yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (6)

  43. Watsonsta yer alan k-beauty serisi sheet maskların neredeyse tümünü denemiş biri olarak benim için en efsanesi kesinlikle frudia air mask snowy dir. Mavi şeffaf bir ambalajı var ve içerisinde o kadar fazla ürün var ki kalanıyla bir kere daha kullanabileceğiniz kadar ürün içeriyor. Ne yazık ki tek kullanımlık. O kadar aydınlık, parlak ve yağlandırmadan nemlendiriyor ki bayıldım. Ne zaman gitsem ilk bu bitmiş oluyor ve gördüğüm yerde kapıp stokluyorum.

  20 eylül 18:55 20 eylül 20:03

  42. En uygunu bile gereksiz pahalılaştı mesela garnierin kağıt maskeleri geçen sene 7 tl gibi bir fiyata satılırken şu an 18 tlye kadar çıkmış durumda ve etkisi kısa sürecek bir şey için o kadar para vermeyi saçma buluyorum onun yerine maskemi kendim yapıyorum doğal kil taşı üstüne sıcak su döküp maske kıvamına getiriyorum sonra yüzüme sürüyorum üstünde kalan suyunu saç diplerime bile sürüyorum hem doğal hem de kilin antiseptik özelliği sayesinde içim de rahat bu arada eskilerin kil taşıyla yıkandığını da söyleyim

  10 eylül 18:03

  41. Kağıt maske alırken 2 kere düşünüyorum . Fiyatları ve ürün miktarı sebebiyle. Tek kullanımlık yada içinde kalan fazla ürünle (kapsül şeklinde ıslanınca açılan yada normal maske formunda) tekrar maske yapabilir miyim diye düşünüyorum . Çünkü cilt 28 günde bir yenileniyor ve maskenin görevini yapabildiğini anlamam için fazla sayıda alabilmeliyim. Haftada 2-3 defa gibi dusunursem maske uygun bi fiyata gelmiyor. Ee boyle olunca cildimdeki soruna yonelik tedavi , krem,serum gibi daha işlevli şeylere para vermeliyim.

  Mesela cilt aydınlatma-nemlendirme serumları , c vitamini,hyaluronik asit gibi güvendiğim ürünleri gözaltı için olan maske pedlerine veya yüz için olan maske formuna seyreltip yedirip yüzüme uyguluyorum. Bu tür konsantre asitli olan ürünler seyreltilince cildime herhangi bir yan etki sağlamaz .Kağıt maskeyi kendim yapmış oluyorum diyebilirim. Böylelikle hazır maskelerin içeriğinde ne var, iyi midir , kötü müdür diye düşünmüyorum .

  9 temmuz 21:58

  40. Düzenli kullanımda faydalı olduğunu düşünüyorum. Nemlendirme, aydınlatma ve lekelerin görünümünü azaltma etkisi gözlemledim kendi cildimde.

  9 temmuz 21:26

  39. Kağıt maskelerde her seferinde gözüm kalıyor ama hem nemlendirmekten başka bir etkisi yok gibi, hem de tek kullanıma göre biraz pahalı bence. Ona para vereceğime daha uzun süre kullanabileceğim cilt bakım ürünlerine bakmak bana daha mantıklı geliyor...

  9 temmuz 20:21

  38. şuana kadar pek işe yarayanını görmedim fakat şöyle birşey yapıyorum, kağıt maskeyi bir kere kullandıktan sonra yıkayıp kendi hazırladığım maskede bekledip, kağıt iyice maskeyi emince yüzüme yerleştiriyorum. bunun için son zamanlarda minik sıkıştırılmış kağıtlar çıktı fakat hiç beğenmedim. birincisi su kıvamlı maske olmalı hazırladığınız karışım, tamamiyle likit olmadığı sürece kağıt ememiyor ürünü. tamam likit yaptınız diyelim bu seferde az bir fazla bekletmede kağıt hamurlaşıyor ki ben bu hamurlaşmayı kağıt yüzümdeyken dahi yaşadım. o yüzden bir kağıt maske alıyorum kullanabildiğim kadar kullanıyorum. buda takriben 10 kullanımlık oluyor benim acımdan.

  9 temmuz 02:15

  37. Bugün gratiste gezerken 13 yaşındaki kuzenim bile 'bu maskeler hiçbir işe yaramıyor yüzü sadece nemlendiriyorlar o işi kremler de yapıyor' dedi bugün. Şok oldum valla sonra çok haklısın ablacığım dedim:d reyondan sessizce uzaklaştık.

  9 temmuz 01:32

  36. Kağıt maskeler nedense bana da etkili gelmiyor. Belki düzenli olarak her gün kullanılırsa etkisi gözle görülür ama ona da para yetecek gibi değil çünkü çok pahalılar. Onun yerine önceki süslerin de dediği gibi uyku, gece, nem maskesi gibi maskeler daha işe yarar hissettiriyor.

  9 temmuz 01:14

  35. Üstteki girdiye kelimesi kelimesine katıldığımı söylemek istiyorum. Alacaksanız da nem verme vaadinde olanları alın diğerlerinin etkisi cidden çoğunlukla alınmıyor ya da baya anlık oluyor uyku maskesi ya da serum almak daha mantıklı 

  9 temmuz 00:46

  34. Acil durumlarda kullanılabilecek bir kurtarıcı. Bunun dışında benim cilt bakımımda bir yeri Yok, etkisi çok çabuk geçiyor. Bütçe ayırmaya değecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. İki tane alır, buzdolabına atarım. Cildim çok ölü olduğunda önemli bir yere gideceksem anca öyle yaparım. Uyku maskelerinin çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum.

  9 temmuz 00:35