yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (263)
  • medya (38)

  263. neredeyse iki yıldır kestane tonlarındaki saçımın yerini alan saçtır kendisi. Aİlemde çok fazla ginger olduğundan ten rengim de uygun.

  Çok koyu olmayan bir renkten açıldığı için kuaförüm tümden renk açmak yerine, hafif bir renk açıcıyla aynı anda uyguluyor boyayı, teknik tabirleri bilmiyorum üzgünüm. Doğal bir kızıl da kullandığımdan hem çok doğal duruyor, hem de hiç bir yere bulaştığını görmedim akınca. Zaman içinde saç açılıyor doğrudur ama o zaman da tatlı bir karamel rengini alıyor.

  15 eylül 08:09

  262. Lise bittikten sonra yıllar boyunca açıklı koyulu birsürü tonunu denediğim saç rengi. Beyaz tenli oluşumdan ve yüzüme yakıştığı söylendiğinden ayrı bi mutlu oluyorum. Akması, havluyu yastığı boyaması falan umrumda değil. Doğru tonu tutturduktan sonra aynaya baktığımda resmen kendimi baya beğeniyorum. Bazen diyorum acaba kahverengiye mi dönsem, eski fotoğraflarıma bakıyorum. Ama insan bu kızıl saça bir defa bulaştı mı bırakması çok zor. Bırakan varsa nasıl yapmış bana da söylesin. Yapıştı kaldı üstüme ama mutluyum da. Kafam karışık süslü sözlük..

  14 eylül 13:40

  261. Uzun bir dönem kullandım kızıl renkleri. Turuncusu kırmızısı pembesi. Daha yeni yeni güç bela kendi rengime döndüm. Aslında hala arada bir eski fotoğraflara bakıp boyayasım geliyor ama orijinal halime çok sayıda pozitif geri dönüş aldığımdan şimdilik tutuyorum kendimi. Zor renklerdir kızıllar ama. En ufak nemlilikte akma potansiyeli var, tüm beyaz havluları pembeye çevirme olasılığından bahsetmiyorum bile. Öte yandan ciddi anlamda çekici de duruyor(gizlinot: Tam bir sex machine görüntüsü) uzaktan fark edilmesi de güzel bir bonus sayılabilir.

  9 eylül 23:27

  260. Yıllarca sahip olduğum saç rengi. 18 yaşımdan yaklaşık 25’e kadar kızıldım. Her tonunu kullandım. Genelde pembe alt tonlu açık tonları severim. Zaman zaman özlesem de kullanması çok zor olduğu için tekrar elimi atmaya korkuyorum. 

  9 eylül 21:40 9 eylül 21:41

  259. Koleston aşk alevi ile boyadım 4 ay boyunca, koyu kestane saçım bu şekilde az da olsa açılmıştı ve daha sonra yoluma akos-cilek ile devam ettim ve gerçekten benim icin devrim niteliğinde bir değişim olmuştu. Şuan saçım pembe-kizil arasında ve çok mutluyum.

  Ama her yere bulasmasindan, yağmurdan kaçmaktan ve bilhassa ayda bir dibimin gelmesinden bıktım.

  9 eylül 21:25

  258. bugün boyadım... diplerim çok açıldı maalesef. geri kalan boya siyahtı, dipler normal saç rengimdi. 1 cm dip aşırı kırmızı, geri kalan koyu kızıl. saç diplerim çok tahriş oldu ama kuaför hep diplerin zamanla geçeceğini söyledi, hem de renk zamanla düzelirmiş boyamayla falan. bakalım. yakıştırdım kendime.

  8 eylül 22:57

  257. Doğalsa aşk yaşadığım saç rengi. Bana hep Weasley ailesini hatırlatır.

  Boyayla elde edilen kırmızı kızılı itici buluyorum.

  6 eylül 18:54

  256. Ne zaman saçını koyu ve soğuk bir kızıla boyamış birini görsem iç geçiriyorum süslüler

  Çünkü bu rengi hem kendim istiyorum hem de erkek arkadaşım bana yakışacağını düşünüyor ama çevremde saçını kızıla boyayan ama o renk akınca bir garip çirkin renkle kalanlar ve tekrar boyasa da kızıla bir türlü dönemeyenleri gördükçe cesaretim kırılıyor (gizlinot: Belki onların başarısızlığıdır tabi denemediğimden bilmiyorum )

  Yaklaşık 5 senedir falan saçımı kınayla bi tık da olsa kızıllaştırmaya çalışıyorum ama saç rengim koyu kahve olduğu için anca güneşte belli olan koyu bir kızıla dönüyor böyle idare ediyoruz iste :(

  6 ağustos 23:22

  255. Üç yıldan uzundur kullandığım renk. Ben oldum olası kuaförde saç boyatmayı sevmiyorum, kendim yapabilirim diye düşünüyorum ve evde boyuyorum. Hem daha ekonomik oluyor, hem de istediğim tonlarda bir renk elde edebiliyorum. İlk zamanlar 40 vol. oryal vurup (saçım siyah olduğu için) ardından manicpanic, jean colors gibi yarı kalıcı boyalarla boyardım çünkü siyah saçı açmadan kızıllaştırmak imkansız sanıyordum. bir de ben kestane kızıl gibi değil de çilek kırmızı gibi daha canlı, daha kırmızı kızılları seviyorum ve oksidanlı boyalarda bir türlü istediğim sonucu elde edemiyordum. Fakat son zamanlarda saçım çok yıpranmıştı her ay açılmaktan canıma tak etmişti artık. Ben de internette araştırırken lorealin majicontrast isimli boyasına denk geldim, süslüler inanamaycaksınız ama siyah boyayı bile açmadan kıpkızıl yapan harika bir boya. Artık dibim beni rahatsız ettikçe (genelde 2-3 ayda bir boyuyorum çünkü biraz pahalı bir boya) loreal ile boyuyorum, sonrasında da rengi attıkça igora royal ya da jean colors’ın kızıllarıyla cila atıyorum. fotoğrafını da ekleyeceğim medyaya bulup. 

  ilgili medya:
  1
  6 ağustos 00:39

  254. Yaklaşık 4. sefer geri döndüğüm renk. Ben koleston aşk alevi kullanıyordum ama bu sefer içine igora 0.88 kırmızı yoğunlaştırıcı ekledim. Boyaların yapısı mı değişti nedir önceden sadece havlum batardı ama artık yastıklarım ve kıyafetlerim de battı. Boyadıktan 2 hafta sonra tatile çıktım ama tatil boyunca sürekli deniz-havuz olaylarına girdiğim halde bile akmaya devam ediyor. Önerisi olan varsa çok açığım yoksa sonum koyu kahve olacak.

  25 temmuz 02:02