yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  20. Eşi başak ceylan torun'un yayınlamış olduğu gönderiyle birlikte, asla ummadığım bir grubun baş solisti olacak kişinin ne kadar iğrenç bir mahlukat olduğu gözler önüne serildi. Her zaman arkandayım başak, şimdiye kadar yaşamış oldukların için çok üzgünüm, bütün delilleri sun ve haklarını en ufak zerresine kadar söke söke al. Kendisi belki ileride silmek ister diye medya eklemeyeceğim, ilgili gönderiyi (link: https://www.instagram.com/p/CifLPZfKCY2/?igshid=MDJmNzVkMjY= Şöyle) bırakıyorum.

  18 eylül 21:51

  19. Sesini ve şarkılarını beğeniyorum ama öyle şeyleri ortaya çıktı ki dinlerken kandırılmış hissediyorum ahmdjfk bir de insanlar ne tuhaf karısının fotoğraflarının altında aşkına inandığım tek çiftsiniz, örnek çiftsiniz gibi yorumlar dolu emin miyiz ya bundan djndjd korkudan şarkısını bile yorumlara kapalı paylaşmış adam. Ayrıca grubundakilerle de arasının kötü olduğunu düşünüyorum.  

  8 eylül 2020 15:29

  18. üniversitenin o herkesten kazık yenip dünyanın kaç bucak olduğunu öğrenildiği ilk yıllarında sesi ve şarkıları bana ev olan, beni iyileştiren; gerek saygılı duruşunu gerekse söz yazarlığını senelerdir takdir ettiğim, hayranlığımı kazanmış ancak birkaç ay önce yaşanan rezilliklerle birlikte beni hayal kırıklığına uğratan şarkıcı. ifşa olan konuşmalar vs. bir kenara bırakırsak, evlendiği hanımın reklamcı köklerine rağmen sürecin çok kötü yönetildiğini düşünüyorum. eskiden konserlerinin aylarca yaşadığım şehre gelmesini bekleyen, günde saatlerce kalbime dokunan şarkı sözlerini dinleyen bir hayran olarak ben açıkçası kaan'ın samimiyetine karşı olan inancımı kaybettim. bundan sonra şarkı/albüm çıkarırsa belki dinlerim belki dinlemem, o samimiyeti kaybettiği için belki de sözlere bu kadar vurulmam...

  15 temmuz 2020 00:32 19 ağustos 2020 22:05


  17. müzik kariyeri 22.04.2020'den önce / 22.04.2020'den sonra ayrılacak olan müzisyen. yalan söyleyecek değilim, müziklerini severek dinlerdim. hem solo, hem grup ile çalışmalarını beğenirdim. hele son albümleri akustik travma'yı az dinlemedim.

  kendi gibi "hippimsi, retro sever" bir kadınla evlenseydi bu olayın bu kadar büyütüleceğini, hatta büyütüleceğini bile hiç düşünmüyorum. istisnaslar hariç herkes mutluluk diler geçerdi.

  şimdi gelelim asıl konuya; konserinde liselilere dahi asıldığını öğrendiğim günden beri kendisinden iğrendim. ifşalar çıktı. o kızların yaşının 22'den yukarı olduğunu da sanmıyorum. kendilerinden yaşça küçük kızlardan, sırf kariyeri sebebiyle kolayca nude isteyebilen ve bundan da utanmayan bir şahsiyet olduğunu bilmezdim.

  bunların üzerine, evlendiği kadının da "çıplak fotoğraf atmazsanız sizinle de evlenirler." tarzı konuşması tüy dikti. hayatımda uzun zamandır birinin yerine bu kadar utanmamıştım. ne oldum dememeli, ne olacağım demeli işte.

  skandal evlilik ve skandal ifşaların, haberlerin üzerine; kendisi, zirve noktalarına bakar bakar ağlar artık. sanmıyorum bundan sonra o kadar ileri gidebilsin.

  27 nisan 2020 20:36

  16. asıl şimdi ki soru şu: bu olaydan sonra gerçekten hala konsere gidecek dinleyici olacak mı? şahsen şuan bana üstüne para verseler, ne bileyim meyve tabağı üstüne bedava içki deseler yine gitmem o konsere. kadın ise başkası adına utanmanın tanımı adeta. ablacım bi sakin ol önce, ne bileyim bi soğuk su falan iç. canlı yayında deliye dönmek nedir? fangirl belki insan hayatının bi dönemi olur ama kadın bunun için doğmuş sanırım. 34 yaşında insan bunları aşmaz mı hiç? dünyada kadınlar prensle evleniyor, prenses oluyor, sen de alkolik biriyle evlenince coşuyorsun böyle. mütevazılık, bazı şeyleri sindirmek çok önemli.

  kaan bi önceki canlı yayında diyor ki fanları engelliyorum, sevmiyorum herkes eşittir hayranlık olamaz falan kadın ise sürekli fanların hazırladığı storyler koyup duruyor. sevmiyorum diyor, o da inadına yapar gibi, komedi baya. kadın kendi fan hesaplarını da kesin kendi açıyor, onun kim fanı olacak ya?

  26 nisan 2020 02:43

  15. Vay be! Ben erkek arkadaşım instagramdan tanımadığı kızları takip ettiğinde rahatsız oluyorum ve aldatma sayıyorum, bunun için az kavga etmedik. sonunda ayrıldım zaten. milletin nişanlısı, sözlüsü evleneceği ay neler yapıyor, normal karşılanıyor. Büyük konuşmak istemiyorum, umarım böyle bir şeyle asla sınanmam ama bu durum bildiğin boşanma sebebidir, eğer insanın biraz kendisine saygısı var ise... 

  Haberi okuyunca midem bulandı, iğrendim; hem ifşa edenler adına çünkü çok saygın bir profil çizdikleri söylenemez, hem de hayatımda ilk defa bu olay vasıtasıyla adını duyduğum kaan boşnak adına. 

  26 nisan 2020 00:08

  14. sexting yaptın okey, evlenmeden 3 hafta önce yaptın ona da okey, muhtemelen kafan güzelken cevap verdin kızlara (şakaysa çok komik gerçekse hiç komik değil çünkü) ama karısının bugün ben çıplak foto atmadığım için benle evlendi kızlar demesi sakilliğin kaçıncı boyutu acaba. evlilik cüzdanı bende diye dünyanın en düzgün adamına ve evliliğine sahip oldum sanıyor herhalde. böyle kadınlardan oldum olası haz etmem, evlilik imzadan fazlasıdır.

  25 nisan 2020 23:24 25 nisan 2020 23:25


  13. ben bunda ifşalık bir durum göremiyorum ve gördüklerimde de pek şaşırmadım açıkcası. Kim ki şaşırcam ayrıca kültür sanat neferi filan mı-değil. ayrıca ifşalık bir durum göremememin nedeni de kadın arkadaşın rızasıyla memelerini çekip göndermesi ve bu durumda o arkadaşın aynı zamanda memesini ifşa etmiş olmasıdır. iki tarafta gayet halinden memnun seksting yapmış.

  25 nisan 2020 23:10

  12. Konuştuğu kızın için bebe koyma isteği olan ünlü. Şarkılarını çok severek dinliyorum her şarkısı zevkime hitap ediyor. İfşa olayına gelirsek evet çok şaşırdım ama klasik Türk erkeği hayali

  25 nisan 2020 19:26

  11. Flash evliliği ve arkasından gelen iğrenc ifsalarının sonucunda kendisinden inanılmaz soğudum, yıllardır birçok şarkısını severek dinliyorum çoğunu da ezbere biliyorum ama artık dinlerken rahatsız hissediyorum kendimi, attığı dm’ler tek kelimeyle varoşluk kokuyor. Acaba gerçek kaan boşnak bir bodrumda kilitli tutuluyor da yerine bir başkası mi geçti anlayamıyorum o kadar güzel ask şarkıları yazan adam ve bu adam aynı kişi mi gerçekten? Neyse dolu kadehi ters tut dinlemeye geri döneyim ben en iyisi.

  25 nisan 2020 03:00