girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (181)
  • medya (2)

181. İlk aldırdığınız bir yıl kaşlarınız çok güzel giderken, aynı kuaförede gitseniz bir süre sonra kaşınızın şeklini üzülerek söylüyorum bozuyorlar, artık kaşımı aldırmamaya karar verdim.

Kaşımı kendim çizip istediğim şekli verip, kendim alıyorum. Altlardan alırken acıyor, bu yüzden altlara fazla dokunmuyorum bunu birde doğal kaşımmış görüntüsü vermek içinde yapıyorum aslında.

Sizede bunu öneriyorum düzgün aldığınızda hani o iple alınan kaş gibi durmasada gayet düzgün bir sonuç alıyorsunuz.

17 temmuz 00:29

180. acısını falan geçtim süslüler ben hep bir kaşımı yuvarlak diğerini düz alan kaşçılara denk gelmekten çok yoruldum :( iki kaşı eşit almak neden bu kadar zor geliyor anlamıyorum. bir de doğal olarak tek kaşım hafif daha yüksek olduğundan biraz deneyimsiz biri alınca mimik yapan emojilere dönüyorum ya :(

17 temmuz 00:26 17 temmuz 00:26

179. Baskasinin kasima dokunmasindan korkuyorum, seklini bozucak diye. Kendimi bildim bileli kas razoriyla aliyorum. Sertlesme, yayilma vs olmadi.

16 temmuz 15:20


178. Kaşlarımı iple aldırıyorum ve her seferinde kaş çevremde 2-3 tane sivilce çıkarıyor nedenini hanüz çözebilmiş değilim :( 

16 temmuz 15:09

177. 9 yıldır kaşlarımı aldırıyorum sanki her defasında daha çok acıyor. Küfrede küfrede gidiyorum. Kuaför iple yaklaşırken feminist damarım tutuyor erkekler ne rahat diye saydırıyorum. O değil de İdonunki de çok acıyordur. İdoyla empati yaptıran Allahın belası ritüel

16 temmuz 01:36 16 temmuz 01:37

176. Ben kaşlarımı ince ve kavisli seviyorum ama ısrarla kuaförler kalın ve düz almaya çalıştıkları için bıraktığım eylem.

evde kendim yapıyorum. Hem maddi olarak bana yarar sağlıyor.

Hem de temiz temiz geziyorum. Bıktım herkes seren serengil kaşlı olmak zorunda degil

16 temmuz 01:24

175. kaşlarım yayılmacı bir politika izlediği için 10 günde bir yaptırdığım eylemdi.sonra baktım ki bir ayda 50 lira civarı kuaföre vermeye başlamışım, sıklığını azalttım. ortasını ve aşağı kısımlarını evde cımbızla toparlıyorum. çok acil durumsa ve vaktim yoksa da kaş usturasına başvuruyorum ama çok müdahale etmemeye çalışıyorum çünkü kuaförüm en son naptın kaşlarını bozmuşsun diye sitem etti (gizlinot: bildiğin azarladı aslında ama neyse). zaten kuafördeki kadar temiz ve keskin görüntü elde edemiyorum bir türlü. kaşlarımı yeni aldırdıktan sonra yaptığım makyajlarda kaş altını aydınlatmaktan da aşırı zevk alıyorum.

16 temmuz 00:58


174. Aptal birine denk gelirseniz kaşlarınızı kalıcı olarak küstürebilecek hadise. Kalın kaş moda olduğundan beri eskisi kadar incecik almaya eğilimli değiller ama çoğu yine de vasat, gerek süslü püslü gerek basit yerlerde. Genelde bildiğim yerlerden şaşmıyorum ama illa bilmediğim bir yere gitmem gerekirse d o ğ a l b ı r a k ı n diye üstüne basa basa söylemem gerekebiliyor.

15 temmuz 20:21

173. daha önce hiç denemediğiniz bir yerde asla ama asla yaptırılmaması gereken eylem. sonra kaşlarınızdan biri yere bakarken öteki havaya kalkmış bir vaziyette o dükkandan çıkmak zorunda kalabilir ve kendinizi o kaşların uzamasını beklerken bulabilirisiniz

15 temmuz 18:10

172. Daha önce ortaları dahil hiçbir yerini aldırmadım kaşlarımın. Seyrek olmasının avantajı. Ben gene de pürüzsüz olsun istiyorum bazen iki üç tüy bile gözüme batıyor ama daha gür çıkar mı ya da daha çok belli olur mu diye korkuyorum aldırmaktan..

15 temmuz 16:44