğim saçı yapabilen (bkz: caner anaç) ama hiçbiri fiyat yazmıyor ki bu da kuaförcede büyük harflerle PAHALı anlamına geliyor. zaten çoğu da elit yerlerde, ünlülerin de gittiği popüler kuaförler ya da direk özel randevuyla ayağınıza kadar gelen kuaförler oluyor. ama bir saç kesimine 100-200+ tl versem öğrenci halimle bir iki ay aç gezerim resmen.

  umarım sadece hayallerimde kalmaz kısa saç ve cesaretimi toplayıp iyi bir kuaförde kestirebilirim. bir kestirsem hayatım düzene girecekmiş, farklı bir ben yeni bir sayfa açacakmış gibi hissediyorum.

  7 ekim 20:57 7 ekim 21:04

  362. Kıvırıcık saçlarımı gecen sene anlık bir kararla mahalle arası bir kuaförde sarı yaptırdım. Saçlarım tüm sağlığını kaybetti ve saçma sapan şekillere girmeye başladı. Üstüne sarılar pişmaniye gibi uzayıp kopuyorlardı. Evet, ölmüşlerdi. Yine de idare ettim bir sekilde bakımlarla. Bir senede sarı kısımlar omzuma gelecek kadar uzadılar ve bende tamamen kurtulmak içim kısa saç fotografları arastırmaya basladım. Daha önce önlerde asırı kötü duran yerleri kahkül kestirmiştim. Şimdi de kulağımın altında kestirdim. Kesen kuaför istediğimi tam olarak anladı neyseki... Su an sadece yıkayıp çıkıyorum ve sanki maşa yapmışım gibi canlı kıvırcıklarımla mutlu mutlu geziyorum. Bu arada ben kıvırıck kullanacağımı özellikle belirttim ve kuaför ona göre kesim yaptı. Keske aylar öncesinde kestirseymişim.

  15 eylül 05:46

  361. Yaklaşık 6 ay önce saçlarım çok döküldüğü için kısacık kestirdim saçlarımı, hem de kahküllü. Dalgalı saçlarıma nasıl bi cesaretle yaptıysam bunu hergün şekil vermesi çok zor oldu. Şimdi hızlı uzatmanın yollarını arıyorum. Aslında sevmiş olsam da dalgalı saçta kendime bir türlü yakıştıramadım. Sürekli düzleştirmek de zaten az olan saçıma zarar veriyor. Rahat kullanabilen yakışan insanlara da ayrı imreniyorum ama. 

  14 eylül 13:47

  360. ne zaman kısa saç konusu açılsa aşk-ı memnunun final yaptığı dönem kuaföre saçımı kestirmeye gidip “aşk-ı memnu nihal modeli istiyorum” deyişim aklıma geliyor ve utancımdan yerin dibine giriyorum. nedense o saç kesimi çok hoşuma gitmişti. geçen gün baktım yine gerçekten çok yakışmış hazal kaya’ya o saç. benim kendi saçım dalgalı, kalın telli ve kabarık. o yüzden kısa saç bende istediğim gibi durmuyor. iki yıl önce saçım belimdeyken kulak hizama kadar kestirdim neredeyse. evet gerçekten çok rahattı, özellikle duş alırken falan. ama kısa saçlı görüntüm beni mutlu etmiyor bunu anladım. özellikle kışın zaten giydiklerim beni beş kilo fazla gösterirken kısa saçla kafam küçücük kalıyor kendimi pek beğenemiyorum. ben saçımı kestirirken kırıkları gitsin, saçım bi kendine gelsin diye kestiriyorum ama kestirdikten sonra kabarık halinden çok rahatsız olduğum için sürekli düzleştiriyorum bu sefer yine kırılıyor. kısır döngüye giriyorum. bir de kısa saç için alternatif az düzleştirmekten başka, örüp açsam çocuk gibi oluyor, maşaya gelmiyor. ben yine de kısa saçın rahatlığını, modernliğini, kullanımını seviyorum, saçlarım kabarık olmasaydı ve daha düz olsaydı kesinlikle hep kısa saç kullanırdım. 

  18 ağustos 13:30

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar