girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

16. allahım. çantalarını alacaktım ama 160 lira fazla geldi, indirime girer falan diye erteledim (geçen hafta). bugün bakıyorum, 190 lira olmuş. ne güzel değil mi...

alışılmışımdan pahalı ama şuana kadar 4 tişörtüm oldu bu markadan, kalitesine falan bakıp değer diyebiliyorum ama yine de fazla geliyor. kırkta yılda bir yaptıkları indirimlerden almaya çalışıyorum.

14 eylül 19:50

15. grafik tasarımcı olduğumdan ötürü tasarımlarıyla ayrı bir gönül bağı kurduğum, bir çok tşörtünü kullandığım marka. eski sevgilime de buradan hediye almıştım zamanında. paketlemesi, kalitesi, tasarımı her şeyi mükemmeldi ve baya beğenmişti. tavsiye edilir. fiyatları eskiye göre biraz daha uçuk fakat malum döviz kuru...

tanım: bünyesinde bir çok tasarımcı bulunduran, orjinal tasarımlara sahip kaliteli marka.

20 temmuz 13:39

14. ağzı burnu üç beş yıkamada kaymayan, renkleri solmayan kumaşlara sahip olan ve güzel tasarımlarla t-shirt vb. tekstil ürünleri satan markadır.

Buradan aldığım tişörtleri senelerce giydim, hala evde giydiklerim bile bulunuyor çünkü tasarımları çok güzel ve atmaya kıyamıyorum. Kadın, erkek bir kaç arkadaşıma aldığım hediyeler de çok beğenilmişti o yüzden hediye seçerken kararsızlık yaşayan süslülere siteye bir bakmalarını tavsiye ediyorum.

Geçen gün çok ama çok beğendiğim (link: https://www.kaft.com/store/shaping_love-tisort/706/gender,female şu) ve (link: https://www.kaft.com/store/haerenga-tisort/606/gender,female şu) tişörtlerini de aldım. Giydiğim gün herkes tişörtümü nereden aldığımı sordu.

Ankara'da yaşayan süslüler satın almadan önce ürünü görmek isterlerse cermodern'in giriş katındaki sanat ürünleri mağazasında markaya ait bazı modellerin satışı olduğunu da belirteyim.

20 temmuz 10:13 20 temmuz 10:22


13. çantaları çok çirkin.

8 temmuz 00:26

12. Orjinal tasarımlara sahip giyim&çanta markası. Ben çok beğeniyorum tasarımlarını inanılmaz ilgi çekici geliyor. En sevdiğim tişörtlerim hep kaft’tan. Fiyatları da ulaşılamayacak gibi değil bence her yönüyle kaft güzel marka. Üstelik bir ara gelirlerinin bir kısmını sokak hayvanlarına bağışlayacaklarını söylemişlerdi. Genel olarak favorimsin kaft, bebeğimsin.

8 temmuz 00:20

11. kumaşları kaliteli, kesimleri güzel tişörtler üreten marka. illustrasyonlarını yapan birkaç çizeri tanırım, o çizgiler boşa değil. paketlemeleri de çok şirin, kitap ayraçları şekil, stickersları şekil.. severiz kaft'ı.. 

28 haziran 21:27

10. Çok çok çok sevdiğim marka. 

Bir sürü tişört aldım 3 al 2 öde ile. Sevgilime de aldık, 1 senedir taş gibiler hepsi de. Atlet de aldım çok da güzel oluyorlar yazın. Daha birkaç tişörtü var gözümün kaldığı, hepsini alacağım, her birini en az 5’er sene giyerim diye düşünüyorum.

Ayrıca bugün verdiğim sipariş en geç iki gün sonra teslim edilmiş oluyor. Etiketleri de kitap ayracı olarak kullanıyorum... 

9 haziran 22:32


9. 1 alana 2. %50 indirimli kampanyasından kendisi de indirimde olan iki t-shirtü ya 30'a ya 40'a almıştım bundan 3 sene önce. tam olarak bedenini bilemediğimden ve o zamanlar daha tombik bir kız olduğumdan l almıştım bol olsun diye ve farkında olmadan erkek olanından almışım. sonuç olarak dışarıda giyebilecek gibi olmadığından evde giyiyorum ve en sevdiğim t-shirtlerim. evde giydiğim için yüzlerce kez yıkandılar ilk günki gibi duruyorlar. üstelik %100 pamuk oldukları için çok rahatlar. ben içeriğe çok dikkat ediyorum pamuk olmazsa çok kaşındırıyor beni. inanılmaz rahatlar. geçen hafta annem "bu t-shirtleri nereden aldın ya maşallah yazısına falan hiçbir şey olmuyor. düz beyaz t-shirtlerini de oradan alsaydın ya." dedi ve ben bir aydınlanma yaşadım. bundan sonra t-shirt alışverişlerimin özellikle basiclerin hepsini kafttan yapacağım. canım kaft.

not: t-shirtlerinin etiketlerini 3 senedir kitap ayracı olarak kullanıyorum. bayılıyorum.

9 haziran 22:22

8. geçen yıl sırt çantasını almıştım. hala daha çok severek kullanıyorum. yaz için biraz sert kalıyor ancak tam bir sonbahar kış çantası, hele ki yeni renkleri eklenmiş, o haki, o sarı ki sarıyı hiç sevmem, buna rağmen çok şık. ikinci bir laptop için sırt çantası almayı kafaya koydum ve tercihim aynı modelin farklı renginden olacak.

bir diğer özgün türk tasarımcılar için (bkz: ozpack)

10 aralık 2017 18:42

7. erkek arkadaşım bu markanın tshirtlerini çok beğeniyor. kıyafetlerini hunharca kullandığı için genelde çabuk eskitir ama buradan aldıklarının ne rengi soldu ne de dikişleri kaydı. ancak erkek modellerinin yaka kısımlarını değiştirmişler ve daha açık bir yaka yapmışlar. onları pek beğenmedik biz.

15 mart 2017 15:56