yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (2)

  120. karantina sürecinde guilty pleasurem olan site. şu anda meşhur "silkeket hamiş kal" konusunu onların deyimiyle topiğini okuyorum ve cringelerden cringelere koşuyorum. bu siteyle sanırım 16,17 yaşlarında tanışmıştım. doğduğumdan beri benimle olan göbeğimi yine eritmeye karar verdiğim bir dönem google bu siteyi çıkardı karşıma. diyet günlüğü vardı. hemen üye olup ben de katıldım. hakkını yemeyeyim faydalı da bir günlük oluyordu. işte herkes neler yediğini, bu süreçte neler yaptığını yazıyor birbirine destek oluyordu. tabi ben o sıralar başladığı işi bitiremeyen bir ergen olduğum için günlüğe devam edemedim ama buranın forumunda ilgili ilgisiz ne kadar konu varsa incelerdim ve bana buradaki insanların çoğunun düşünceleri tuhaf gelirdi.sonra büyüdüm. buraya üye olduğumu unuttum ama buranın varlığını hiç unutmadım dhsshd. ara ara girip bakardım ve ergenliğimde bana tuhaf gelen o düşüncelerin cahillikten, toplumdan, bu insanların yetişme tarzından kaynaklandığını kavradım. bu sitedeki kadınlarla dalga geçmiyorum, onları aşağı da görmüyorum. benim çevremde de böyle düşünen kadınlar var biliyorum. ama şunu düşünmekten de kendimi alamıyorum : sevgili kadınlar kulübü üyesi hemcinslerim bu siteyi kullanbildiğinize göre pekala internetiniz var ve kullanabiliyorsunuz. lütfen o interneti biraz da doğru bilgiler edinmek, kültürlenmek için kullanın. lütfen. çünkü sizin hamiş kalıp yetiştirdiğiniz bebişler ileride bu toplumun gençleri olacaklar. sizler önce kendinizi yetiştirin ki o çocuklar da sağlıklı ve kültürlü yetişsin. lütfen. komikli başlayıp kamu spotuyla bitirdim. teşekkürler kk shhdhdnd.

  9 nisan 2020 23:00

  119. Durduk yere linç eden üyelerinin bulunduğu site. Bu kadar öfke dolu insan kalabalığı bir ekside bir burada var sanırım. Her konuda mutlaka linç var ya

  23 aralık 2019 02:09

  118. ciddi bir freak show, ne bileyim Türkiye'nin american horror story'si, american gothici bir site. gelecekte yazılı eser şeklinde kullanılabilir.

  bir diğer muadili için (bkz: soru-cevap aparatı).

  25 ekim 2019 14:07


  117. 7 yıl olmuş.. üye olalı değil de oradan tanıdığım bir ablam var. yüz yüze gelemesek de pek çok acıda, kederde, sevinçte ortak olduğumuz. yine tanıyıp sonradan hayatımdan çıkardığım insanlar da oldu, güzel vakitler geçirdiğim de.

  ötekileştirme yapılıyorsa çok yanlış olur. burayı da gayet elit biliyordum ama en ufak bir olumsuz yorum karşısında kılıçları kuşanan bir güruha sahip. çok ilginçtir ki mesajlaşmanın, arkadaş olma ortamının samimiyetini ben burada göremedim.

  düzeltme: imla.

  1 haziran 2019 11:10 1 haziran 2019 11:14

  116. Burada takıldığım bir zayıflama motivasyon grubum vardı taaa 6 yıl önce. O zamanlar güzel motive etmiştik birbirimizi ama karakter olarak gerçek hayatta asla anlaşamayacağım insanlardı. Birisiyle reelde tanışıp tiyatroya gitmiştik hatta. Ama o kadar. Bir daha da görüşmedik. 

  1 haziran 2019 01:22

  115. burası portakalda vitaminken kadınlar kulübü vardı

  31 mayıs 2019 02:33

  114. estetik ameliyat yorumları ve deneyimleri üzerine monopoliyi hala elinde tutan site. tansiyonum düşe düşe dişe dokunur bir bilgi bulmaya çalışıyorum sayfalarca “tatlım” mesajları arasında. o kadar bilim dışılık, hayatı bir erkeğe bağlı yaşamak, hurafe hakim ki siteyi kapattığımda beynim ağrımış oluyor. 

  30 mayıs 2019 13:31


  113. Burun estetiği sonrası uğranmayacak yerler kamu spotu resmen. Ulan ameliyattan çıktım ay canım burnum, güzel oldu, oh nefesim de rahat bir sıkıntım yok derken bu sitenin batağına bir düştüm... En son doktora “hocam bu burnumuzun içine sürdüğümüz kremler yapışıyormuş zamanla tekrar ameliyat ediyormuşsunuz doğru mu?” Dedim.

  Adam nereyi okuyosan kapat skyfall gözünü seveyim dedi.

  Haklı.

  16 şubat 2019 00:42 16 şubat 2019 00:43

  112. Çok değişik bir ortam bence. Kitlesi oldukça geniş. Yalnız bu kitlenin şöyle bir özelliği var, internette,tvde herhangi bir yerde popüler olan tüm saç/yüz/vücut kürleri,bakımları; popüler zayıflama yöntemleri vb. Şeyler bu insanlarda %200 işe yarıyor ve mucizevi sonuçlar alıyorlar. Sanırım seçilmiş ve kutsanmış bir kitle, suya sırf sirke koyarak 20 kilo veren ablalar var...

  Bir de çok komiğime giden bir durum var,emojiler mobilde görünmüyor,en azından bende bu böyle. O emojilere isim koyan arkadaşla tanışmak,arkadaş olmak isterim. :kaydırıgubbakcemile:, :mirmirmirmir: :yerimseniben: :dddd

  Buraya bakıp yorumları okumayı seviyorum ama, güvenemiyorum malesef,her kafadan bir ses çıkıyor çünkü.

  19 nisan 2018 20:22

  111. bir derdim var kısmını ara ara okurum :d

  "kv" "kp"lerden sayelerinde soğudum :d

  5 kasım 2017 22:05