yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  1. Tuğba ekinci denen kadının(!) türk erkeklerini melek, kadınları ise şeytan gösteren (link: https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/kelebek/magazin/tugba-ekinciden-tepki-cekecek-aciklama-kadinlar-yuz-vermeden-hicbir-turk-erkegi-taciz-etmez-40826716 Açıklaması)

  Utanın ya utanın! Biz sizin yerinize utanmaktan bıktık bu sözlerinizden. Binlerce kadın, çocuk demeden tecavüz edilip öldürülen insanlardan utanın en azından. Sizin geç saatte başınıza bir iş gelmesin diye işlek caddeden gitme, tedirgin olduğunuzda telefonla konuşuyor gibi yapma gibi bir derdiniz olmadığı için hayatınız boyunca bir kadın tecavüz edildiğinde "aranıyor" oldu. Mini etek giyince tecavüzü meşru kıldınız, "giymeseydi" dediniz. Ama ben senin o memelerini açıp poz verdiğin fotoğraflarına bakıp bir kere bile aklımdan bunu geçirmedim. Çünkü kadınlık ne memelerini saklamayı gerektiriyor, ne de mini etek giyince "yüz veriyor"algısını.

  Biz sizin hakkınızı size rağmen savunuyoruz. Bir kadın olarak ben bu lafları sarfetmeye utanırdım. Özgecan, münevver ve daha nice kadının kanı ellerinize bulaşmış durumda.

  İğreniyorum sizden!

  5 mayıs 2018 13:02 5 mayıs 2018 20:05

  2. reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek söylendiğini düşündüğüm gerçek düşünceleri yansıtmadığına inanmak istediğim söz öbeği.

  eşeğe, köpeğe, dahi küçücük çocuklara hallenen türk(gizlinot: genelleme yapmak istemiyorum aslında çevremdeki erkekleri göz önüne alınca) erkeğine de ‘asildir’ denmesi şahsımı ayrıca şaşkına çevirdi.

  5 mayıs 2018 13:15 5 mayıs 2018 18:59

  3. tuğba ekinci denen yaşam formunu çok da ciddiye almak istemiyorum ama ünlü biriysen konuşmalarına da dikkat edeceksin. toplumun geneli zaten bu kafa yapısında, senin gibiler yüzünden daha da körükleniyor. toplumu bilinçlendir, farkındalık yarat da demiyoruz yeter ki saçma sapan konuşup cehalet seviyesini yükseltme, bizim de canımızı sıkma.

  5 mayıs 2018 15:57


  4. (bkz: tabi lan manyak mısın)

  5 mayıs 2018 16:36

  5. Gündeme gelmek isteyen az ünlü beyanı. İtibar etmeyiniz. 

  5 mayıs 2018 17:55

  6. Şey değil mi ya bu, tarkan'ın ödül konuşması sırasında sahneye atlayıp benimle düet yap diyen teyze?

  Tanım: boş ilgi çekme ihtiyacı içerisindeki bir kişi beyanı.

  5 mayıs 2018 19:57 5 mayıs 2018 19:57

  7. Aynen tatlım aynen... Zaten damacana dile gelip “hişt yakışıklı!” diye seslenmişti. 3 yaşındaki Irmak bebek yaratığın önünden yürürken bezli poposunu şöyle bir kıvırtıvermişti... 38 günlük bebek, “ıngaaa!” diye ağlarken bizim anlamadığımız fakat tecavüzcülerin anladığı bir dilde konuşup onları şehvetlendiriyordu!!!!! Zihinsel engelli kız da aslında fantezi için zihinsel engelli rolü yapıyordu, değişiklik olsun diye!!!!

  (bkz:azalarak bit)

  5 mayıs 2018 20:03


  8. Dunyanin en kisa fikrasi ozel odulune aday bir cumle.

  5 mayıs 2018 20:34

  9. bunu bir erkek söyleseydi bastırılmış duygularının etkisiyle hemcinslerini koruyor falan diyebilirdim. yalnız bunu diyen maalesef ki bir kadın. kadınların kadınlar hakkındaki düşünceleri gitgide tüyler ürperten cinsten oluyor ya işte bu yorumsuz gerçekten.

  şimdi beyinsiz beyanı diyeceğim girdim kabine gidecek, ama ne yapayım içimde kalmasın. beyinsizin biri sadece ağzı var diye konuşunca ortaya da böyle abuk bir şey çıkmış. bırak kadının yüz vermesini, bu ülkede küçücük kızına uyurken tecavüz edip, hamile bırakan adına baba denen türk erkekleri de var. bunu söyleyen şahsiyet, o şimdi asker canı neler ister diye askerlerin karşısında bir yerlerini sallayarak şarkı söylerken ülke gerçeklerini görmemiştir tabii..

  5 mayıs 2018 20:53

  10. Şu tarz “Ayrıcalıklı konumdan taciz değerlendirmesi yapmak çok kolay değil mi? Hele bi gece eve otobüsle dön hele bi tenha karanlık yollardan yürümek zorunda kal. Koruman, özel aracın nezih muhitte evin olmasın o zaman konuş çöp tenekesi” bir tweet okudum ve elimde olsa altına imzamı atarım. Çok fazla konuşmaya gerek yok delinin biri taş atmış misali, kadın bedeni üzerinden gündem değiştirmek veya gündem olmak çok kolay bizim ülkemizde. bunu başka bir kadının yapmasının iğrençliğini de tartışacak değilim.

  5 mayıs 2018 21:10 5 mayıs 2018 21:15