girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (185)
  • medya (7)

185. tam olarak beceremediğimdir. yahu bir insanın bu kadar mı el kabiliyeti olmaz bir kadın olarak? özellikle cımbız tutma ve kılı çekmede insanlar arasında en sonuncu olabilirim. hoş düz çizgi bile çizemeyen ben için aslında normal olmalı belkide. çarem hep en iyi şekilde bu işi yapan arkadaş. sağolsun.

bu konuda becerikli olan tüm süslüleri tebrik ediyorum gerçekten.

17 eylül 23:39 18 eylül 01:25

184. Hiç kuaföre aldırmadım ben. Zaten kaşlarım seyrek, cımbızla kenarları tek tük ben toplasam ve biraz da kavisini belirginleştirsem yeterli geliyor.

Ne zaman sinirlerim bozulsa cımbızı alıp aynanın karşısına geçerim, başlarım almaya. Sinirlerimi bu şekilde çok iyi yatıştırdığımı fark ettim. Normalde beyaz bir göz kalemiyle çerçevelerim kaşlarımı, çerçevenin dışında ve üzerinde kalan kısımları alırım. Sinirliyken bunu yapmıyorum ve dün gece sinirle kaşlarıma giriştiğim zaman daha simetrik aldığımı fark ettim.

16 eylül 20:21

183. her alinista canımı hep aynı derece yakıyor.annem demişti ki alındık sıra canın acısı geçer yoo anne yoo hiç öyle olmadı.neyse benim kaşlarım dağınık ve kalın kavis vereceğiz diye kasımın uçlarını resmen yok ettiler sürekli çeşitli yağlar sürüp kaslarımı tekrar çıkarttım ve kaşlarım suan taylor hill kaşları gibi aynı tek farkı aralıklı olması.çok dağılmiş olanları kendim alıyorum ve kuaförlere o 15 lirayı asla vermiyorum...

16 eylül 14:05


182. Kaşlarını güzel alan kuaför bulan insanlara o kadar özeniyorum ki. Ben bir yere gidiyorum beğeniyorum ikinciye gidiyorum eve gelince ağlama krizlerine giriyorum. Hafif bir kavisi olsun diye oturuyorum Kleopatra gibi kalkıyorum. Artık pes ettim kendim alıyorum herkes de çok beğeniyor fakat ben o doğal görüntüden çok hoşlanmıyorum biraz daha netlikten keskinlikten hoşlanıyorum. Ama asla Allahu Ekber dağlarına ulaşan bir keskinlikten değil.

15 eylül 20:11

181. İfadeyi, tipi inanılmaz değiştiren olay. Yahu iki kılı koparmak bu kadar fark eder mi? İlginç durum.

Makyajsız güzel görünmek için yüze uygun, güzel kaşlar da önemli.

15 eylül 02:37

180. kendimi bildim bileli kendim alıyorum. fakat son zamanlarda artık asımetriklikleri ve fotoğraflarda birinin otur daha yeni geldik, birinin hadi kalk gidelim der gibi çıkmaları canıma tak etti ve arkadaşımın önerisiyle profesyonel kaş uzmanına gittim. canım ablam o kadar tatlıydı ki, on dakikada orman ve sanki iki ayrı insana aitmişçesine birbirinden inanılmaz farklı olan o iki kasımı çok güzel düzene soktu, iki ayda bir de gidiyorum.

ha en önemli yanı da normal bir kuaförden çok çok daha az bir ücret aldı inanamadım. 

öğrenci dostu, iş ahlaklı, çok memnun kaldığım bir isim oldu. ankaralı süslüler ulaşmak isterse numarasını verebilirim.

14 eylül 23:26 17 eylül 23:18

179. Senelerdir kendim alırım. Ne zaman kuaförde aldırsam ya incecik yaptılar yada istediğim şekli vermediler. Bende kendim almaya başladım. İlk zamanlar tamamen eşit olmuyordu ama zamanla elim alıştı ve güzel almaya başladım. Başkasının kaşını alamıyorum ama.

14 eylül 22:03


178. başkalarınınkini çok iyi alırım. çünkü kaslara takiğim. yüzün ifadesini, bakışın anlamını değiştiriyor. kendimi de kaşlarım iyi alındığında güzel bulurum. insanların ilk baktığım yerlerinden biridir. güzel bulmuyorsam o kişiye hayalimde kaş çizerim. bana güvenseler para vermeden işleri hallolur aslında da ben de o topa girmeyi çok istemiyorum. gerek yok. annem biraz güveniyor o bile yine de çok girme sadece çıkanları al diye uyarır her seferinde. neyse 10 sene kendim aldım. bir gün benden iyi alan birini bulduğumda da aldırtmaya başladım. sonuç: beceremıyorsanız kendınız almayın.

14 eylül 22:00

177. kaş çevresindeki ince tüyleri cımbızla alıp hallettiğim eylem. kaşlarım gür değil, alırım da küsüp dökülür gibi bir korkum var o yüzden şeklini değiştirmeye cesaret edemiyorum. daha çok gürleştirmek için uğraşıyorum.

14 eylül 20:16

176. Asla beceremediğim eylem. Kaşlarım yoğun olduğu için maalesef çok çabuk şekli bozuluyor , neredeyse iki haftada bir kuaföre gitsem yeridir , o sebeple kendim düzeltmeye çalışıyorum çok içe girmeden. Kuaföre verdiğim paralardan biraz olsun tasarruf yapayım diyorum ama beceremiyorum :( şu an orman falan olmuş olabilir bu ay da idare edeceğim diye diye. istediğim kaş şekline de asla ulaşamıyorum tam diyorum bu kuafördeki kaş alan kişi çok güzel aldı öbür sefer gittiğimde bozuyor. anlamadım bu işi , bir türlü denk gelemiyorum. Son olarak kaş almak bir sanattır.

14 eylül 20:05 14 eylül 20:41