girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (237)
  • medya (23)

237. Dün itibariyle koyu kızıl saçlara sahibim.(gizlinot: Canım sıkıldı hadi kızıl olsun dedim neden??) Koyu kestaneydi saçlarım. Uçlarını hafif açıp boyayı kırdım, dibi doğal saçımdı zaten sıkıntı olmadı. Arada bir kısım koyu kaldı sadece. Şarap kızılıyla kor ateş kızılını karıştırıp yaptım. Yakıştı bence,çok sevdiğim kahverengi farlar,rujlar çok daha yakışıyor şimdi. Ama sanırım her yeri eşitlensin diye sonbahar kızılı vuracağım üstüne. Şimdiki hali biraz zemin gibi oldu. Emin olamadım o yüzden. İstediğim tonu tutturursam wow omg olacağım.

bugün 10:18

236. Tüm bir saçın kızıl olmasından ziyade, siyah saçın aralarına attırılan kızıllar çok daha çekici ve hoş duruyor. Hem bakımı da daha kolay.

13 mart 09:45

235. Lise biter bitmez gittim saçımı kızıl yaptırdım, ama ne kızıl. İlk kuaföre boyatmıştım o tabi bi karışımlar bişey. Sonra öğrenci bütcem her ay boya parasını kaldıramaz diye kendim boyamaya başladım. Bazen palette 6.888 bazen koleston kor ateşi kızılı mı ne. Yurtdışında olduğum dönemde de tabi bu renkleri bulamadım lorealin plum diye bir rengine boyadım. Hep de yakın tonlar oldu. Beyaz tenliyim, kahverengi gözlüyüm,gayet de çok yakışıyordu. Ömrümün sonuna kadar benimlesin diyordum kızılım. Sonra 7yıllık seviyeli yer yer tutkulu birlikteliğimizi aptal gibi kumrala dönme isteğimle bitirdim. Kumralı sevmedim simsiyah yaptım. Yine içimde bir kızıl aşkı. Siyahtan döndüm kızıla bi baktım ki o kızıl o kızıl değil. Aynı ton ı ıh mümkün değil olmuyor. Küsmüş bebeğim bana. Ben de zaten sıkıldım uğraşmaktan şu an başka bi renkle aşk yaşıyorum. Özetle kızıl saç bir tutkudur.

Edit:bakımı da çok zor değildi onu eklemek istedim. Ayda bir boya. Bazen 3haftada bir. Ama ben 4-5ay boyamadığımı biliyorum. Biraz şans işi sanırım. İki üç tane de kırmızı renkli havlu edinin muhakkak. 

12 mart 12:38 12 mart 12:41


234. 8-9 yıldır turuncusundan moruna kırmızısına bir sürü renk kullandım. çok seviyorum, vazgeçemiyorum. başka bir renk boyatmayı pek düşünmüyorum. fakat bence gerçekten zor bir iş kızıl saçlı olmak. kendi renginiz koyu ise dip boyanız hemen bağırmaya başlıyor. sürekli tüm saçınızı boyatmanız gerekiyor. çok çok fazla akıyor. yazın çok terlediğim için yastığa bile geçmişti diyebilirim. kendime 2-3 tane siyah renkte havlu aldım, biraz daha rahatım.

saçımı kızıla boyadığım için pişman mıyım? hayır. yine olsa yine yaparım <3

12 mart 11:41

233. Her kadın hayatında bir kere de olsa saçını kızıla boyamıştır ya da boyamak istemiştir. Çekici bir renk olduğu için insanlar kendilerinde olmasını istiyor. Ben de bir dönem kardeşimin kadın kuaförü olmasının mükafatıyla 4 saatlik yoğun bir çalışmanın ardıncan saçlarıma kızıl balyajlar attırmıştım. Sonuç efsane! Bir kızıl renk bir insanı bu denli mi değiştirir. ancak ömrü uzun olmadı. 2 ay sonrasında siyah sağlarım o kızılla intikamını aldı ve yok etti.

12 mart 10:09

232. 9. sınıfta ergenliğin zirvesinde olduğum dönemler gittim kızıl saç boyası aldım, sonra da kendimi banyoya kilitledim.

sonuç kırmızı havlular, annem sinir ve şok içinde olan biteni anlamaya çalışıyor...

babam hiç anlamadı ya, gerçi saçımı sarı yapınca da "haa sende bi değişiklik var gibi" demişti sadece :d

çok kötü olmamıştı bana ama sürekli aktığı için ben de sürekli alıp alıp boyadım bir süre sonra evde kırmızıya dönmeyen havlu kalmadı ve kızıl saç maceram annemin tehditleriyle sona erdi :(

11 mart 21:36

231. zaafım olan saç rengi. kızıl saçlı kadın/erkek görünce dayanamam, hayranlıkla bakarım. aşırı kuaför fobim olduğu için,kendim palette 7.77 yoğun bakırla boyuyorum. üzgünüm ki süslüler çok çabuk akıyor, bir de sarı saç gibi bu ay dip boya yapayım gibi bir lüksü yok, her ay tüm saçı boyamak yoruyor ama vazgeçemiyorum.  akmayan bu renk skalasında boya biliyorsanız , gelen kutuma beklerim :*

ilgili medya:
1
11 mart 21:24


230. çok uzun zaman kullandığım ve çok sevdiğim saçtır. şu an saçlarım sarı ama her gün acaba tekrar kızıl yapsam mı diye düşünüyorum. beyaz tenliyim renkli gözlüyüm biri kızıl harika oluyo diye biri sarı çok yakıştı diyo en son vurucam 3 numaraya galiba. yaktın beni kızıl saç sevdası

9 şubat 17:04

229. Sadece beyaz tenliler degil evet esmerlere de cok yakisiyor . Esmer tenliyim yani çok koyu değil ama esmerim ve saçımı kızıl yaptigimda hayatımda duymadigim iltifatları duydum herkes inanılmaz begeniyordu . 2 hafta mükemmel olan renk sonra üzüyordu kullanması çok meşakkatli ama vazgeçilmez bir renk, siz onu bıraksanız o sizi kolay kolay birakmiyor zaten emin olun :d

9 şubat 14:22

228. kim demiş esmere yakışmaz diye ya. aşağıya ekleyeceğim resimlerideki rengi çok istiyorum mesela ama bu kadındaki kadar güzel durur mu benim beyaz cildimde emin olamıyorum:

bu arada kızın adı Bri Hall youtuber belki bakmak isteyen olur

ilgili medya:
2
9 şubat 03:14 9 şubat 03:17