yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (7)

  55. Kore cilt bakımının popüler olması ile keşfettiğim ve kullanmaya başladığım maske.

  Önceden çeşitli kozmetik markalarının kil, peeling maskelerini kullanıyordum ancak fazlaca bir etkilerini göremedim.Şimdilerde kağıt maskelerini özellikle de By wishtrend in natural vitamin maskesini kullanıyorum. c vitamini içeriyormuş ve cildi yenileme özelliği varmış. internetten satın aldım, fiyatı diğer maskelere göre biraz fazla ama ayda 3-4 kullanım yeter de artar bile. kullanımı rahat, sadece kullandıktan sonra cildinizde kalanı iyice yedirmeniz gerekiyor. kullanmaya başladığımdan beri  cildin baya nemli ve yumuşak ancak tam etkisini düzenli kullanım sonunda görmek lazım.

  11 ekim 2019 16:55

  54. Normalden kuruya dönük cildimde Bu yıl farklı çeşitlerini denemeye başladığım cilt bakım ürünü. Bir gün önceden gece yapıldığı zaman etkilerinin ertesi güne iyice azaldığını düşündüğüm için gün içinde yapmayı daha mantıklı buluyorum genelde gece yapılan bir ürün olsa da. Fakat bazılarında da ürünü yedirme problemi oluyor. Genel olarak hepsinin ortak özelliği nem, cilde verdiği canlılık ve ışıltı oluyor ama öyle birkaç gün etkisi sürenini hiç kullanmadım tabiki, olduğundan da emin değilim. Misal (link: https://www.suslusozluk.com/by-wishtrend-natural-vitamin-21-5-enhancing-sheet-mask?tab=entries&p=1 şu ürünün) etkisini 2-3 gün gözlemlediğini söyleyenler çok fazlaydı ama ben bunu gözlemleyemedim. Özel günlerde kullanmak için indirim zamanlarında 1-2 tane alıyorum ben büyük paralar yatırılmasını pek mantıklı bulmuyorum. özellikle missha markasından tercih ediyorum. Genel olarak en sevdiklerim (link: https://www.suslusozluk.com/cosrx-one-step-pimple-clear-kit bu setin içindeki kağıt maske) ve (link: https://www.suslusozluk.com/missha-real-solution-tencel-sheet-mask bu) oldu. en sevmediğim ise A’pieu orange slice sheet mask oldu. girdisini açmaya bile gerek duymadım hatta o kadar işe yaramıyor bence

  28 eylül 2019 12:30

  53. romantik komedi filmlerinde sevgilisinden ayrıldıktan sonra kız kıza buluşup kafa dağıtmak için yapılan pijama partilerinin vazgeçilmez ürünüdür. ama hiçbir işe yaramaz, sadece bakımlılık hissi verir. ha bide kasa önünde gördüğümüz zaman dayanamayalım diye tatlış tatlış ambalajları olur ki illaki o sepete bir tane atılır.

  27 eylül 2019 17:10


  52. kullanım kolaylığı olarak her ne kadar işlevsel olsa da bence para tuzağıdır. Drugstore olan maskelerin cildime etkisi ancak gün sonuna kadar olduğundan ben almayı bıraktım. Aktardan aldığım kil ile hayatıma devam ediyorum. Mutluyum. 

  27 eylül 2019 11:30

  51. bence para tuzağı.. bunlara teker teker para harcayacağıma güvendiğim bir markadan klasik kutuda 1 adet temizleyici 1 adet de nemlendirici maske alıp bir sene kullanıyorum. onu da dene bunu da dene derken daha çok harcıyoruz bence..

  26 eylül 2019 15:29

  50. Ben Sanshot' tan mamonde rose ve magnolia maske alıyorum. Cildim parlak ve neme doymuş oluyor.

  25 eylül 2019 22:07

  49. işe yaradığına emin olmamakla birlikte çok sevdiğim maskeler. Watsons indirimlerinden snp ve frudia markalı olanları stokluyorum. Nemlendirici olanlar tercihim. kendinizi iyi hissediyorsunuz bu benim için yeterli sebep aslında

  25 eylül 2019 18:54


  48. Birkaç defa kagıt maske alıp,kullandım.Normalde haftada 3 gün maske yapıyorum ama ben bu kâğıt maskeleri hiç sevemedim. Kağıdın yüzümde ağırlık yapmasından hoslanmıyorum,maske yüzüme çok büyük geliyor rahat edemiyorum,kağıdı çıkarınca bile ürünün ambalajında kalan maskenin çoğu ziyan oluyor(yüzüme sürsem de üründdn yeteri kadar faydalanamadığımı düşünüyorum).Tek kullanımlık oldukları için pek hesaplı da sayılmazlar.Ben o yüzden tüpte veya kavonozda olan,uzun süre kullanabilecegim maskeleri tercih ediyorum.

  25 eylül 2019 18:11

  47. indirim döneminde sephoranın kağıt maskelerinden almıştım baya hem yüz için hem göz altları için. bana göre de çok faydası yok bunların ama psikolojik olarak iyi hissettiriyor kendini şımartıyormuşsun gibi falan hissediyorsun. ama şunu da söyleyebilirim watsons ya da gratisten aldıklarıma göre de daha iyi olduklarını düşünüyorum. en azından yüzümde yanma batma kızarıklık kaşıntı yapmadı hiçbiri. bir de makyaj öncesi cildi gerçekten makyaja güzel hazırlıyor. onun dışında bir numarası yok zaten.

  25 eylül 2019 12:29

  46. Watsons maskelerde bir alana 2.si %70 indirim yapıyor bazen. O dönemlere denk getirip stokluyorum. Maskeler için bi kutu oluşturdum tüm maskelerim içinde. İhtiyacıma göre haftada bir civarı kullanıyorum. Sivilce yapan bir iki tane oldu onları almamaya dikkat ediyorum. Kullanması keyifli ve verdiği nemli aydınlık hissi seviyorum. Keşke daha uygun olsa daha çok alsam. En sevdiklerim cica maskelerin yatıştırıcı olan yeşili(watsons), en sevmediğim de beabeauty maskeler(yüzüme oturmuyor).

  25 eylül 2019 11:57