sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • medya (10)

  72. Bu kadar mı tahammülsüzsünüz ya! 

  Sıktı artık bu tavır!... hoşlanmadığınız şeyi görmezden gelmeyi bir zahmet öğreniniz.

  Halka açık, dergide yayınlanan karikatür ya, ayıp!

  ilgili medya:
  2
  16 mayıs 14:26

  71. Kabine giden girdilerle ilgili;

  Girdi + şikayet sebebi + katılıyorum / katılmıyorum seçeneklerinin olduğu bir pencereyle karşılaşıyorum. 

  •imla kuralları •bilgi içermemesi •başlıkla alakalı bir girdi olmaması (isabetli gerekçeler olduğundan katılıyorum) dışında farkettiğim şu ki;

  -eleştiriye son derece kapalıyız. Aynı görüşlerde olmadığımız girdileri şikayet edip kabine göndermek istiyoruz.. aksini düşünen insanlar elbette olacak, neden bu kadar tahammülsüzüz, anlam vermek zor..

  •daha da kötüsü meydaya eklenen “arkadan çekilmiş, bikinili bir kadın bedeni”

  - p o r n o g r a f i k - / M ü s t e h ç e n

  Olması gerekçesiyle şikayet edilmiş... kadın poposu ya! Senin, benim popom. Nesi pornografik. Üzülüyorum sözlük...

  24 nisan 11:41

  70. Sürüye uymayan süslülere uygulanan ambargo.

  Bir nevi doğruları korkmadan söyledikleri ve beyinlerini kullandıkları için insanları cezalandırmak, bedel ödetmek.

  Kral çıplak diye bağıranı yaka paça tutup kabine atıyorlar. Bak bunu beğenmedik düzeltmen lazım bla bla...

  Benim de bu hayatta beğenmediğim çok şey var ve maalesef bunların düzelmesi mümkün değil.

  Ne yapayım, kabine mi gireyim?

  Saçma sapan işler peşinde koşmaktan vazgeçince hayat daha az yorucu sanki.

  2 nisan 16:15

  69. Yorum yapamıycam yaşananları az çok hepimiz gördük o sabah. Süslü sözlük başlığına girdiğim entrym ve kabine gönderilme sebebi düzeltmeme rağmen onaylanmadı. Anonimin kendi fake hesabını ele vermesi bizi çok güldürmüştü oysa. Üzüldüm bu girdim için. 

  ilgili medya:
  3
  28 mart 20:30

  68. Süslü sözlük için giren entry nin bir daha çıkamadığı yer.

  12 mart 21:26

  67. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar demişler. benimde içinde 1 tane hakaret veya hakarete denk gelecek kelime bulunmayan cevabım kabine gitmiş hemde hakaret var gerekçesi ile. Sizi bu kadar doğru tanımladığım için affedin anonimden hakaret etmeyi alışkanlık haline getirmiş/ sosyal zorbacılar:((

  30 ocak 22:00

  66. Genelde pek girdilerim kabine gitmez aslında en son damla altun girdim alakasız bir şekilde kabine gitmiş.

  Kabine yollanan girdileri bile düzenlemeyen silen bi insanım hayatla uğraşma biçimim resmen düzeltmek yerine kökten silip yoluma devam ediyorum. (gizlinot: Swh)

  21 aralık 2018 20:20

  65. Yazım kurallarını aşırı ihlal ettiğim gerekçesiyle kabine alınmışım. Bilgi kutusunda ise "eğer girdide yalnızca birkaç ufak yazım yanlışı, tapaj ve dilbilgisi hatası varsa girdi değiştirilmez." yazıyor. Girdimde bir adet tapaj bulunmakta, ayrıca "bir" yerine "bi" yazmıştım. Yorum sizin.

  Ayrıca sayın yetkililer, "dilbilgisi" değil "dil bilgisi" şeklinde yazılıyor. Yazım kurallarını aşırı ihlal ettiğimi söyleyen uyarının yazım kurallarına uygun yazılması hoş olabilirdi.

  ilgili medya:
  2
  21 aralık 2018 17:41

  64. girdilerde şayet düzeltme gereken yerler varsa yazarın düzeltmesi için girdilerin gönderildiği yer. Tanımı yaptığıma göre maruzatıma geçiyorum.

  Kabinde girdi düzenlememek için oldukça dikkat ederim girdilerimi yazarken, şimdiye kadar da oldukça başarılıydım. Kabine giden girdilerim oldu tabii, nerelerde bir düzeltme yapmam gerektiğini anladım ve sildim uğraşmayıp. Bugün yanlış bkz dolayısıyla kabinde bir girdimi(gizlinot: Makyaj koleksiyonuna dair bir başlık var ya hani, işte oraya yazdığım girdimi) gördüm. Uzunca süre baktım, yok yani bkz kullanmamışım. Hatta ben şimdiye kadar hiçbir girdide bkz kullanmadım, vallahi eminim. Gizlinot mu acaba bkz sayıldı diye düşündüm ama gizlinot'un da içini gayet düzgün şekilde doldurmuştum. Ürünlerimi adlarıyla ve hatta numaralarıyla bile yazmışım.

  Şaşırtıyorsun sözlük, çok şaşırtıyorsun.

  30 kasım 2018 19:19

  63. Son zamanlarda sürekli bildirimi gelen, ancak açtığımda “kabin boş oh ferahlık” falan yazısını gördüğüm sözlük sekmesi. Artık süslüler kabine giren girdileri oyluyorlar ya, Sanırım ben kabine atılan girdimi düzeltemeden diğer süslüler bir şutla topu ağlardan uzaklaştırıyorlar. 

  ben de arada kabine gelen girdileri oyluyorum da, gördüğüm şikayetler o kadar komik ki. Hadi şikayet edenlerin saçma sebeplerini geçtim, modlar hangi kafayla bu şikayetleri kabul edip girdileri kabine alıyorlar? 

  Örneğin kısa bir paragraflık bir girdi yazmış süslü, girdide de yazım kuralları, noktalamalar falan çiçek gibi. Şikayet sebebi “sonuna nokta koymayı unutmuş.” Gerçekten. Tüm girdiyi düzgün yazmış ve sadece sonuna nokta koymayı unutmuş. Sonra ‘ölçüsüz smiley kullanımı” var, iki nokta parantez nasıl bir ölçüsüzlükse artık? Hfkfkdld ya kızım siz iyi misiniz? Ben de kendimi yazım kurallarına takıntılı bilirdim, lol ya hakikaten. 

  Hiç noktalamasız yazılan upuzun girdilere arka arkaya eksi verdim diye 18 gün (gizlinot: allah kimseyi modların eline düşürmesin, no merhamet no cry bacım) askıya alınmıştım hatta. Beğenmediysen ver eksiyi geç. Yok Şikayet edecek kadar rahatsız ediyorsa bu noktalamalar, yazım yanlışları falan, girdi sahibine bir tatlı dilli mesajınıza bakar. 

  karşıma düşen kabin girdisinde sadece 1-2 noktalama hatası varsa ve eğer seksist, aşağılayıcı ifade yada şahsa yönelik küfür barındırmıyorsa, ben kabine uygun değil şıkkını işaretliyorum şahsen. İmlâ hatası herkeste olur, çoğumuz mobilden giriyoruz sonuçta. 

  16 ekim 2018 17:03