sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (70)
 • medya (4)

70. Süslü sözlük için giren entry nin bir daha çıkamadığı yer.

12 mart 21:26

69. buradaki bazı insanların kafası gerçekten hiç çalışmıyor bunu çok net anladım.

internetten para kazanma yöntemleri diye bir başlığın altına bir entry girdim bir sayfa da yazı yazdım, tek tek bir sürü yöntem sıraladım. defalarca kabine gitmişti, bugün gene kabine gitti. altındaki şikayet sebebini söylüyorum: "sırf daha önce şikayet edilen clixsense referans linkini araya sıkıştırabilmek için yazmış gibi gözüküyor. bu ne ısrar yahu? gına geldi clixsense reklamı görmekten."

gına geldiyse, birincisi başlığı engellersin, iki beni engellersin. benim girdimin kabine yollanmasından da bana gına geldi. ne reklamı abi ya? neyin reklamı olabilir? koca şirket bana reklam parası mı veriyor ne zannediyorsunuz ya? sadece herkes gibi referans linkimi paylaşmak istiyorum evet ne var bunda?

siz sadece hak yiyorsunuz. siz benim hakkımı yiyorsunuz. bu şikayet sebebini kim yazdıysa o bir sayfa emeğimle yazdığım şeyi reklam olarak kim yaftaladıysa, umarım benim kadar berbat bi gün geçirir.

5 şubat 13:40 5 şubat 17:28

68. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar demişler. benimde içinde 1 tane hakaret veya hakarete denk gelecek kelime bulunmayan cevabım kabine gitmiş hemde hakaret var gerekçesi ile. Sizi bu kadar doğru tanımladığım için affedin anonimden hakaret etmeyi alışkanlık haline getirmiş/ sosyal zorbacılar:((

30 ocak 22:00

67. Genelde pek girdilerim kabine gitmez aslında en son damla altun girdim alakasız bir şekilde kabine gitmiş.

Kabine yollanan girdileri bile düzenlemeyen silen bi insanım hayatla uğraşma biçimim resmen düzeltmek yerine kökten silip yoluma devam ediyorum. (gizlinot: Swh)

21 aralık 2018 20:20

66. Yazım kurallarını aşırı ihlal ettiğim gerekçesiyle kabine alınmışım. Bilgi kutusunda ise "eğer girdide yalnızca birkaç ufak yazım yanlışı, tapaj ve dilbilgisi hatası varsa girdi değiştirilmez." yazıyor. Girdimde bir adet tapaj bulunmakta, ayrıca "bir" yerine "bi" yazmıştım. Yorum sizin.

Ayrıca sayın yetkililer, "dilbilgisi" değil "dil bilgisi" şeklinde yazılıyor. Yazım kurallarını aşırı ihlal ettiğimi söyleyen uyarının yazım kurallarına uygun yazılması hoş olabilirdi.

ilgili medya:
2
21 aralık 2018 17:41

65. girdilerde şayet düzeltme gereken yerler varsa yazarın düzeltmesi için girdilerin gönderildiği yer. Tanımı yaptığıma göre maruzatıma geçiyorum.

Kabinde girdi düzenlememek için oldukça dikkat ederim girdilerimi yazarken, şimdiye kadar da oldukça başarılıydım. Kabine giden girdilerim oldu tabii, nerelerde bir düzeltme yapmam gerektiğini anladım ve sildim uğraşmayıp. Bugün yanlış bkz dolayısıyla kabinde bir girdimi(gizlinot: Makyaj koleksiyonuna dair bir başlık var ya hani, işte oraya yazdığım girdimi) gördüm. Uzunca süre baktım, yok yani bkz kullanmamışım. Hatta ben şimdiye kadar hiçbir girdide bkz kullanmadım, vallahi eminim. Gizlinot mu acaba bkz sayıldı diye düşündüm ama gizlinot'un da içini gayet düzgün şekilde doldurmuştum. Ürünlerimi adlarıyla ve hatta numaralarıyla bile yazmışım.

Şaşırtıyorsun sözlük, çok şaşırtıyorsun.

30 kasım 2018 19:19

64. Son zamanlarda sürekli bildirimi gelen, ancak açtığımda “kabin boş oh ferahlık” falan yazısını gördüğüm sözlük sekmesi. Artık süslüler kabine giren girdileri oyluyorlar ya, Sanırım ben kabine atılan girdimi düzeltemeden diğer süslüler bir şutla topu ağlardan uzaklaştırıyorlar. 

ben de arada kabine gelen girdileri oyluyorum da, gördüğüm şikayetler o kadar komik ki. Hadi şikayet edenlerin saçma sebeplerini geçtim, modlar hangi kafayla bu şikayetleri kabul edip girdileri kabine alıyorlar? 

Örneğin kısa bir paragraflık bir girdi yazmış süslü, girdide de yazım kuralları, noktalamalar falan çiçek gibi. Şikayet sebebi “sonuna nokta koymayı unutmuş.” Gerçekten. Tüm girdiyi düzgün yazmış ve sadece sonuna nokta koymayı unutmuş. Sonra ‘ölçüsüz smiley kullanımı” var, iki nokta parantez nasıl bir ölçüsüzlükse artık? Hfkfkdld ya kızım siz iyi misiniz? Ben de kendimi yazım kurallarına takıntılı bilirdim, lol ya hakikaten. 

Hiç noktalamasız yazılan upuzun girdilere arka arkaya eksi verdim diye 18 gün (gizlinot: allah kimseyi modların eline düşürmesin, no merhamet no cry bacım) askıya alınmıştım hatta. Beğenmediysen ver eksiyi geç. Yok Şikayet edecek kadar rahatsız ediyorsa bu noktalamalar, yazım yanlışları falan, girdi sahibine bir tatlı dilli mesajınıza bakar. 

karşıma düşen kabin girdisinde sadece 1-2 noktalama hatası varsa ve eğer seksist, aşağılayıcı ifade yada şahsa yönelik küfür barındırmıyorsa, ben kabine uygun değil şıkkını işaretliyorum şahsen. İmlâ hatası herkeste olur, çoğumuz mobilden giriyoruz sonuçta. 

16 ekim 2018 17:03

63. en sevdiğim film müziği ile ilgili bir girdimde masum 1 (bir) tanecik kalp koymuştum,

ve bu girdim ölçüsüz smiley kullanımı olarak kabine gitmiş.

1 tanecik kalp smileysi mi ölçüsüz?

üzdün.

28 eylül 2018 02:50 28 eylül 2018 03:13

62. Pötibör bisküvi yazdım diye girdim kabine gönderilmiş ve kendilerince "petibör" olarak düzeltilmiş.Markanın orjinali öyle sevgili sözlük yöneticileri önce araştırmanızı sonra girdilerimizi kabine göndermenizi öneriyorum.

24 eylül 2018 16:09

61. İmla hatası nedeniyle devamlı maruz kaldığım yer. Noktası virgülü kelimesi nedir ya ? Anlaşılır değilse eyvallah ama inanın girdi yazasım gelmiyor artık bu yüzden. 

24 eylül 2018 13:39