girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (122)
  • medya (1)

122. Diş benim estetik algım için baya önemli o yüzden ilk gülümsemesine bakarım. Sadece düzgün olması da yetmez bakalım nasıl gülüyor mendebur.

11 aralık 2017 18:36

121.  Zeka, karakter vs olmayan yerlerdir. Çünkü zeka ve karakter bir erkeğin yeri değildir. Hele bir insanda ilk görüşte fark edeceğimiz bir yer hiç değildir. Onlar tanıdıkça fark edeceğimiz kişisel özelliklerdir.

 Burada bir erkekle karşılaştığımızda onun vücudunda ilk nereye baktığımız, neye dikkat ettiğimiz soruluyor. Birini ilk gördüğümde ağzını açmadan “hımm analitik düşünce yeri(?) baya iyi.” Diyemiyorum doğal olarak.

 Benim için yüzüdür. 

11 aralık 2017 17:50

120. eskiden el, diş, gülüş, boy, endam idi. şimdi ilk önce konuşmasında analitik ve düzgün işleyen bir beyinle birlikte güzel fikirlerin varlığının işaretine ve arkadaş çevresine bakıyorum. arkadaş çevresi laubali, siyasetle bütünleşik yaşam formuna sahip, bir yere oturunca üst üste telefon-cüzdan-anahtar dizen ve tembel insanlardan oluşan adamlardan hayır görmedim. bir erkekle ilişkiye başlayacaksam arkadaşları onu gece gezmesine mi çağıracaklar, ders çalışmaya mı çağıracaklar, playstation oynamaya mı çağıracaklar, halı saha maçına mı çağıracaklar, mitinge mi çağıracaklar, outdoor aktivitelere mi çağıracaklar bilmem lazım, ben de böyle bir deliyim.

edit : başlık "kadınların yeni tanıştıkları bir erkekte baktığı ilk yer" olmadığı için ve ilk girdide de bu konu özellikle üstüne basa basa belirtilmediği için bir erkekte konuştuğu zaman analitik işleyen bir beyin varlığına bakmakta sakınca görmüyorum swh.

9 aralık 2017 21:10 11 aralık 2017 17:56


119. Omuzlari ve arkadan sırtının nasil gorundugune bakiyorum bir de ten rengine. Konusmaya başlayınca ses tonuna.

9 aralık 2017 21:07

118. ayy ben de kendimi sapık zannedip üzülüyordum. Kimseye de diyemiyordum benim için erkekte şurası önemlidir diye. ama değilmişim, normal bir şeymiş bu çünkü ben de ilk olarak popoya bakıyorum allah affetsin ahhahahs 

 

Popo ve sırtın birleştiği yerde (gizlinot: kuyruksokumu mu deniyor ) çukur varsa, popo hafif çıkıksa yani ve sırtında bütün tavuk kaçmış gibi şişiklik (gizlinot: kas ahajjs ) , enseden kuyruksokumuna kadar da bir boşluk varsa ağzımın suları akıyor ahjskd

(gizlinot: link bu süslülerim ) http://www.veet.com.tr/media/84542/img_hompic2.jpg?width=320&slimmage=true bakınız hanım abla tam da doğru noktaya temas ediyor :d

Sevgilimle daha flörtleştiğimiz dönemlerde bir gün buluştuk. İlk karşılaşmada selaaaam diye sarılınır ya hani. Ben orda çocuğun sırtını sıvazladım o da sanmış ki bu bir sevgi belirtisi. Yoo ben kafamdaki kriterlere bakıyordum aşkım, sana uyuyor mu diye agahhhsr (gizlinot: bir gün bu sözlüğü keşfedersen diye ödüm kopuyor ahhahah )

Bu arada bu ayrıntıyı kestiremiyorsam ikinci dikkat ettiğim şey ses tonu ve gülüşü oluyor. Ses tonuna takığım ya. Sesini beğendiğim arkadaşlarıma zorla şiir okutuyordum bir ara ama artık evimin hanımı olduğumdan (gizlinot: Swh ) bu işleri bıraktım :d 

Edit: ay hayallerimi betimleyen fotoğrafın linkini bir türlü koyamadım şuraya. Kanser edicek şu sözlük beni !

9 aralık 2017 20:48 9 aralık 2017 21:04

117. gözler

gülüş

eller

3ü de tik aldıysa benden, karakterde tamamsa mavi tik oluyor. ama nedense hiçbir zaman olamıyor:(

7 aralık 2017 18:22

116. ense.

neden bende bilmiyorum.

ilk olarak bakamasamda buraya eğer ki güzel temiz bir ensesi varsa er kişinin vay beaa diyorum.

genel görsellikte güzelsee uyyyşş.

6 aralık 2017 20:58


115. Dişlerine bakıyorum ben. Dişler önemli.

6 aralık 2017 19:26

114. diş, diş,diiiiiiiiiiş! çok önemli!

6 aralık 2017 18:45

113. Dudak.

Eğer dudakları çatlaksa bana afakanlar basıyor, çantamdan ace'nin Ayşe teyzesi gibi benim de MochAys teyze olarak lip balm çıkartasım geliyor.

Hayır yani bananeyse artık, sanki hepsini birer köşede kıstırıp ansızın öpecekmişim gibi.

6 aralık 2017 01:47